روستا های دارای جاذبه گردشگری استان اردبیل شناسایی می شوند all tv logo

روستا‌های دارای جاذبه گردشگری استان اردبیل شناسایی می‌شوند
اردبیلاردبیل

یحیی نجارقابل گفت: بازدیدهای مشترک کارشناسان اداره کل میراث‌فرهنگی و اداره کل بنیاد مسکن از روستاهای دارای بافت ارزشمند و جاذبه‌های گردشگری استان انجام شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی استان اردبیل افزود: بر این اساس از 15 روستای دارای بافت ارزشمند وجاذبه‌های تاریخیدر سراسر استان بازدید به عمل آمده و شرایط این روستاها بررسی شد.

به گفته او، هدف از این بازدیدها شناسایی روستاهای دارای بافت ارزشمند و جاذبه‌های گردشگری به منظور اخذ اعتبارات و تسهیلات از سویبنیاد مسکنو اجرای طرح منظومه‌های گردشگری روستایی است.

نجارقابل گفت: ایجاد زیرساخت‌ها و فراهم ساختن شرایط لازم برای جوامع روستایی دارای جاذبه‌ها و معیارهای گردشگری از دیگر اهداف شناسایی این روستاها است.

باشگاه خبرنگاران جواناردبیلاردبیل#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مردم اینبار هم به وظیفه خود عمل کردند و یکبار دیگر پای شهدا، رهبری و آرمان‌های انقلاب ایستادند.

یک ربع پیش

شصتمین مراسم اهدای جوایز انجمن صدای آمریکا با درخشش «اوپنهایمهر» همراه شد.

یک ربع پیش

رئیس سازمان پزشکی قانونی با بیان اینکه در نظر داریم ژنتیک افراد با مشاغل پرخطر را جمع‌آوری کنیم، گفت: افراد دارای مشاغل پرخطر مانند خبرنگاران، آتش‌نشانان، کادر پرواز، نیروهای مسلح، جنگل‌بانان، کارگران معادن و ... از گروه‌های هدف این طرح هستند.

1 ساعت پیش

از ابتدای امسال ۱۷۹ هزار میلیارد تومان شامل ۱۲۲ هزار میلیارد تومان به صورت فروش نقدی و ۵۷ هزار میلیارد تومان در قالب اسناد خزانه اسلامی توسط وزارت اقتصاد با استفاده از روش‌های مختلف از جمله انتشار اسناد خزانه اسلامی تأمین مالی انجام شده است.

نیم ساعت پیش

باشگاه استقلال به دنبال شایعه مذاکره علی خطیر با فرهاد مجیدی با انتشار بیانیه‌ای حمایت خود از نکونام را اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

جنبش حماس با تعیین سقف زمانی برای پایان مذاکرات تاکید کرد که مقاومت هرگز امتیازی به اشغالگران و آمریکا نخواهد داد.

نیم ساعت پیش

مرجع تقلید شیعیان در عراق با صدور بیانیه‌ای پیش‌بینی کرد که روز سه‌شنبه، ۱۲ مارس (۲۲ اسفندماه) نخستین روز ماه رمضان باشد.

نیم ساعت پیش

براساس شمارش آرای حدود ۸۰ درصد صندوق‌های تهران، اگر این روند ادامه یابد، ۱۰ نفر از این لیست به مجلس راه می‌یابند و احتمالا از نفر ۱۱ الی ۵۰ راهی دور دوم خواهند شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...