خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

خضریان: حضور در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت می بخشد ایسنا

خضریان: حضور در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت می‌بخشد

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه رژیم جعلی صهیونیستی عقل حکمرانی خود را از دست داده و در وضعیت جنون‌آمیزی بسر می‌برد، گفت: حضور مردم و ملت‌های آزاده جهان در روز قدس نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع می‌کند.

به گزارش ایسنا، علی خضریان ضمن گرامیداشت روز قدس، گفت: روز قدس امسال تفاوت‌های بسیار اساسی با روزهای قدس سال‌های گذشته دارد؛ سال‌هاست که به برکت انقلاب اسلامی ایران، دغدغه قدس و مبارزه با رژیم اشغالگر قدس در بین ملت‌های آزاده و مسلمان در سراسر جهان شکل گرفته و فریاد و ندای دفاع از مظلومیت در روز قدس در کشور ما، جهان را تحت تأثیر خود قرار داده اما امسال انزجار مردم از رژیم غاصب صهیونیستی محدود به ایران و کشورهای مسلمان نیست، بلکه هر انسانی که گوشه‌ای از جنایت‌ها این رژیم غاصب را دیده باشد، فریاد مظلومیت مردم فلسطین را بلند می‌کند کما اینکه در چند ماه اخیر شاهد تظاهرات گسترده‌ و متعدی در جهان و حتی در شهرها و پایتخت کشورهای پشتیبان رژیم صهیونیستی بودیم.

وی با اشاره به نسل‌کشی فجیع مردم غزه در مقابل چشم جهانیان و سکوت محاکم و دولت‌های مدافع حقوق بشر، گفت: یکی دیگر از وجوه تمایز روز قدس امسال با سال‌های گذشته، رسوایی دولت‌ها و کشورهای مدافع حقوق بشر و محاکم و سازمان‌های بین‌الملی و اثبات ناکارآمدی آنان در جریان جنگ اخیر غزه و جنایت‌های رژیم افسارگسیخته صهیونیستی در مقابل دیدگاه افکار عمومی جهان است.

منتخب مجلس دوازدهم با اشاره به جنایات اخیر و واضح رژیم غاصب صهیونیستی، گفت: امروز کودکان، زنان و مردان بی‌دفاع غزه، فضایی را فراهم کردند که کمتر کسی در جهان حاضر و در عصر ارتباطات می‌تواند ادعا کند حق را از باطل تشخیص نداده و از مظلومیتی که برای ملت مسلمان ما در غزه اتفاق می‌افتد و جنایاتی برای آن رقم خورده است، خبر ندارد.

خضریان با برشمردن برخی جنایات غیرانسانی رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر خود، بیان کرد: اتفاقات گذرگاه رفح، بیمارستان شفا، اتفاق جنون‌آمیز رژیم اشغالگر قدس در حمله به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق همه و همه نشان می‌دهد که رژیم جعلی صهیونیستی عقل حکمرانی خود را کامل از دست داده است و در وضعیت جنون‌آمیزی به سر می‌برد.

وی تأکید کرد: این‌ها نشأت گرفته از شکست‌های جبران‌ناپذیری است که صهیونیست‌ها در ماه‌های اخیر تجربه کردند و دامنه جنایاتی که انجام دادند؛ امروز کار را به جایی رسانده که حتی حامیان همیشه در صحنه و همراه خود در غرب را از دست داده‌اند و این حتی سران کشورهای غربی هم نمی‌توانند از جنایاتی که اتفاق افتاده دفاع کنند.

رئیس کمیته سیاسی، نظامی و امنیتی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به انتخاب مدبرانه آخرین جمعه ماه رمضان از طرف بنیانگذار انقلاب به عنوان روز جهانی قدس تنها یک سال بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و گوشزد کردن خطر اسرائیل به کشورهای مسلمان در پیام خود، گفت: هر چه در زمان پیش‌تر می‌رویم، به تدبیر و آینده‌نگری حضرت امام خمینی(ره) در انتخاب روز قدس بیشتر پی‌می‌بریم. انتخاب این روز در ماه رمضان که بین تمام مذاهب اسلامی مشترک است، به نحوی روز جهانی قدس را محور وحدت مسلمانان جهان هم قرار داده است.

