خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

تقویت جایگاه زن از درون خانواده شروع می شود ایسنا

زهرا کوهی، چهارشنبه، ۲۰ تیرماه، در آیین اختتامیه دومین کنگره استانی زنان تاثیر گذار با بیان اینکه دایره‌ی اثر گذاری زن، جایگاه و ارزش آن را متعالی می‌کند، گفت: زنانی که در عرصه‌های مختلف فعال هستند خود احساس کرده‌اند که باید ریل گذاری کرده و بنابر اقتضائات جامعه حرکت کنند و زنان باید در این عرصه‌ها جایگاه خود را تقویت کنند.

وی افزود: زن در جامعه ما از نقش بسزایی برخوردار است که اگر از آن غافل باشیم در عرصه‌های زیادی با ضرر و زیان مواجه خواهیم شد.

کوهی با بیان اینکه زنان و مردان موهبتی هستند که در کنار هم می‌توانند قله‌های موفقیت را طی کرده و این مسیر را به خود و دیگران نشان دهند، خاطرنشان کرد: وقتی در جمع بانوان تاثیر گذار، گرد هم می‌آییم باید دایره‌ی اثرگذاری و میدان کنش‌گری را تعریف کنیم.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی اظهار کرد: دومین کنگره‌ی بانوان تاثیرگذار با هدف معرفی الگوی زن ایرانی_اسلامی برگزار شد که ۱۷۰۰ نفر از بانوان در سایت کنگره ثبت نام کرده و مبنای قضاوت و داوری، افراد ثبت نام کننده در سایت بودند.

به گزارش ایسنا، در پایان آیین اختتامیه از بانوان تاثیر گذار برگزیده استان که در عرصه‌های فرهنگ و هنر، تعلیم و تربیت، گفتمان سازی و رسانه، فعالیت‌های اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی، علم پژوهش و فن آوری، سیاست گذاری و حکمرانی و ورزش فعالیت کرده بودند تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد علی فردین در سن 19 سالگی با مهری خمارلو همسر زیبایش ازدواج کرد و تا آخر عمر به عشق او وفادار ماند.

نیم ساعت پیش

تصاویر مربوط به خودرو ب ام و X1 مدل 2023 را مشاهده می کنید.

نیم ساعت پیش

اعتماد آنلاین : تصویری از سالن مطالعه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منتشر شده که نشان از تفکیک جنسیتی در این دانشگاه دارد.

نیم ساعت پیش

لیست قیمت جدید محصولات گروه بهمن موتور ویژه اردیبهشت ماه 1402 منتشر شد.

نیم ساعت پیش

علی فتح‌الله‌زاده مدیر عامل باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این باشگاه و پرداخت طلب استراماچونی به صحبت پرداخت.

نیم ساعت پیش

دو بازیکن ملی پوش عراق در آستانه بازگشت به تیم ملی این کشور در بازی دوستانه با ایران هستند.

نیم ساعت پیش

حتما با این مشکل رو به رو شده اید که در زمان استفاده از خودروی شخصی خود، ماشین به سختی روشن میشود و یا مصرف سوخت خودرو به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند. در صورت مشاهده چنین مواردی یکی از اولین حدس هایی که زده میشود، خرابی شمع خودرو است.

نیم ساعت پیش

رامسین کبریتی متولد ۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۴۸ در شهر تهران می باشد برادر نسرین شهزک معروف به سپیده بازیگر قبل از انقلاب است.

نیم ساعت پیش

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

نیم ساعت پیش

بیشتر...