راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

یکتا ناصر عذرخواهی کرد عکس راهبرد معاصر

یکتا ناصر بازیگر ۴۵ ساله سینما که از ساعاتی قبل از آغاز سال نو با انتشار ویدیویی در فضای مجازی با ادعای ربوده شدن فرزندش توسط پدر وی عمومی شدن یک اختلاف خانوادگی را کلید زد در تازه‌ترین پست اینستاگرامی خود از مردم عذرخواهی کرد

به گزارش راهبرد معاصر؛ ماجرا با انتشار ویدیویی با صدا و ظاهری آشفته از یکتا ناصر مبنی بر ربوده شدن سوفیا، دختر وی و منوچهر هادی توسط آقای هادی آغاز شد و بعد از واکنش متقابل همسر سابق وی و کری خوانی‌های خانواده‌های دو طرف در نهایت اعلام شد که ماجرا حل و فصل شده و طرفین با هم مصالحه کرده‌اند، اما این اختلاف به داغ شدن اظهارنظر‌های مردم و موضع گیری‌های بعضا احساسی در فضای مجازی و حتی اعتراض عده‌ای در مخالفت با علنی شدن این دست اختلافات خصوصی منجر شد.

در پی این ماجرا، یکتا ناصر روز ۱۵ فروردین در پستی اینستاگرامی با انتشار نامه‌ای دست نوشته از مردم عذرخواهی کرد. / ایسنا

در ادامه این تصاویر را مشاهده کنید:#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یکی از رهبران ائتلاف فتح عراق امروز با اشاره به عملیات «وعده صادق» ایران علیه رژیم صهیونیستی، تاکید کرد که این رژیم از سال ۱۹۷۳ شاهد چنین حملاتی نبوده است.

یک ربع پیش

عبدالباری عطوان، نویسنده و روزنامه‌نگار مشهور عرب در توئیتی در واکنش به حمله تنبیهی سپاه پاسداران به اراضی اشغالی نوشت: حمله‌ تاریخی و بی‌سابقه‌ ایران در عمق سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد که رهبری ایران به آنچه می‌گوید عمل می‌کند و پاسخ هر تعرضی را می‌دهد. 

یک ربع پیش

مسئول بسیج ادارات و کارمندان خراسان جنوبی گفت: مأموریت بسیج ادارات و کارمندان کمک به تحقق دولت اسلامی است. این دولت بتواند نهادسازی‌ها و بسترسازی‌های لازم برای ایجاد جامعه اسلامی را فراهم کند.

یک ربع پیش

یک رسانه آمریکایی در گزارشی درباره پاسخ نظامی ایران به حمله متجاوزانه رژیم صهیونیستی به نقل از کارشناسان نوشت، این سلاح‌ها پیچیده‌تر از هر چیزی است که تل‌آویو در شش ماه جنگ علیه غزه و متحدان حماس در منطقه تاکنون با آن مواجه بوده است.

یک ربع پیش

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که با عملیات «وعده صادق» کارکرد گنبد آهنین و سپر موشکی رژیم صهیونیستی به چالش کشیده شد.

یک ربع پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی گفت: راههای ارتباطی بیش از 70 روستای استان سیلابی شد.

یک ربع پیش

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: روسای فدارسیون‌های ورزشی با مشاهده اراده مسئولان و متولیان ورزش استان برای برگزاری هرچه باشکوهتر جام صفوی برای شرکت در این جام ابراز علاقه کرده‌اند به طوری که هم اکنون هشت فدراسیون مختلف ورزشی برای حضور اعلام آمادگی کرده‌اند.

یک ربع پیش

مدیر جهادکشاورزی شهرستان فامنین از توزیع ۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین خبر داد و گفت: از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون۵۳۰۰ تن انواع کود شیمیایی پایه و سرک در فامنین تأمین و توزیع شده است.

یک ربع پیش

وزارت امور خارجه روسیه در پی پاسخ مشروع ایران به اقدام متجاوزانه رژیم صهیونیستی علیه ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، نسبت به تشدید تنش‌ها در منطقه ابراز نگرانی کرده و از طرفین خواست خویشتن‌داری کنند.

یک ربع پیش

بیشتر...