بهترین گزینه ها را در انتخابات به مردم معرفی می کنیم all tv logo

حدادعادل:
بهترین گزینه‌ها را در انتخابات به مردم معرفی می‌کنیم
سیاسیاحزاب و تشکل‌ها

«غلامعلی حداد عادل» ظهر امروز در دومین گردهمایی طلاب و روحانیت با اشاره به حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه، گفت: مردم با همه مشکلات به صحنه آمدند و چشم دشمنان را کور کردند. انشاءالله مردم با شکوه بیشتری در ۱۱ اسفند پای صندوق رای حاضر شوند و با حضورشان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان خبرگان را تعیین کنند.

وی، انتخابات را یک جشن ملی عنوان کرد و افزود: حضور مردم در انتخابات این پیام را به کشور‌های دنیا می‌دهد که در ایران آزادی وجود دارد و انتخابات واقعی است و اراده مردم در اداره کشور موثر است.

رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب با بیان اینکه همه ما می‌دانیم که انقلاب اسلامی، مردمی بود، اظهار کرد: انقلاب از قم و مرکز روحانیت آغاز شد و به دست مردم به ثمر رسید و به دست آنان حفظ شد. هدف دشمن هم جدا کردن مردم از انقلاب است.

حدادعادل با بیان اینکه علت اصرار رهبری بر مشارکت مردم در انتخابات برای این است که ایشان می‌دانند، انتخابات چه تاثیری بر امنیت ملی دارد، تاکید کرد: رکن اصلی از نظر اجتماعی در پیروزی و حفظ انقلاب، مردم هستند و روحانیت باید با مردم ارتباط خود را حفظ کند. حفظ ارتباط مردم با نظام از مسیر ائمه جماعت و روحانیون امکان‌پذیرتر از ارتباط مردم با ما سیاستمداران است.

وی تاکید کرد: امروز می‌توانیم افرادی صالح و سالم را به مردم معرفی کنیم تا وارد مجلس شوند و از این کشور و انقلاب دفاع و به مردم خدمت کنند؛ در شورای ائتلاف سعی ۱۰۰ در صدی ما انتخاب بهترین گزینه‌ها برای ارائه خدمات به مردم است. البته همه امور دست یک نفر نیست که بگویند فلانی بیاید لیست ببند! اما تلاش می‌کنیم از افراد مومن، پاکدست و انقلابی حمایت می‌کنیم.

رئیس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب گفت: با تمام وجود باید پای کار انقلاب ایستاد و امروز دعوت به مشارکت وظیفه همه است.

منبع : ایرنا

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیاحزاب و تشکل‌ها#‌سیاسی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس اداره آموزش و پرورش آمل گفت: دانش‌آموزان منتخب دختر مقطع متوسطه مازندران به اردوهای راهیان پیشرفت درمناطق جنوب، شمال غرب و مرکز کشور اعزام شدند.

1 ساعت پیش

دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: سرانه مطالعه در کشور حدود ۳۳ دقیقه بدون احتساب کتب درسی و دینی است.

یک ربع پیش

یکی از کاربران توئیتری درباره جنگ روسیه و اوکراین و احتمال پیروزی کی‌یف نوشت: رهبران اتحادیه اروپا نحوه صحبتشون در مورد جنگ اکراین رو تغییر بدن اکثر اروپایی‌ها بدنبال ممانعت از پیروزی روسیه‌ان اما به پیروزی کی‌اف باور ندارن، اونا به مردم میگفتن که ادامه کمک‌ها میتونه به صلح پایدار و مذاکره‌ منجر بشه ولی حالا کمتر از ۱۰٪ اروپاییا معتقد به پیروزی اکراین هستن

نیم ساعت پیش

شهاب زاهدی پس برتری پرسپولیس مقابل تراکتور بخاطر این پیروزی خدا را شاکریم.

1 ساعت پیش

هاشمی گفت: از دل مسابقات قهرمان‌شهر استعداد‌های برتر شناسایی شده و در اختیار باشگاه‌ها و سپس تیم‌های ملی قرار می‌گیرند.

نیم ساعت پیش

علی جهانبخش بازیکن تیم ملی ایران و استوری جنجالی اش از بازی در رمدر ادامه مشاهده خواهید کرد.

نیم ساعت پیش

کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) مصوبه کابینه این رژیم درباره مخالفت با تشکیل کشور فلسطین به‌صورت یکجانبه را با اکثریت آرا تصویب کرد.

8 دقیقه پیش

مرجانه گلچین بازیگر ایرانی و استایل بچه گانه ان در جشن تولدش در ادامه مشاهده خواهید کرد.

یک ربع پیش

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شناور‌های شهید صیاد شیرازی و شناور حسن باقری گفت: این شناور‌ها ۲۸ موشک پدافندی و کروز دارد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...