خبرورزشی |
2 روز پیش

یک اتفاق خوب در تیم استقلال ساپینتو خوشحال شد

یک اتفاق خوب در تیم استقلال؛ ساپینتو خوشحال شد
۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۸

تیم استقلال امروز یک بازی درون تیمی انجام داد که در این بازی یک گل رد و بدل شد و زننده این گل هم عزیز آمانوف بود.

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

عزیزبک آمانوف بازیکن ازبک در هفته های سپری شده کمتر از سوی ریکاردو به بازی گرفته شد و حتی در برهه‌ای بحث جدایی این بازیکن از جمع آبی‌ها مطرح شد اما به نظر می‌رسد او بعد از امیرارسلان مطهری در حال پیدا کردن خود است.

اگر عزیز همین روند را دنبال کند ممکن است در آینده ای نزدیک به ترکیب تیم راه پیدا کند و از لیست فروش این تیم در پنجره زمستانی خارج شود.

در روزهای اخیر بحث حضور این بازیکن ازبک در تیم گل گهر به میان آمد که سرپرست تیم گل گهر این خبر را رد کرد. برای ساپینتو خوشحال کننده است عزیز به بازیکنی تبدیل شود که او می‌خواهد چرا که در این صورت در پنجره زمستانی کمترین تغییر را در ترکیب تیمش به وجود خواهد آورد.

  • علی بابا
  • علی بابا

برچسب‌ها

  • استقلال
  • عزیزبک آمانوف


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در بازدید از فدراسیون تیراندازی گفت: تیراندازی با مدال طلای المپیک توکیو، در کنار کشتی، وزنه بردار و تکواندو و دوومیدانی به رشته‌های مدال‌آور ما در المپیک اضافه شده است.

یک ربع پیش

آیین تجلیل از برندگان قرعه کشی جشنواره فروش ویژه همشاگردی سلام در فروشگاه اتکا ممتاز شهید چمران برگزار شد و از برندگان تجلیل گردید.

یک ربع پیش

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت از شنیده شدن صدای انفجار در منطقه «هار حوما» در قدس اشغالی خبر داد.

2 ساعت پیش

خیلی وقت‌ها تصور ما از مشکلات روحی و جسمی با چیزی که واقعا هست متفاوت است یکی از اون موارد اضطراب اجتماعی بین افراده است که مشکلاتی به وجود می‌آورد.

1 ساعت پیش

جلسه مجمع صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازارگردانی پست بانک ایران به شماره ثبت 39153 و شناسه ملی 14006009520، روز چهارشنبه شانزدهم آذرماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

یک ربع پیش

کنفدراسیون فوتبال آسیا به پیروزی تیم‌ ملی ایران مقابل ولز واکنش نشان داد.

یک ربع پیش

آرژانتین موفق شد مکزیک را با درخشش لیونل مسی از پیش رو بردارد.

2 ساعت پیش

یک شرکت دانش‌بنیان توانسته است با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی زیرساخت‌هایی را برای تسهیل هرچه بیشتر ارائه خدمات عمومی الکترونیک در کشور فراهم کند.

یک ربع پیش

فیلم خلاصه بازی مکزیک و آرژانتین را در ادامه ببینید.

2 ساعت پیش

بیشتر...