حمایت از شرکت های دانش بنیان از سیاست های جدی دولت سیزدهم all tv logo

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان از سیاست‌های جدی دولت سیزدهم
یزدیزد

محمد علی نژاد معاون فناوری و نوآوریوزارت علومدر آیین افتتاح سالن‌های شهید چمران و، ولی عصر (عج) در پارک علم و فناوری یزد گفت: حمایت ازشرکت‌های دانش بنیانیکی از سیاست‌های جدی دولت سیزدهم است.

وی افزود: با احداث و بازسازی این دوسالن، محیط زیر ساختی جدیدی به ظرفیت پارک علم و فناوری استان یزد افزوده شده و با استقرار شرکت‌های جدید دانش بنیان دولت تسهیلاتی را به این شرکت‌ها اعطا خواهد کرد.

محمد علی نژاد، ابراز امیدواری کرد که با به کارگیری حداکثری نیرو‌های تحصیل کرده در بازار فعالیت‌های دانش بنیان، توسعه آینده کشور بر مبنای توسعه علمی رقم بخورد.

در این مراسم فاطمی استاندار یزد پارک‌های علم و فناوری را به عنوان تجلی گاه نشاط علمی و فناوری در استان برشمرد و افزود: از اساسی‌ترین اولویت‌های استان، حمایت از مجموعه‌های دانش بنیان در زمینه‌های سخت افزاری و نرم افزا ری است.

استاندار یزد عنوان کرد: عمده تسهیلات حمایتی با سود‌های پایین، بهترین زمین‌ها و ساختمان‌ها را در اختیار مجموعه‌های دانش بنیان استان قرار خواهیم داد.

میرغفوری رییس پارک علم و فناوری استان یزد نیز در این آیین گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر در پارک اقبال یزد ساختمان شهید چمران با اعتبارات دولتی بازسازی شد تا ۱۶ شرکت فعال در زمینه هوش مصنوعی در این سالن مستقر شوند.

وی افزود: همچنین سالن چند منظوره، ولی عصر (عج) با مساحت ۵۰۰ متر مربع احداث و افتتاح شد که از این سالن به عنوان سالن ورزشی و محل برگزاری نمایشگاه‌ها و مراسم‌ها استفاده خواهد شد.

همچنین برپایی نمایشگاه محصولات ۲۷ شرکت دانش بنیان استان یزد از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

باشگاه خبرنگاران جوانیزدیزد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امام جمعه موقت مشهد گفت: ریشه این نظام مردم هستند و حلال همه مشکلات کشور، حضور، اراده و تصمیم مردمی است.

یک ربع پیش

خانه تکانی از رسوم ایرانیان است که هرسال با نزدیک شدن به سال نو و فصل بهار توسط خانواده‌های ایرانی انجام می‌شود.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: تمام مسیر‌های روستایی در استان با وجود بارش برف سنگین هم اکنون باز است.

یک ربع پیش

در حمله بامداد امروز رژیم صهیونیستی به ساختمانی در بندر بانیاس سوریه «سرهنگ رضا زارعی» به شهادت رسید.

یک ربع پیش

امسال انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قم به صورت تمام الکترونیکی در حال برگزاری است.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان شهریار گفت: امروز روزی است که باید به اتحاد، همبستگی، انسجام و اقتدار ملی را نشان داده‌ایم، دنیا خواهد فهمید که آن همه هزینه تبلیغاتی که برای کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات کرده‌اند، بیهوده بود.

یک ربع پیش

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور مردم شیراز در حال برگزاری است.

یک ربع پیش

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی با قدردانی از همراهی مسئولانه مردم در مدیریت مصرف گاز، از پایداری جریان گاز در ۹۵ شهر و ۲۶۵۰ روستای استان خبر داد.

یک ربع پیش

سردار آزمون گفت: هواداران رمی باورنکردنی هستند. آن‌ها برای هر بازی ورزشگاه را پر می‌کنند و از آن‌ها تشکر می‌کنم.

13 دقیقه پیش

بیشتر...