ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

لیگ یک آتش بازی چادرملو در هوای سرد یزد ورزش سه

کد خبر : 1866745 |05 بهمن 1401 ساعت 16:10 |457 بازدید |0دیدگاه

چادرملوی اردکان 4- خوشه‌طلایی ساوه 2

لیگ یک/آتش‌بازی چادرملو در هوای سرد یزد

چادرملوی اردکان در بازی با خوشه طلایی ساوه چهارمین برد متوالی خود را به دست آورد.

لیگ یک/آتش‌بازی چادرملو در هوای سرد یزد

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از بازی‌های هفته نوزدهم لیگ دسته اول امروز در یزد تیم چادرملو ازخوشه طلایی ساوهپذیرایی کرد. خوشه طلایی که هفته گذشته در اعتراض بازیکنانش به مشکلات مالی مقابل شمس‌آذر به زمین نرفت و 3 بر صفر با رای انضباطی بازنده شد، امروز در یزد حضور یافت و شکستی تلخ را تجربه کرد.

چادرملوی اردکان در روزی که سعید اخباری سرمربی و بابک رضی مربی خود را به دلیل محرومیت روی نیمکت نداشت، موفق شد با نتیجه 4 بر 2 به برد برسد و 3 امتیاز شیرین دیگر را کسب کند.

در این مسابقه محمد امین اسدی، رضا دهقان، امید سام‌کن و علی خدادادی برای چادرملو گلزنی کردند و گل‌های خوشه طلایی را معراج پورتقی و عرفان بادی به ثمر رساند.

روند بازی امروز کاملا به سود چادرملو بود و بازیکنان این تیم اگر از فرصت‌هایشان استفاده می‌کردند، می‌توانستند گل‌های بیشتری نیز به حریف بزنند.

نکته قابل توجه این بود که چادرملو در این مسابقه چهارمین برد متوالی خود در لیگ دسته اول را به دست آورد و حالا با 24 امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفته است. آنها با صدرجدول فاصله شان به 10 امتیاز رسیده و روند روبه رشد این تیم مشهود است.

خوشه طلایی ساوه نیز با این شکست 18 امتیازی باقی مانده و در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

خوشه طلایی ساوهخوشه طلایی ساوه
چادرملو اردکانچادرملو اردکان
لیگ آزادگانلیگ آزادگان
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

خوشه طلایی ساوهخوشه طلایی ساوه

مشاهده برنامه و نتایج خوشه طلایی ساوه، بازی بعدی خوشه طلایی ساوه و ویدئو خلاصه بازی های خوشه طلایی ساوه#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...