کاخ پوشالی صهیونیست ها سست تر از خانه عنکبوت شده است all tv logo

آیت الله رئیسی؛
کاخ پوشالی صهیونیست‌ها سست‌تر از خانه عنکبوت شده است
سیاسیدولت

آیت الله رئیسی رئیس جمهور کشورمان در حاشیه دیدار با سفرا و کارداران کشورهای اسلامی گفت : امروز مقاومت مردم فلسطین نتیجه داده و مهمترین علت آن باور مردم فلسطین است که هیچ گاه اسیر معاملات سازشکارانه نشدند به برکت شجاعت فلسطینی‌ها کاخ پوشالی صهیونیست‌ها سست تر از خانه عنکبوت شده است .

وی افزود : اقدامات مردم غزه صهیونیست‌ها را به استیصال انداخته و آن‌ها برای جبران ضربه های طوفان الاقصی به نسل کشی روی آورده اند.

رئیسی متذکر شد: تحولات اخیر بیش از پیش نشان داد که رژیم صهیونیستی به ارزش‌های انسانی پایبندی ندارد و برای جبران ضعف های خود به هر اقدام غیر انسانی دست می‌زند.

رئیس جمهور کشورمان گفت : مدعیان حقوق بشر در غرب سکوت خجالت آوری اختیار کرده اند و با محوریت آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی مشارکت دارند اما صبر و استقامت مردم فلسطین باعث شده که اسرائیل به هیچ کدام از اهداف خود دست نیابد .

وی افزود :عملیات طوفان الاقصی واکنشی به دوره ای طولانی از ستم و توحش رژیم صهیونیستی و هتک حرمت مسجد الاقصی بود و نقطه عطفی در مبارزه با اشغالگری است و روند نبرد فلسطین به قبل و بعد آن تقسیم شده است .

آیت‌الله رئیسی متذکر شد : این رژیم غاصب با انبوهی از مشکلات مواجه است و سطح بالای آسیب پذیری آن برای جهانیان آشکار شد و در سیاست نیز هر لحظه بیشتر در آستانه فروپاشی قرار دارد .

رییس قوه مجریه گفت :حرکت این رژیم حتی از سوی حامیان محکوم شد و ملت‌های جهان پیش از پیش به اهمیت ایستادگی در برابر این رژیم پی بره اند .

رئیس جمهور کشورمان ادامه داد: رژیم غاصب صهيونيستی به لطف خداوند توسط نیروهای جبهه مقاومت مجازات می‌شوند و برای همیشه از جنایاتی که صورت دادند پشیمان خواهند شد .

وی در پایان گفت :به روح پاک همه شهدای راه قدس درود می‌فرستم و از صمیم قلب مردم صبور و رنجدیده نوار غزه که در ماه‌های گذشته به طور پیوسته آماج حملات جنایات رژیم کودک کش بودند ادای احترام می‌کنم. ملت ایران خود را در کنار همه مبارزانی می‌داند که امروز در خط مبارزه با استکبار در منطقه ایستاده اند و ما به گرمی دست همه آن مبارزان را می فشاریم و از همه ملت‌ها برای حمایت از مقاومت جوانان مؤمن و شجاع فلسطین لبنان و در جای جای منطقه تشکر می‌کنیم.

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیدولت#‌سیاسی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزارت خزانه داری آمریکا در راستای اقدام‌های ضد ایرانی واشنگتن، امروز سه‌شنبه از اعمال تحریم‌های جدید مرتبط با ایران خبر داد.

یک ربع پیش

مستند «عشق و فلسفه»، پرتره‌ای درباره «نادیا مفتونی» استاد فلسفه دانشگاه تهران است که پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت 19:00 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

یک ربع پیش

هواداران آلومینیوم اراک و پرسپولیس می‌توانند دیدار این دو تیم را از نزدیک تماشا کنند.

یک ربع پیش

بعد از تصویب قانون اخراج پناهندگان به رواندا در پارلمان انگلیس سازمان ملل و شورای اروپایی انتقاد شدیدی به آن وارد کرده واین کشور را به نقض حقوق بشر متهم کردند.

یک ربع پیش

چهل و یکمین هیئت نشست هیئت رئیسه فدراسیون جهانی ووشو با حضور مهدی علی‌نژاد برگزار شد.

یک ربع پیش

وزیر بهداشت با بیان اینکه در طرح فروش اینترنتی دارو، سکوهای اینترنتی فقط حمل دارو را عهده‌دار خواهند شد، گفت: این کار به صورت آزمایشی آغاز می‌شود.

یک ربع پیش

در خبر زیر عکسی عاشقانه از الیکا عبدالرزاقی در کنارهمسرش امین زندگانی را مشاهده خواهید کرد.

7 دقیقه پیش

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مصوبات مهم سفر رئیس‌جممهور به این استان اجرایی نشده‌است، تأکید کرد: ویژه‌دیدن لرستان محقق نشده‌است.

یک ربع پیش

آقا رشید یا قدرت الله ایزدی در قسمتی از مصاحبه اش از شرایط بد دوران زندگی اش و گریه های شدیدیش گفت.

7 دقیقه پیش

بیشتر...