خبرداغ |
۱ هفته پیش

فال روزانه جمعه آدرماه 1401

فال روزانه جمعه 4 آدرماه 1401

فال روزانه  جمعه 4 آدرماه 1401فروردین: شما امروز حتی اگر به اندازه ای که به نظر می رسد به عقیده افراد دیگر شک نداشته باشید ، باز هم تنها کسی نیستید که به آنها «نه» می گویید. این قانون طلایی شما ست : شما دوست دارید به دیگران فرصت هایی را بدهید که دلتان می خواهد آنها هم همانها را به شما بدهند. تشویق کردن و دلگرمی شما به خاطر ارزش گذاشتن به ایده های خاص نیست؛ بلکه شما می خواهید افراد دیگر بدون توجه به نوع کاری که انجام می دهند موفق شوند.فال روزانه جمعه 4 آذر 1401

اردیبهشت: هم اکنون فکر کردن به مقوله های عالی و بزرگ درمورد آینده امری طبیعی است ، اما این موضوع دلیل نمی شود فکر ما مغشوش نشود. عجیب اینکه اگر پاهایتان روی زمین باشد و بلند پروازی نداشته باشید ، احتمالا استدلالات شما کامل خواهند بود. در برابر کسانی که ایده های شما را قبول ندارند مقاومت کنید. سعی نکنید خودتان را همرنگ جماعت سازید؛ بهتر است که از ایده های خودتان پیروی کنید.


خرداد: شاید شما امروز در مورد ارزش های خود دچار تردید شوید و برایتان سئوال ایجاد شود ، اما اطمینان زیادی که به حس های خود دارید امروز بیشتر و بیشتر می شود. شما امروز بین استراحت کردن و نگرش های جدی تر برای انجام دادن کارهایتان دچار تضاد هستید. نهایتا تجدید نظر کردن در احساسات تان فکری عاقلانه به نظر می رسد. هرچیزی که باعث دوری کردن از خودنمایی شود در درازمدت باعث خوشبختی تان می شود.


تیر: امروز اهداف بلند مدتتان نسبت به همیشه برایتان اهمیت بیشتری پیدا کرده اند ، اما لزومی ندارد که آنها حتما واقع بینانه باشند. این سخن در مورد یک برنامه یا کارهای معمولی در لیست فعالیت های روزانه تان صدق نمی کند. بلکه در مورد رویاهای خلاق و سازنده ای است که باعث می شوند شما فراتر از روزمرگی و مرزهای جهان واقعی حرکت کنید.


مرداد: امروز که شما تغییر موضع داده اید ، گویی که روابط شما نیز تغییر کرده اند و نظر شما راجع به دوست و یا همکارتان نیز عوض شده است. دیدگاه شما هنوز در حال توسعه یافتن است ، بنابراین هنوز به فکر نتیجه کار نباشید. انجام دادن کارهای کوچک و ساده مثل صحبت کردن با کسانی که دوستشان دارید امروز تبدیل به یک معضل شده است. پس هم اکنون قبل از اینکه دست به هر اقدامی بزنید چند روزی صبر کرده تا ببینید بعد چه احساسی خواهید داشت.


شهریور: هم اکنون حل کردن مشکلات احساسی و عاطفی تان بخشی از کار شما می باشد ، اما ممکن است تا اواخر شب هیچ اتفاقی نیفتد. ممکن است حرفی که شما پیش از این زده بودید ، بد تعبیر شده باشد و مشکلی به وجود آورده که تا مدت های طولانی باقی مانده باشد. وقتی که این مشکل ظاهر شد ، سعی نکنید آن را انکار کنید ، وگرنه شروع به پیشرفت و رشد پیدا کردن می کند.


مهر: اگرچه شما اکنون احساس بهتری نسبت به خود دارید ، اما هنوز برای نزدیک شدن به مسئله ای که باعث دردسر و ناراحتی شده است آمادگی ندارید. آزار دادن خود باعث می شود شما کاهی را تبدیل به کوهی کنید! بنابراین از افکار خود آگاهی کامل داشته باشید. تمرکز کردن و توجه کردن به اثرات مثبت عشق ورزیدن به مراتب خیلی بهتر و سالم تر از توجه کردن به اثرات منفی ترس می باشد.


آبان: شاید شما امروز چند راز مربوط به خود داشته باشید که حتی اگر وسوسه شدید بند را آب دهید! بهتر است آنها را پیش خود نگه دارید. اول انگیزه خود برای فاش کردن رازهایتان را بررسی کنید؛ اگر شما می خواهید فقط به خاطر خالی کردن سفره دلتان این کار را بکنید ، بهتر است اصلا هیچ حرفی نزنید. اما اگر کسی خواست صادقانه به شما کمکی برساند و به نفعتان کار کند ، شاید این کار کار خوبی باشد.


