اکونا پرس |
4 روز پیش

کسب مدال توسط فرنگی کاران کشورمان در جام پلیکونه

کسب 4 مدال توسط فرنگی کاران کشورمان در جام پلیکونه

رقابت های کشتی فرنگی جام متئو پلیکونه ایتالیا و رنکینگ اتحادیه جهانی، با کسب 1 مدال طلا، 2 مدال نقره و 1 مدال برنز نمایندگان کشورمان پایان یافت.

کسب 4 مدال توسط فرنگی کاران کشورمان در جام پلیکونه
به گزارشاکونا پرس،

اینرقابتها طی روزهای 1 و 2 تیرماه برگزار و تیم 7 نفرهایرانتوسط محمد حسینوند پناهی در وزن 55 کیلوگرم به مدال طلا، امین کاویانی نژاد در وزن 77 کیلوگرم، رسول گرمسیری در وزن 82 کیلوگرم به مدال نقره و محمدجواد رضایی دروزن67 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

نتایج نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 3 نفر و به صورت دوره ای برگزار می شود، محمد حسینوند پناهی در کشتی نخست با نتیجه 11 بر 7 فلورین تیتا ازرومانیرا مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 4 مغلوب ماکس نوری از آمریکا شد اما با توجه به شکست این کشتی گیر آمریکایی مقابلکشتیگیر کشور رومانی، حسینوند با توجه به کسب امتیاز فنی بیشتر، صاحبمدال طلاشد.

در وزن 67 کیلوگرم سجاد ایمن طلب در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر مغلوب تیگران گالوستیان ازفرانسهشد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی از دور رقابت ها کنار رفت. محمدجواد رضایی دیگر نماینده کشورماندر این وزن پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل مورتن تورسن از نروژ با نتیجه 2 بر 1 به برتری دست یافت و راهی مرحلهنیمه نهاییشد. وی در این مرحله به مقابل حسرت جعفراف از آذربایجان با نتیجه 8 بر 3 مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. رضایی در این دیدار با نتیجه 7 بر 2 نیکلاس اوهلن ازسوئدرا از پیش رو برداشت و به مدال برنز رسید.

در وزن 77 کیلوگرم امین کاویانی نژاد پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 5 بر 4 پر اولافسون از سوئد را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله  لوکا داریوزی ازایتالیارا با نتیجه 5 بر 1 مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. کاویانی نژاد در دیدار پایانی مقابل زولتان لوای از مجارستان با نتیجه 4 بر صفر شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن 82 کیلوگرم رسول گرمسیری در دور نخست با نتیجه 6 بر 5 دانیل کاتاراگا از مولداوی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر مقابل متئو مافه زولی از ایتالیا با نتیجه 9 بر صفر به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار مقابل میهایل رادو از مولداوی با نتیجه 2 بر 1 مغلوب و صاحب مدال نقره شد.

در وزن 87 کیلوگرم حسین نوری در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر مهمتالی کوجوک عثمان ازترکیهرا مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل الکس کسیدیس از سوئد با نتیجه 9 بر 7 شکست خورد. و با توجه به راه نیافتن این کشتی گیر به دیدار فینال، نوری از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم مهدی بالی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر ایگور آلوز دیگو ازبرزیلرا مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل نیکولاز کاخلاشویلی از ایتالیا با نتیجه 1 بر 1 مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به دیدار رده بندی رفت. بالی در این دیدار در مصاف با الکس زوکه از مجارستان با نتیجه 7 بر 4 مغلوب و پنجم شد. 

چهل و دومین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز برگزار می‌شود.

مدیرعامل همراه اول موفقیت کشتی‌گیران فرنگی ایران در رقابت‌های جهانی 2021 و همچنین کسب نتیجه تاریخی تیم ملی در ادوار…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

به جهت جلوگیری از قاچاق و فروش آرد، طرح نصب دستگاه کارتخوان و فروش هوشمند نان در انواع نانوایی‌های کشور در ۲۶ استان اجرایی شده است.

3 ساعت پیش

معاون اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به پیش‌بینی ورود 200 هزار زائر پاکستانی اربعین حسینی از مرز "ریمدان" به کشور، 70 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساخت‌های پایانه به استان ابلاغ شده است.

2 ساعت پیش

وزیر امورخارجه کشورمان به منظور شرکت در نشست وزرای  امور خارجه کشورهای ساحلی دریای خزر وارد ترکمنستان شد.

3 ساعت پیش

عنایتی از حضور در کادرفنی استقلال انصراف داد و قصد دارد به عنوان سرمربی به کارش ادامه بدهد.

4 ساعت پیش

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از مدیران این باشگاه برای تمدید قرارداد مهلت خواسته است.

3 ساعت پیش

نماینده مردم مهاباد در مجلس خواستار تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی، نهضتی و پیش دبستانی شد.

4 ساعت پیش

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: آنچه که در شرایط فعلی مشخص است اجرای کامل متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است.

3 ساعت پیش

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 10هزار واحدی روبرو شد.

3 ساعت پیش

جلسه بررسی ساختمان‌های ناایمن سطح منطقه 5 با حضور شهردار منطقه، امیرزاده جانشین دادستانی ناحیه 5 تهران و سایر اعضای تخصصی کمیته برگزار شد و در این جلسه بر برخورد قاطع با مالکان ساختمان‌های ناایمن تأکید شد.

3 ساعت پیش

بیشتر...