خبرداغ |
۱ هفته پیش

سیاست محوری بانک پارسیان حرکت در مسیر تحقق شعار سال است تاکید بر همراهی بانک پارسیان با سیاست های کلان کشور در سال جدید

مدیرعامل بانک پارسیان بر ضرورت اهتمام در تحقق شعار سال و بهره‌مندی از ظرفیت‌های بانک در جهت کمک به اقتصاد کشور تأکید کرد.
به گزارش خبرداغ به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان، کورش پرویزیان در دیدار نوروزی با کارکنان، ضمن تبریک سال جدید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان به عملکرد مثبت بانک پارسیان در سال گذشته اشاره کرد و با قدردانی از زحمات و تلاش‌های تمامی کارکنان بانک گفت: امید است که این موفقیت‌ها با در نظر گرفتن نام‌گذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به‌عنوان سال "جهش تولید با مشارکت مردم" تداوم یابد و بخش خصوصی کشور بتواند عملکرد مطلوب‌تری ارائه دهد.
مدیرعامل بانک پارسیان در ادامه تأکید کرد: بی‌تردید سیاست‌ها و برنامه‌های پیش‌بینی و تدوین‌شده در سال جدید متناسب با این موضوع خواهد بود.
پرویزیان با تأکید بر اهمیت فراهم‌سازی زمینه‌های توسعه‌ای کشور اظهار کرد: بانک‌ها جزو مهم‌ترین نهادهای توسعه‌ای کشور محسوب می‌شود لذا باید در کنار خدماتی که ارائه می‌دهند به بنگاه های بخش خصوصی کمک کرده و مشارکت مردم را با اتخاذ برنامه‌های مختلف، توسعه و گسترش دهند.
وی با اشاره به اینکه در همین راستا در سال گذشته تعدادی از شرکت‌ها واگذار و به بازار سرمایه پیوستند، افزود: در سال جاری نیز به‌منظور پیشبرد این مهم تلاش‌های مضاعفی صورت خواهد گرفت؛ در همین راستا پتانسیل‌های ویژه‌ای در بانک پارسیان به‌منظور مشارکت مردم تعریف‌شده است.
مدیرعامل بانک پارسیان یادآور شد: باید در زمینه انتقال دارایی‌ها به مردم ارزش‌آفرینی و امیدبخشی صورت گیرد و شرایطی مهیا کرد تا مردم دارای ثروت و دارایی شوند تا به این واسطه سرمایه‌گذاری امیدآفرینی رخ دهد. مجموعه اقدامات بانک پارسیان هم‌راستا با این سیاست خواهد بود.
پرویزیان از ابلاغ سیاست‌های اعتباری بانک پارسیان خبر داد و بابیان اینکه بهداشت اعتباری جزو سیاست‌های این بانک است، تصریح کرد: بانک پارسیان به‌عنوان بانک سالم، بااعتبار و با عملکرد خوب در کشور شناخته می‌شود و سلامت اعتباری در این بانک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در این رابطه همکاران ما در شعب مختلف بانک عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند.
مدیرعامل بانک پارسیان تعهد، وفاداری، سخت‌کوشی را از ویژگی‌های نیروی انسانی بانک پارسیان برشمرد و گفت: با اهتمام تیم مدیریتی بانک در سال گذشته برای ایجاد ساختارها و زمینه‌های مناسب برای تسهیل حرکت بانک و نیز زحمات و تلاش‌های کارکنان تمامی بخش‌ها به‌ویژه همکاران شعب، شاهد جهش بانک در بسیاری از شاخص‌های عملیاتی بودیم که امیدواریم با تلاش جمعی بتوانیم در سال 1403 نیز به حرکت رو به رشد خود ادامه دهیم.
مدیرعامل بانک پارسیان توجه به پایداری منابع، حفظ و افزایش سهم از بازار و موضوع فروش در حوزه فناوری به‌منظور بهره‌مندی بیشتر مشتریان را مورد تاکید قرار داد و افزود: در این رابطه نیاز است از ابزارهای مختلف برای ایجاد ارزش‌افزوده برای مشتریان و سهامداران بهره‌مند شد.
پرویزیان به تلاش‌های صورت گرفته به‌منظور مثبت ماندن تراز بانک پارسیان در بانک مرکزی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه این تراز مثبت در سال جاری نیز ثبت شد و در کنار آن موفق شدیم به سایر بانک‌ها به‌ویژه بانک‌های خصوصی کمک کنیم. دراین‌باره می‌توان ادعا کرد که همکاران ما از این ظرفیت و توان برخوردارند که در مواقع حساس شرایط را در بانک پارسیان هموار کنند و علاوه بر آن به فضای اقتصادی کشور کمک کنند.
مدیرعامل بانک پارسیان اظهار کرد: سیاست همکاری با نهادهای عمومی کشور، دولت و برنامه‌های جامع کشور توسط بانک پارسیان همواره در دستور کار قرار خواهد داشت و در طراحی‌های جدید در قالب برنامه ششم و در قانون جدید بانک مرکزی، بانک‌ها به سمت‌وسوی خاصی هدایت می‌شوند و بانک پارسیان به‌منظور تطابق هرچه بیشتر با برنامه‌های عمومی کشور، همکاری و تعامل را در اولویت اقدامات و امور خود قرار داده است.
پرویزیان در پایان خاطرنشان کرد: امید است در سال جاری بانک پارسیان با ظرفیت و توان بیشتر به اقتصاد کشور کمک کند و در مسیری که دولت در راستای ارتقای سطح زندگی مردم طی می‌کند همکاری و همیاری داشته باشد.


#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علیرضا مسعودی مشهور به علی مشهدی بازیگر سینما و تلویزیون به عملیات تنبیهی ایران علیه اسراییل واکنش نشان داد.

14 دقیقه پیش

رئیس اسرائیل در تداوم سیاست مظلوم‌ نمایی این رژیم گفت: ما دیشب از چهار گوشه خاورمیانه مورد حمله قرار گرفتیم، نیروهای نیابتی ایران هم با موشک‌های بالستیک، پهپادها و موشک‌های کروز شلیک می‌کردند.

1 ساعت پیش

چند شاعر برای عملیات «وعده صادق» سروده‌هایشان را منتشر کردند.

8 دقیقه پیش

بر اثر رعد و برق‌های مرگبار حداقل ۲۵ نفر در مناطق مختلف پنجاب و بلوچستان جان خود را از دست دادند و بارش‌های بهاری نیز مناطق مختلف خیبر پختونخوا را درنوردید و مناطق کم ارتفاع آنها را زیر آب برد.

1 ساعت پیش

برخی از مقامات ارشد آمریکایی از واکنش عجولانه اسرائیل به پاسخ موشکی ایران اظهار نگرانی می‌کنند و از این مساله می‌ترسند که با تشدید تنش‌ها، پای آمریکا نیز به این جنگ کشیده شود.

1 ساعت پیش

سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی و ممنوعیت تجمع در سرزمین‌های اشغالی تا روز دوشنبه تمدید شده است.

1 ساعت پیش

مراسم ختم همسر زنوزی امروز در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

نیم ساعت پیش

شهاب زاهدی مهاجم نیم فصل اول پرسپولیس که در بازار نقل و انتقالات زمستانی راهی ژاپن شده است در پنجمین بازی خودش موفق شد سومین گلش را به ثمر برساند.

یک ربع پیش

روزنامه اسرائیلی روز یکشنه نوشت، زرادخانه اتمی دیمونا در اسرائیل، هداف آسانی برای حمله سنگین ایران خواهد بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...