آذر: به جای اینکه به فکر نیازهای افراد دیگر باشید ، اول به فکر تغییر دادن خود باشید. البته این حرفی که ما می زنیم معنی اش خودخواهی نیست. بلکه اعتراف کردن به عشق و دوست داشتن دیگران حاصل نمی شود ، مگر اینکه خودتان را شناخته باشید. اگر شما به اندازه کافی به خودتان توجه نکنید ، پس چیز زیادی هم برای عرضه کردن به دیگران نخواهید داشت.


دی: لزومی ندارد درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی مبالغه کنید؛ چراکه کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر تأثیر می گذارد. فراموش نکنید که سستی ها و ضعف هایتان شما راگول زده و شما وسوسه می شوید بیشتر از آن چیزی که حس می کنید به خودتان اطمینان کنید و برایتان مانع ایجاد می کنند. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شود. باوجود اینکه اگربه روشنی خود را مطرح کرده و خودتان باشید دیگران هم شما را خواهند دید.


بهمن: وقتی که شما می توانید زمان دیگری را به رویا پردازی اختصاص دهید ، اگر امروز این کار را بکنید برایتان نتیجه ثمره ای نخواهد داشت. در حقیقت تجزیه و تحلیل کردن خودتان می تواند شما را به بن بست بکشاند. به جای ریسک کردن بهتر است توجه تان را روی جهان اطراف خود متمرکز کنید. داشتن نگرشی منظم و قانونمند می تواند مهم ترین چیز برای حفظ کردن شغلتان باشد.


اسفند: شما امروز سعی می کنید که شکست های خود را جبران کنید ، اما مشکل واقعی مربوط به اتفاقاتی که در زمان حال رخ داده نیست. عقده های روحی مربوط به گذشته می تواند کاملا مانع به وجود آمدن جریان های عاطفی در زندگی تان شود. پس همین حالا افکار و رویاهای قدیمی را به زمان حال آورده و بهشان فکر کنید. آیا می خواهید به خاطر مشکلات گذشته لذت بردن از زمان حال را از خودتان دریغ کنید؟#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد فراهانی سردبیر خبرگزاری قوه قضاییه در صفحه مجازی خود نوشت: به اطلاع می‌رساند اعضای «باند زکریا»، به نام‌های حسین اردوخانزاده، شاهین ایمانی، میلاد اشرفی و منوچهر شهبندی به جرم ارتباط با سرویس جاسوسی اسرائیل و آدم‌ربایی امروز اعدام شدند فردا نزنید با ضربه باتون و شلیک مستقیم نیروهای امنیتی در اعتراضات کشته شدند. فردا نگید اینا تو اعتراضات کشته شدن! +عکس

6 ساعت پیش

عکس جدید که رامین رضاییان در اینستاگرام منتشر کرد.

5 ساعت پیش

وضعیت و تعداد یوزپلنگ ها در دنیا بسیار نگران کننده است زیرا این گربه‌سانان ارزشمند با خطر انقراض روبرو هستند. طبق بررسی های اخیر، امروزه حدود ۷۰۰۰ قلاده یوزپلنگ در طبیعت جهان باقی مانده است.

6 ساعت پیش

معاون امور بانکی و بیمه‌ای وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پرداخت تسهیلات توسط نظام بانکی متوقف نشده و این روند تا پایان سال ادامه دارد.

6 ساعت پیش

رئیس جمهور پرهیز از اتخاذ تصمیمات و اقدامات تورم‌زا را رویکرد اساسی دولت سیزدهم دانست و از مسئولان مربوط خواست در تنظیم بودجه اولویت‌های مردم را در نظر گیرند.

6 ساعت پیش

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا پایان روز دوشنبه (۱۴ آذر) همراه با بارش باران و برف و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود. آسمان شهر تهران فردا (۱۴ آذر) نیمه‌ابری تا ابری و دربعضی ساعت‌ها بارش باران، در صبح مه رقیق با احتمال بارش پراکنده برف با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۵ آذر) نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

6 ساعت پیش

سردار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه دشمن با بکارگیری همه ابزارهای رسانه ای به دنبال قرار دادن مردم در مقابل منافع ملی است، گفت: کشور و ملت ما شناخت درستی از اهداف و توطئه های دشمن دارد و همین بود که نیروی انتظامی و بسیج ما شهید داد و مظلوم ماند اما مانع از تبدیل این توطئه به جنگ داخلی و تحقق اهداف دشمن در این زمینه شد تا این توطئه نیز با شکست مواجه شود.

6 ساعت پیش

بیشتر...