ماندن یحیی گل محمدی اشتباه بود خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» به نقل از ایرنا، محمد برزگر درباره نقل و انتقالات پرسپولیس، اظهار داشت: یارگیری‌های خوبی در حال انجام است اما موضوعی که نگران کننده، تسویه مالی آنها در آینده است. باید قبل از امضای قرارداد، منابع تامین مالی را تعیین کنند که مثل بازیکنان خارجی، بدهی برای باشگاه باقی نماند. البته جذب بازیکن به تنهایی برای نتیجه گرفتن کافی نیست و مسائل مهم دیگری وجود دارد.

وی افزود: یحیی گل‌محمدی به یاد دارد که سال ۸۲ پرسپولیس بهترین بازیکن‌ها را جذب کرد و همه می‌گفتند که این تیم رویایی است اما در نهایت هشتم شدیم زیرا بازیکنان تیم مثل علی دایی، افشین پیروانی و کریم باقری همه بزرگ بودند و هیچکس به حرف مربی گوش نمی‌داد و بین بازیکنان اختلاف افتاد.پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: مسئولین باشگاه می‌خواهند ضعف‌های تیم را با ستاره‌ها جبران کنند و این مسئله به خاطر ضعف مدیریت است که تنها به تیم اصلی اهمیت می‌دهد.

مدافع اسبق پرسپولیس در مورد آکادمی این باشگاه، گفت: تیم‌های پایه بودجه جداگانه و مربیان متخصص نیاز دارند تا بازیکن‌سازی کند. درحال حاضر بازیکنان خوبی را در آکادمی آموزش دادیم که در فصل آینده آماده ورود به تیم بزرگسالان هستند اما این مسئله نیازمند نظارت مربیان بر آکادمی است. گل‌محمدی و دستیارانش یک بار هم به تیم‌های پایه سر نزدند و از رفتارشان حس می‌شود که اصلا به فکر بازیکن‌سازی نیستند.

وی افزود: بهتر است در قرارداد سرمربی، نظارت و استفاده از پایه‌ها برای او شرط شود. بازدید دستیاران هم انگیزه بسیار خوبی به بازیکنان می‌دهد و این مسائل همه به برنامه‌ریزی از طرف مدیریت باشگاه برمی‌گردد.

برزگر ادامه داد: در نهایت امیدوارم همه دست به دست یکدیگر بدهند تا پرسپولیس در فصل پیش‌رو به موفقیت دست یافته و موجبات شادی میلیون‌ها هوادار خود را فراهم کند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه پرسپولیس به حضور مربی جدید دروازه‌بان‌ها در این تیم واکنش نشان داد.

2 ساعت پیش

رئیس مرکز پزشکی عالی فیفا در تهران (ایفمارک) از سوی فیفا به عنوان هماهنگ کننده پزشکی مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر انتخاب شد.

2 ساعت پیش

منابع معتبر انگلیسی از جدایی پتر چک از باشگاه چلسی خبر دادند.

2 ساعت پیش

فیلمی از چند ایده کاربردی در زمان اسباب کشی، منتشر شده است.

نیم ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: فکر می‌کنیم بازگشت متقابل به برجام، در راستای منافع ایالات متحده و شرکایمان است. یک توافق بر روی میز، پیش روی ایران است و بستگی به ایران دارد که بخواهد آن را بپذیرد یا نه.

1 ساعت پیش

در قدیم به دلیل نبود تنوع در مواد شوینده و دیر به دیر حمام رفتن و چربی زدایی قوی تاید، شستن موها با تاید یا پودر لباسشویی رواج زیادی داشت، ولی با وجود تنوع بسیار زیاد شامپوهای تولید شده برای شستشوی موها، آیا شستن موها با تاید برای سلامت موها و پوست سر کار درستی است؟

نیم ساعت پیش

بررسی هزینه های انواع تورهای گردشگری هوایی به مقصد دبی در تیر ماه به شرح جدول زیر است؛ 8

نیم ساعت پیش

احمد سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال برای همکاری با مصطفی آجورلو اعلام آمادگی کرد.

2 ساعت پیش

همزمان با از سرگیری دوره جدید مذاکرات برجامی برغم کارشکنی‌ها و سنگ‌اندازی صهیونیست‌ها، رژیم صهیونیستی اعتراف کرد برای تاثیر گذاشتن بر هر توافق احتمالی به تحرکاتش ادامه می‌دهد.

2 ساعت پیش

بیشتر...