خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

رشد ۱۰ درصدی جابجایی مسافر در کردستان ایسنا

رشد ۱۰ درصدی جابجایی مسافر در کردستان

ایسنا/کردستانمعاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان گفت: مسافران جابه‌جا شده توسط ناوگان حمل و نقل مسافر استان در سال ۱۴۰۲ نسبت به سال قبل‌ از آن بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است.

سید عبدالرحمن حسینی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: سال گذشته ۲ میلیون و ۴۷۱ هزار و ۷۶۸ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی استان جابه‌جا شدند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کردستان از رشد ۱۰ درصدی جابه جایی مسافر در سال ۱۴۰۲ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن خبر داد و افزود: تعداد مسافران ذکر شده در قالب ۴۴۳ هزار و ۴۸ سفر جابه‌جا شدند.

وی افزود: در زمینه تعداد سفرهای انجام شده نیز نسبت به سال ۱۴۰۲ رشد بیش از ۱۲ درصدی رقم خورده است.

حسینی با اشاره به اینکه بیشترین میزان جابه‌جایی مسافر توسط ناوگان سواری صورت گرفت، بیان کرد: مسافران جابه‌جا شده از طریق ناوگان سواری یک میلیون و ۸۰۵ هزار و ۶۵۸ مسافر بودند.

معاون حمل و نقل استان کردستان خاطرنشان کرد: در سال گذشته ناوگان مینی بوس ۷۷۷ هزار و ۸۶۰ مسافر را در قالب ۱۲۰ هزار و۶۷۰ سفر جابجا کردند که از نظر تعداد مسافر ۱۲ درصد و از نظر تعداد سفر ۳۸ درصد رشد داشته است.

وی یادآور شد: در این مدت ۴۰ هزار و ۸۴ سفر با ناوگان اتوبوسی در استان انجام شده که ۶۷۴ هزار و ۲۵۰ نفر جابه‌جا شدند و تعداد مسافر نسبت به سال قبل‌ رشد ۱۰ درصدی و تعداد سفر کاهش ۱.۶ درصدی نشان می دهد.

در حال حاضر هزار و ۲۰۰ دستگاه سواری، ۷۵۰ دستگاه مینی بوس و ۱۵۵ دستگاه اتوبوس در قالب ۷۱ شرکت حمل و نقل در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در خبر زیر عکسی عاشقانه از الیکا عبدالرزاقی در کنارهمسرش امین زندگانی را مشاهده خواهید کرد.

نیم ساعت پیش

وزارت خزانه داری آمریکا در راستای اقدام‌های ضد ایرانی واشنگتن، امروز سه‌شنبه از اعمال تحریم‌های جدید مرتبط با ایران خبر داد.

نیم ساعت پیش

آقا رشید یا قدرت الله ایزدی در قسمتی از مصاحبه اش از شرایط بد دوران زندگی اش و گریه های شدیدیش گفت.

نیم ساعت پیش

جایزه مقام اول بیستمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های معلولین We Care هند به مستند ایرانی «احمد» ساخته اعظم مرادی اهدا شد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مصوبات مهم سفر رئیس‌جممهور به این استان اجرایی نشده‌است، تأکید کرد: ویژه‌دیدن لرستان محقق نشده‌است.

نیم ساعت پیش

بعد از تصویب قانون اخراج پناهندگان به رواندا در پارلمان انگلیس سازمان ملل و شورای اروپایی انتقاد شدیدی به آن وارد کرده واین کشور را به نقض حقوق بشر متهم کردند.

نیم ساعت پیش

مستند «عشق و فلسفه»، پرتره‌ای درباره «نادیا مفتونی» استاد فلسفه دانشگاه تهران است که پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت 19:00 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

نیم ساعت پیش

به اعتقاد تحلیل‌گران صهیونیست استعفای فرمانده سرویس اطلاعات نظامی اسرائیل (امان) فقط بخش بیرونی کوه یخ شکاف داخلی در اسرائیل است.

نیم ساعت پیش

انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور در اولین همایش بین المللی «غزه زنده است» گفت: قدرت ملت‌ها از هر سلاحی از هر اتمی و از هر گنبدی آهنین‌تر و استوارتر است.صدای فلسطین نباید خاموش شود. منبع: خبرگزاری دانشجو

نیم ساعت پیش

بیشتر...