خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

محمدکاظم: اعتماد به معروف، بهتر از مربیان بزرگ جهان است تسنیم


محمدکاظم: اعتماد به معروف،‌ بهتر از مربیان بزرگ جهان است

ملی‌پوش سابق والیبال گفت: سعید معروف با یک کادر فنی قوی و اهمیتی که برای جایگاه خودش قائل است، می‌تواند باعث درخشش والیبال ایران در میادین جهانی شود.

- اخبار ورزشی -

محمد محمدکاظم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر مورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت‌های 2024 اظهار داشت: قبل از اعزام تیم ملی به لیگ ملت‌ها معتقد بودم احتمال اینکه تیم در این مسابقات، نتایج خوبی بگیرد، صفر است. پائز سرمربی هم در طول این مسابقات نتوانست کمکی به تیم کند و البته مشخص بود که نمی‌تواند کاری انجام دهد.

ملی‌پوش پیشین والیبال ایران ادامه داد: مشکلاتی که در تیم ملی دیدم، همان‌هایی بود که سال‌هاست در موردشان حرف می‌زنیم؛ تیم ملی ترکیب ثابت ندارد، بازیکنان زیاد تغییر می‌کنند و عدم اعتماد به نفس در میان آنها به وضوح دیده می‌شود. بازیکنان همچنان در شرایط و امتیازات حساس هر ست به درستی عمل نمی‌کنند. این مشکلات در مدت زمان یکی دو هفته برطرف نخواهد شد و در هفته سوم لیگ ملت‌ها نیز شاهد همان بازی‌های هفته‌های اول و دوم خواهیم بود.

اکبری: امیدوارم در هفته سوم عملکرد خوبی داشته باشیم

محمدکاظم تصریح کرد: تیم ملی در هفته نخست لیگ ملت‌ها روی دفاع و سرویس، ضعف داشت. کار دفاعی، سیستماتیک است و دفاع وسط و کنار باید با هم هماهنگ باشند و طبق برنامه و سیستم پیش بروند. چنین برنامه و ساختاری در دفاع تیم ملی وجود نداشت.

مربی پیشین تیم والیبال مس رفسنجان یادآور شد: تیم‌های حاضر در لیگ ملت‌ها با 3 انگیزه در مسابقات حاضر بودند. تعدادی برای کسب سهمیه المپیک، تعدادی برای رسیدن به مرحله نهایی و تعدادی هم برای جوانگرایی و آینده‌نگری. متأسفانه تیم ایران، هیچ کدام از این اهداف را دنبال نمی‌کند و در واقع، هدف و برنامه‌ای ندارد.

محمدکاظم در مورد اینکه والیبال ایران چه جذابیتی برای مربیان درجه یک خارجی دارد، گفت: جریان انصراف مربیان بزرگ جهان را از هدایت تیم ملی پس از توافق اولیه از گوشه و کنار، شنیده‌ام. با این حال مطمئن هستم که مربیان بزرگ، همچنان به تیم ایران فکر می‌کنند و شرایط مالی هم برایشان مهم است.

وی یادآور شد: تیم ملی ایران با سعید معروف به عنوان سرمربی می‌تواند پیشرفت کند. او با یک کادر فنی قوی و اهمیتی که برای جایگاه خودش قائل است، می‌تواند باعث درخشش والیبال ایران در میادین جهانی شود. اعتماد به سعید معروف،‌ بهتر از مانور دادن روی نام مربیان بزرگ جهان است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

واکنش معنادار پریچهر قنبری، همسر شهاب حسینی پای پست ساناز ارجمند در اینستاگرام توجه گروهی از کاربران فضای مجازی را جلب کرده است.

1 ساعت پیش

سال گذشته بود که سازمان استاندارد در بیانیه‌ای قاطع اعلام کرد که تولید پژو پارس به دلیل عدم رعایت برخی از آیتم‌های استاندارد 85 گانه از نیمه اسفندماه متوقف خواهد شد. این در حالی بود که ایران‌خودرو ده‌ها هزار دستگاه از این خودرو را پیش‌فروش کرده بود ولی درنهایت همه‌چیز به سود پژو پارس تمام شد.

1 ساعت پیش

مدیر کل امور اتباع البرز در دیدار با خانواده های شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون بر تکریم خانواده های شهدا تأکید کردند.

1 ساعت پیش

محصولات کلاسیک بخش مهم و البته بسیار جذاب دنیای خودرو است که طرفدارن خاص خود را دارد. پروژه هایی مانند بازسازی، نگهداری و نمایش این گروه از خودروها بعضا حتی از معرفی لوکس ترین های سال نیز پر مخاطب تر می شوند. بخش دیگری در رابطه با خودروهای کلاسیک به باز آفرینی مدرن این خودروها مربوط می شود.

1 ساعت پیش

نیویورک تایمز در گزارشی به تشریح نکات توافق احتمالی و نزدیک ایران و آمریکا پرداخته است. مقامات اسرائیلی نیز گفته‌اند در آستانه اعلام این توافق قرار داریم. از نظر کارشناسان، این توافق برای جلوگیری از یک اقدام نظامی است.

1 ساعت پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

1 ساعت پیش

جزئیات جدید پرداخت یارانه معیشتی 800 هزارتومانی با شرایط خاص منتشر شد.

1 ساعت پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

1 ساعت پیش

معاون زیربنایی شهردار کرمان، از پایان شمع‌گذاری مسیر غرب به شرق تقاطع غیرهمسطح شهید زنگی‌آبادی کرمان خبر داد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...