خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

درویش: النصر تیم منسجمی دارد مهاجم مد نظر گل محمدی سقف باشگاه را رد می کرد ایسنا

درویش: النصر تیم منسجمی دارد/ مهاجم مد نظر گل‌محمدی سقف باشگاه را رد می‌کرد

مدیرعامل پرسپولیس گفت: تیم مقابل پرسپولیس(النصر) تیم بزرگی بود و بهترین بازیکنان دنیا را دارد.

به گزارش ایسنا، در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس ایران در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی میزبان النصر عربستان بود که این دیدار با پیروزی ۲ بر صفر النصر به پایان رسید.

رضا درویش پس از این شکست گفت: متاسفانه در ابتدای بازی ترابی را از دست دادیم. ترابی یکی از شاخص‌ترین بازیکنان برای هر تیمی است. مجبور شدیم بعد از ۵ یا ۶ دقیقه آرایش تیم را تغییر دهیم. در نیمه دوم داشتیم سوار بازی می‌شدیم اما متاسفانه یک بازیکن از دست دادیم. النصر منسجم و خوب بود و این تیم به گونه‌ای است که می‌تواند برای هر تیمی مشکل به وجود بیاورد.

او در واکنش به این که آیا قبول دارد که نبود مهاجم باعث این نتیجه شد، گفت: امروز زاهدی هم در ترکیب نبود و این نشان از روشی که گل محمدی اتخاذ کرده بود می‌داد. شاید اگر مهاجم سرحال هم بود در برنامه تاکتیکی جایی نداشت. متاسفانه بازیکنی که آوردم فردای آن روز سرما خورد و اکنون تحت درمان است و ظرف چند روز آینده به تیم ملحق می‌شود.

درویش ادامه داد: تیم مقابل پرسپولیس تیم بزرگی بود و بهترین بازیکنان دنیا را دارد. اگر بنا است یک مهاجم مناسب برای پرسپولیس انتخاب می‌کردیم باید بهترین مهاجم را انتخاب می‌کردیم که در بازیکنان ایرانی اکنون هم‌چون بازیکنی نداریم. در خصوص مهاجمان خارجی هم که گل‌محمدی انتخاب کرد هیچ کدام قیمت زیر یک میلیون و ۲۰۰ هزار دلار نداشتند. بنا بر این بود که سقف را رعایت کنیم و برای همین نتوانستیم همچون مهاجمی را بگیریم. از این جهت، باید سقف را رعایت می‌کردیم یا بادی به هر جهت باشیم و فردا به دنبال کمیته انضباطی و کسر امتیاز می‌رفتیم. برای همین مهاجمی را انتخاب کردیم که به سقف قراردادی بخورد. محاسبه کردیم که بعد از اضافه شدن مهاجم خارجی سقف قرارداد بازهم رعایت شود.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اختلاف نظر گل‌محمدی در خصوص مهاجم گفت: با گل‌محمدی مطرح کردیم که همچون مهاجمی می‌خواهیم بگیریم. باتوجه به سقفی که داریم مجبوریم همچون بازیکنی را بگیریم. گل‌محمدی بازیکنی می‌خواست که پس از آن سقف رعایت نمی‌شد. گل‌محمدی می‌گفت که بازیکنی که می‌خواهم باید سطح بالایی داشته باشد که این موضوع به سقف ما نمی‌خورد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس اداره تعزیرات حکومتی مهاباد گفت: یک واحد صنفی متخلف در این شهرستان که نمک غیربهداشتی را تهیه و توزیع می‌کرد، بسته شد.

نیم ساعت پیش

شیری در قفس یک سیرک به مربی خود حمله کرد.

نیم ساعت پیش

عنایتی در دیدار با معاون سیاسی وزیر خارجه عربستان سعودی بر فعال شدن ارتباطات تجاری فیمابین تاکید کرد.

یک ربع پیش

روزنامه‌های امروز به موضوعاتی نظیر پرتاب ماهواره نور ۳ و بررسی حضور افغانستانی‌ها در کشورمان پرداخته‌اند.

نیم ساعت پیش

عصر ایران در مطلبی در واکنش به اظهارات جنجالی حسن نوروزی، نماینده رباط کریم نوشته است؛ خود ایشان کجا زندگی می‌کنند؟ آیا حاضرند به توصیه بازیگر فیلم‌های ارزشی - پرویز پرستویی- خانه و حقوق خود را در اختیار یک یا چند جوان بگذارند و خود با اتوبوس یا مترو به بهارستان بیایند؟

نیم ساعت پیش

مدیرکل دفتر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش گفت: یکی از تسهیلاتی که درصدد هستیم برای دانش‌آموختگان رشته‌های فنی حرفه‌ای فراهم شود گذراندن دوره «سربازی» به‌عنوان سرباز صنعت، سرباز کشاورزی، سرباز شرکت دانش‌بنیان است تا موانع به‌کارگیری این نیروها در سازمان‌ها رفع شود.

نیم ساعت پیش

Back Door یا در پشتی، از راه‌های مختلف به هکرها امکان می‌دهد که به سیستم کاربران نفوذ کنند؛ در همین رابطه مرکز ماهر به تازگی اعلام کرده است سرویس‌دهندگان ارتباطات تلفنی در منطقه خاورمیانه هدف یک مجموعه حمله جدید به‌نام ShroudedSnooper هستند که از یک در پشتی پنهان به نام HTTPSnoop استفاده می‌کند.

نیم ساعت پیش

طبیعت زیبای ماسوله در استان گیلان سوژه شهروند خبرنگار ما شد.

نیم ساعت پیش

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه ۶ مهر خراسان جنوبی را در گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران مشاهده کنید.

نیم ساعت پیش

بیشتر...