خبرورزشی |
۱ هفته پیش

کونسیسائو زودتر پورتو را ترک می کند یا طارمی خبر ورزشی

باشگاه پورتو اعلام کرد برای تمدید قرارداد سرجیو کونسیسائو به مدت سه فصل دیگر با او به توافق دست یافته است.

کونسیسائو زودتر پورتو را ترک می‌کند یا طارمی؟

خبر ورزشی - در پایان فصل اخیر مدیر برنامه های سرجیو کونسیسائو با چند باشگاه خواهان این مربی وارد مذاکره شد که یکی از این باشگاه‌ها زنیت بود. باشگاهی که در فصل اخیر در لیگ برتر روسیه به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و سردار آزمون را در اختیار دارد. به نظر می رسد بیشتر مذاکرات صورت گرفته نه برای جدایی سرجیو کونسیسائو از پورتو بلکه برای این بود که مبلغ  قرارداد او با پورتو افزایش پیدا کند که در نهایت هم این چنین شد و مبلغ قرارداد او در فصل پیش رو از ۲ میلیون یورو به ۳ میلیون یورو افزایش پیدا کرد.

نکته جالب حضور سرجیو کونسیسائو در راس کادر فنی تیم پورتو تا پایان مدت قرارداد مهدی طارمی با این تیم پرتغالی است. مهدی که در اولین فصل حضور در پورتو با به ثمر رساندن ۱۶ گل و خلق ۱۱ موقعیت گل موثرترین بازیکن پورتو بوده و گل او به تیم چلسی به عنوان زیباترین گل این فصل لیگ قهرمانان اروپا شناخته شد، ۳ فصل دیگر با پورتو قرارداد دارد. او به طور حتم فصل آینده هم در پورتو بازی خواهد کرد اما به نظر می‌رسد پیش از اتمام قراردادش با این تیم پرتغالی راهی تیم جدیدی شود. به واقع بعید است مهدی طارمی تا پایان مدت قرارداد سرجیو کونسیسائو با تیم پورتو در این تیم پرتغالی حضور داشته باشد چرا که در این صورت به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا خواهد شد و حضورش در یک تیم جدید هیچ آورده مالی برای باشگاه پرتغالی نخواهد داشت.

تمدید قرارداد سرجیو کونسیسائو با تیم پورتو خبر خوشحال کننده ای برای مهدی طارمی بود؛ به این خاطر که سرجیو کونسیسائو اگر چه در هفته های ابتدایی از مهدی طارمی به عنوان بازیکن تعویضی در ترکیب پورتو استفاده می کرد اما با گذشت زمان طارمی به مهره قابل اتکای او در خط حمله تبدیل  و دیگر حاضر نشد او را روی نیمکت بنشاند.

البته در هفته‌های ابتدایی سرجیو کونسیسائو به این نکته اشاره کرد که مهدی طارمی به تازگی به اردوی تیم پورتو ملحق شده و نیاز به زمان دارد تا در ترکیب تیم جا بیافتد و البته این اتفاق خیلی زود برای مهاجم تیم ملی فوتبال ایران رخ داد و در پایان همان طور که اشاره شد مهدی طارمی به عنوان موثرترین بازیکن پورتو معرفی شد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...