بازگشت باشکوه ایران با شکست آمریکا جوانان والیبالیست درخشیدند

بازگشت باشکوه ایران با شکست آمریکا/ جوانان والیبالیست درخشیدند
تیم ملی والیبال ایران که با پوست اندازی و استفاده از بازیکنان جوان و کم تجربه در لیگ ملت ها شرکت کرده است، دومین دیدار خود در هفته دوم این رقابتها را با پیروزی پشت سرگذاشت.

به گزارشسراج24؛ هفته دوم رقابتهای لیگ ملت‌های والیبال شامگاه امروز پنجشنبه با دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و آمریکا در شهر صوفیه بلغارستان پیگیری شد که طی آن شاگردان بهروز عطایی موفق به شکست ۳ بر صفر حریف شدند.

تیم ملی ایران که هفته اول لیگ ملت‌ها را هم با دو شکست به پایان برده بود، در اولین بازی هفته دوم برابر تیم ملی بلغارستان تن به شکست ۳ بر صفر داد تا روند ناکامی‌هایش ادامه داشته باشد.

ملی پوشان جوان و کم تجربه کشورمان که در این دوره با هدایت سرمربی ایرانی در لیگ ملت‌ها حضور یافته اند، در دیدار برابر آمریکا تلاش زیادی کردند تا به پیروزی برسند و با ارائه یک نمایش قابل قبول به هدف خود رسیدند.

شاگردان عطایی برخلاف پیش بینی‌ها ست اول را درخشان ظاهر شدند و توانستند حریف خود را ٢٥ بر ١٨ شکست دهند تا حریف را غافلگیر کنند.

در ست دوم هم ملی پوشان کشورمان نمایش قائل قبولی داشتند و ١٦ بر ١١ هم اختلاف را با حریف حفظ کردند اما حریف با چند تغییر در ترکیب توانست در امتیاز ١٧ بازی را مساوی کند و این شرایط تا امتیاز ٢٤ پیش رفت اما در نهایت این ایران بود که ست دوم را ٢٩ بر ٢٧ به سود خود خاتمه داد.

ست سوم هم برای هر دو تیم نزدیک پیش رفت و تا امتیاز ١٠ دو تیم رقابت فشرده‌ای داشتند با این حال ملی پوشان ایران بهتر کار کردند و در ادامه ٢٢ بر ٢٠ هم پیش افتادند و در نهایت ٢٥ بر ٢٧ پیروز شدند.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مصرف شیشه چه بلایی سر بدن می آورد خبر24

6 ساعت پیش

علی اکبر عیوضی گفت: خواسته‌ی بازنشستگان، خاتمه‌ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری‌ها واریز شود.

5 ساعت پیش

باشگاه سپاهان اصفهان تمایلی به جدایی مدافع ملی پوش خود ندارد.

5 ساعت پیش

واکنش سازمان هواپیمایی به بلیت ۹ میلیون تومانی پرواز نجف

5 ساعت پیش

رژیم موقت صهیونیستی از اظهارات مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا درباره احتمال آغاز مذکرات با ایران در روزهای آینده ابراز نگرانی کرد.

5 ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران با دو تغییر آماده برگزاری چهار دیدار هفته سوم لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ می‌شود.

5 ساعت پیش

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز با اشاره به ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس گفت: ترافیک در آزادراه کرج - تهران محدوده گرمدره سنگین است.

4 ساعت پیش

بیشتر...