ورزش سه‌ |
3 روز پیش

افتخار می کنم در قهرمانی مسی نقش داشتم ورزش سه

کد خبر : 1866736 |05 بهمن 1401 ساعت 18:03 |18.7K بازدید |16دیدگاه

خولین آلوارز:

افتخار می‌کنم در قهرمانی مسی نقش داشتم

خولین آلوارز، ستاره جوان آرژانتینی منچسترسیتی، در یک مصاحبه درباره خاطراتش از جام جهانی قطر صحبت کرد و گفت کمک به مسی برای بالای سر بردن جام برای او افتخار است.

افتخار می‌کنم در قهرمانی مسی نقش داشتم

به گزارش "ورزش سه"، خولین آلوارز در مصاحبه‌ای با DAZN درباره تیم ملی کشورش آرژانتین و قهرمانی در جام جهانی قطر و همچنین شرایطی که درمنچسترسیتیو زیرنظر پپ گواردیولا تجربه می‌کند صحبت کرد.

آلوارز با اشاره به اینکه آلبی‌سلسته با شایستگی کامل قهرمان دنیا شد گفت:" من می‌دانم قهرمانی‌ای که در قطر به آن رسیدیم چقدر دشوار است. ولی فکر کنم چند سال طول بکشد تا کاملا متوجه بشوم این افتخار چقدر بزرگ بوده است. بالای سر بردن جام جهانی بالاترین رویای هر فوتبالیستی است".

1792424

ستاره جوان آرژانتینی با ستایش از لئو مسی در این مصاحبه گفت از اینکه فرصت داشته به مسی کمک کند تا در نهایت جام جهانی را هم بالای سر ببرد احساس غرور و افتخار می‌کند. او در این مصاحبه گفت:" ما با تماشای بازی‌های مسی بزرگ شدیم و او الگوی بزرگ‌مان بود. من که زمانی او را از تلویزیون می‌دیدم و تشویق می‌کردم حالا فرصت این را داشتم که کنارش باشم و بازی کردن با لئو را تجربه کنم. اینکه توانستم به مسی کمک کنم بعد از این همه سال درخشش بالاخره به جام جهانی برسد برایم بسیار راضی‌کننده و افتخار بزرگی است".

1790239

آلوارز درباره شرایطش در منچسترسیتی به همبازی درخشانش ارلینگ هالند اشاره کرده و گفت:" اولین روزی که ارلینگ را دیدم و به هم معرفی شدیم فوق‌العاده بود. وقتی در زمین بازی‌اش را دیدم متوجه شدم چه فوتبالیست باتکنیک، سریع و پرقدرتی است. او با گلهای متعددی که زده این را ثابت کرده است. نه تنها در سیتی بلکه در باشگا‌ه‌های قبلی‌اش. هالند بی‌نظیر است".

منچسترسیتیمنچسترسیتی
تیم ملی آرژانتینتیم ملی آرژانتین
لیونل مسیلیونل مسی
جام جهانی 2022 قطر
ارلینگ هالندارلینگ هالند
جولین آلوارزجولین آلوارز
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
جام جهانی جام جهانی
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

منچسترسیتیمنچسترسیتی

مشاهده برنامه و نتایج منچسترسیتی، بازی بعدی منچسترسیتی و ویدئو خلاصه بازی های منچسترسیتی#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...