شما نیوز |
۱ هفته پیش

امضای تفاهم نامه توسعه همکاری بین بانک صنعت معدن گروه سایپا

امضای تفاهم نامه توسعه همکاری بین بانک صنعت و معدن و گروه سایپا

به گزارش شمانیوز، دکتر خورسندیان مدیرعامل این بانک اظهار داشت: گروه سایپا یکی از مشتریان خوشنام و از با سابقه ترین شرکت های تولید خودرو است و امضای این تفاهم نامه با هدف توسعه سطح همکاری ها و تامین مالی این خودروساز در راستای تحقق رسالت بانک در حمایت از صنایع مهم و زیرساختی کشور است که بی شک با تجربه و توانمندی بالای مدیران این شرکت، می توانیم شاهد درخشش این صنعت در تولید خودروهای با کیفیت باشیم.

وی ادامه داد: بانک همواره در کنار شرکت سایپا بوده و با برگزاری جلسات و تبادل نظر افق های بسیار روشنی پیش روی همکاری های فی مابین خواهد بود و قطعا با برنامه ریزی مناسب انجام شده، بهره وری افزایش یافته و هر دو طرف قادر به انجام تعهدات خود خواهند بود.

دکتر محمد علی تیموری مدیرعامل سایپا نیز ضمن تقدیر از همراهی و حمایت های بانک صنعت و معدن بیان داشت:  در نظر داریم تا فروش خود را افزایش دهیم و بر تولید خودروهای اقتصادی متمرکز شده ایم و امیدواریم با اصلاح ساختار سازمانی شرکت، حذف فعالیت های نامرتبط با تولید و تقویت بخش های مهندسی و کنترل کیفیت گام های مهمی در ارتقای شرکت و افزایش کارایی آن برداریم.

همچنین عبدالرضا ولی اللهی معاون اعتبارات و راهبری شعب با ارایه گزارشی از مجموع اقدامات انجام شده برای تامین مالی شرکت عنوان داشت: بانک صنعت و معدن و شرکت سایپا دو مجموعه  شناخته شده هستند که همکاریهای مشترک زیادی داشته اند و تفاهمنامه اخیر نیز در راستای توسعه این همکاریها است.

وی افزود: بر اساس این تفاهمنامه، 40 هزار میلیارد ریال به شرکت سایپا و شرکت های زیرمجموعه و مرتبط با آن در راستای اجرای سیاست های ابلاغی وزارت امور اقتصادی و دارائی تخصیص می یابد.

وی در پایان گفت: تمرکز اصلی در این همکاری بر استفاده از روش تامین مالی زنجیره تامین( SCF ) برای این شرکت است و تفاهم نامه اخیر مشتمل بر 7 بند پیرامون موضوعاتی همچون صدور برات الکترونیک، حد اعتباری تسهیلات سرمایه در گردش و گشایش اعتبار اسنادی و گواهی اعتبار مولد (اوراق گام) می باشد و در مقابل شرکت سایپا و شرکت های زیرمجموعه متعهد به تمرکز نقدینگی و هدایت منابع خود به سمت این بانک خواهند بود

روابط عمومی بانک صنعت و معدن#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرشته حسینی بر روی فرش قرمز هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن حضور یافت.

8 ساعت پیش

تولیت آستان قدس رضوی آزادسازی خرمشهر را از مصادیق نصرت الهی به ملت ایران دانست.

8 ساعت پیش

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان اسلام، ایران و انقلاب بدانند که اقدامات شرارت‌آمیز، هیچ خللی در عزم و اراده ملت بزرگ ما ایجاد نمی‌کند.

8 ساعت پیش

سخنگوی دولت از اعزام هیئتی فنی از سوی سازمان محیط زیست به عراق برای پیگیری مشکل گرد و غبار خبر داد.

9 ساعت پیش

دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود به مناسبت سالروز پیروزی بر رژیم صهیونیستی در جریان جنگ سال ۲۰۰۰، گفت: نقش «شهید سلیمانی» در پیروزی سال ۲۰۰۰ بر کسی پوشیده نیست

8 ساعت پیش

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای تروریستی در مراز شریف را بر عهده گرفت.

6 ساعت پیش

کاردار یونان در پی توقیف محموله کشتی تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران در آب‌های یونان به وزارت امور خارجه کشورمان احضار شد.

8 ساعت پیش

رییس سازمان حج و زیارت گفت: تعدادی از عوامل اجرایی حج تمتع امسال امشب (چهارم خرداد ماه) به سرزمین وحی مشرف می‌شوند.

9 ساعت پیش

بیشتر...