خبرگزاری رضوی |
2 ماه پیش

مسلم رحیمی قائم مقام امور استان های صدا سیمای جمهوری اسلامی ایران شد رضوی

با صدور حکمی؛
«مسلم رحیمی» قائم‌مقام امور استان‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شد
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضوی، در این حکم انتصاب که توسط معاون اموراستان‌های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران صادر شده است، تحقق برنامه‌های تحول‌مدارانه و انسجام بخشی تولیدات مورد تأكيد قرار گرفته است.
گفتنی؛ است مسلم رحیمی تا پیش از این به‌مدت ۹ سال مسئولیت مدیرکل صدا و سیمای مرکز خوزستان را عهده‌دار بود.
دبیر مراکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در منطقه ۴ کشور، مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد، نایب‌رئیس هیأت انديشه‌ورز دانشگاه قرآن و حدیث خوزستان، معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی دبیرخانه استانی ستاد راهنمای‌زائر اربعین حسینی خوزستان، رئیس کمیته هماهنگی امور راهبردی مجلس و رسانه صدا و سیمای مرکز خوزستان، مشاور مدیرکل و مدیر باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای مرکز ایلام از دیگر سوابق مدیریتی و ستادی مسلم رحیمی به شمار می‌آید.
به گزارش خبرنگارخبرگزاری رضوی، رحیمی که از نیروهای جانباز و ایثارگر دفاع‌مقدس به‌شمار می‌آید، افتخارات مدیریتی متعدد و پی در پی را در کارنامه خود ثبت کرده است که از مهمترین آن‌ها کسب رتبه نخست در جشنواره‌های ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۳ تولیدات مراکز استان‌ها، کسب رتبه برتر مرکز خوزستان در جشنواره مذاهب و هنر یونان(آتن) و نیز کسب ۱۶ رتبه برتر مرکز خوزستان در بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌های کشور است.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بانوان عضو یگان ویژه پلیس از دیروز در برخی میادین تهران از جمله میدان بهارستان مستقر شدند.

3 ساعت پیش

جمعی از معلمان حق‌التدریسی می‌گویند: به خاطر تعلل اداره‌های آموزش و پرورش در استان‌هایی مثل لرستان و کرمان وبه بهانه‌ی نیامدن مجوز از سوی وزارتخانه‌ی آموزش و پرورش، احکام معلمان بعد از عید در ماه‌های صادر شد. حالا از آموزش و پرورش نامه آمده که رتبه‌بندی شامل حال کسانی که احکامشان بعد از عید آمده نمی‌شود!

3 ساعت پیش

سازمان خدمات پس از فروش سایپا به منظور رفاه و افزایش رضایت مشتریان گروه سایپا، طرح خدمات ویژه فروش کارت طلایی را با عنوان طرح یلدا اجرا می کند.

5 ساعت پیش

روزنامه آبولا مدعی شد که ریو فردیناند در تلاش است تا مهدی طارمی را به یکی از تیم های لیگ جزیره ببرد.

3 ساعت پیش

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از افزایش 80 درصدی تعهدات در بیمه تکمیلی خبر داد.

3 ساعت پیش

با حکم مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، علیرضا فاضلی به عنوان مدیر مجموعه ورزشی آزادی منصوب شد.

4 ساعت پیش

خوان پاچون مدیر ارتباطات کمیته روابط خارجی سنا در پاسخ به سوالی درباره نامزدی لین تریسی به اسپوتنیک گفت: این موافقت با رای شفاهی خارج از کمیته تصویب شد.

3 ساعت پیش

این نهمین آسیب‌پذیری «روز صفر» گوگل کروم در سال ۲۰۲۲ است.

3 ساعت پیش

بیشتر...