خضریان یادآور شد: امروز همه دنیا می‌دانند چرا ایرانی‌ها و مسلمانان سال‌هاست نسبت به این غده سرطانی حساس بودند؛ این غده سرطانی اتفاقات ناگواری در غزه و دیگر کشورهای منطقه رقم می‌زند حتی افکار عمومی آزادی‌خواهان جهان هم این حق را به مدافعان و جبهه مقاومت می‌دهند که در مقابل این رژیم خونخوار و سفاک بایستند.

این نماینده مجلس با اشاره به تغییر افکار عمومی جهان نسبت به رژیم صهیونیستی در حوادث اخیر، گفت: به نظر می‌رسد که حضور مردم ما و ملت‌های آزاده جهان در روز قدس و حمایت از ملت مظلوم فلسطین می‌تواند آن اتفاق بزرگی که با از میان برداشتن رژیم صهیونیستی در جهان رقم می‌خورد را تسریع کند و آن اتفاق اساسی و بزرگی که باید زمینه آزادی ملت مظلم فلسطین را رقم بزند، رقم بخورد.

خضریان با اشاره به اهمیت پشتیبانی مردم از ملت مظلوم فلسطین، گفت: همه ما با هم در روز قدس شعار «مرگ بر اسرائیل» را در دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین سر خواهیم داد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزارت خارجه یمن در واکنش به عملیات تلافی جویانه ایران علیه رژیم صهیونیستی گفت که این عملیات قانونی و مطابق با قوانین بین‌المللی است.

یک ربع پیش

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی از تحقق 123 درصدی تعهد اشتغال در این اداره کل خبر داد و گفت: 575 اشتغال در سامانه اشتغال در حوزه صنایع‌دستی خراسان جنوبی در سال گذشته ثبت شده است.

یک ربع پیش

دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه صدور مجوز با نمایندگان مجلس نیست که آنها دخالت می‌کنند، گفت: ما قطعا اجازه نخواهیم داد مجوز غیرقانونی برای تخریب طبیعت بکر شمال و محیط زیست صادر شود.

یک ربع پیش

تنقلات ناسالم بخش عمده‌ای از غذای مصرفی روزانه افراد را تشکیل می‌دهد اما راهکارهای ساده‌ای برای کاهش مصرف این تنقلات و جلوگیری از افزایش وزن وجود دارد.

یک ربع پیش

روزنامه نیویورک تایمز به نقل از مقامات صهیونیستی نوشت کابینه جنگ رژیم صهیونیستی امروز بعد از ظهر تشکیل جلسه خواهد داد تا درباره نحوه «پاسخ به حمله ایران» گفت‌وگو و رایزنی کنند.

11 دقیقه پیش

معاون شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: مراسم شکرانه تحقق وعده صادق امشب در مساجد سراسر کشور برگزار خواهد شد.

9 دقیقه پیش

نزدیک ظهر از طریق سپاه به پسرم محمد، (برادر دوم مصطفی) زنگ زدند و گفتند مصطفی زخمی شده است، اما برادرش گفته بود که می‌دانم مصطفی شهید شده است. ما آمادگی شنیدن خبر شهادتش را داریم. برادرش تا حدودی در جریان کارهای مصطفی قرار داشت و می‌دانست در کدام جبهه مقاومت فعالیت دارد.

8 دقیقه پیش

دولت اتریش به منظور مهار مهاجران غیرقانونی کنترل‌های مرزی با جمهوری چک و اسلواکی را تمدید می‌کند.

14 دقیقه پیش

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: این استان با موقعیت‌های ممتاز جغرافیایی، نیروی انسانی متخصص، قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شمال به جنوب و غرب به شرق، نزدیکی به قطب‌های صنعتی از توانمندی‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است.

14 دقیقه پیش

بیشتر...