ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

ژاوی: نباید به زدن یک گل راضی باشیم ورزش سه

کد خبر : 1866811 |06 بهمن 1401 ساعت 09:20 |1.9K بازدید |2دیدگاه

ژاوی: نباید به زدن یک گل راضی باشیم

ژاوی، سرمربی بارسلونا، معتقد است تیمش آنطور که باید در برابر دروازه حریفان قدرتمند نیست.

ژاوی: نباید به زدن یک گل راضی باشیم

به گزارش "ورزش سه"،بارسلوناشب گذشته در مرحله یک چهارم نهاییجام حذفی اسپانیابه مصافرئال سوسیدادرفت و موفق شد با نتیجه 0-1 برابر این تیم به پیروزی برسد و راهی مرحله نیمه نهایی شود.
عثمان دمبلهتک گل این بازی را در دقیقه 52 و روی یک شوت زیبا و تماشایی به ثمر رساند تا مجوز صعود تیمش به مرحله بعدی را گرفته باشد و خیال این مربی را در شب تولدش راحت کند.
ژاویپس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:« این بازی در کل مثبت بود. پس از گل توانستیم پنج تا 10 دقیقه آرام بگیریم اما شرایط نباید اینطور باشد. ما برابر دروازه به قدر کافی قدرتمند نبودیم. در بازی امروز 60 دقیقه عالی کار کردیم اما وقتی گل می‌زنیم انگار کار تمام شده و نباید اینطور باشد. ما باید برای گل دوم و سوم هم تلاش کنیم. ما باید بلندپروازتر باشیم.»

1794246


او با تمجید از عملکرد عثمان دمبله گفت:« مسئله فقط امروز نیست، او بازیکنی است که بسیار پخته شده است. او در زدن ضربات آخر عالی است و سرعت بسیار زیادی است. من چهره مدافعان کناری را می‌بینم، آنها واقعا از طرف او آزار می‌بینند. دمبله از بازی خودش لذت می‌‎برد و ما هم همینطور. او پسر خوبی است و بازیکن حرفه‌ای خوبی هم به شمار می‌رود. تغییر شرایط در بارسلونا کار آسانی نیست. من برای او بسیار خوشحال هستم.»
سرمربی بارسلونا در پاسخ به این سوال که آیا از شرایط تیمش رضایت دارد اضافه کرد:« بله، من اینجا را با خوشحالی ترک می‌کنم. ما 60 دقیقه عالی بودیم. نمی‌دانیم چند شوت به دروازه رئال داشتیم اما در نهایت توانستیم برنده شویم و این چیزی است که اهمیت دارد.»

بارسلونابارسلونا
ژاویژاوی
رئال سوسیدادرئال سوسیداد
عثمان دمبلهعثمان دمبله
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
جام حذفی اسپانیاجام حذفی اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

بارسلونابارسلونا

مشاهده برنامه و نتایج بارسلونا، بازی بعدی بارسلونا و ویدئو خلاصه بازی های بارسلونا#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...