ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

جوکوویچ: تنیس به فدرر نیاز دارد ورزش سه

کد خبر : 1866710 |05 بهمن 1401 ساعت 16:18 |3.9K بازدید |0دیدگاه

از بازی‌ام برابر روبلف راضی هستم

جوکوویچ: تنیس به فدرر نیاز دارد

نواک جوکوویچ پس از پیروزی برابر آندره روبلف در مرحله یک‌چهارم نهایی گرنداسلم استرالیا 2023 گفت که تنیس همچنان به راجر فدرر افسانه‌ای نیاز دارد.

جوکوویچ: تنیس به فدرر نیاز دارد

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، نواک جوکوویچ صربستانی نفر چهارم رنکینگ جهانی پس از پیروزی امروزش برابر آندره روبلف روسی و صعود به نیمه‌نهایی گرنداسلم استرالیا 2023 با اشاره به راجر فدرر که سال گذشته اعلام بازنشستگی کرد، گفت:تنیس دلش برای فدرر تنگ شده است. من او را دیدم که برای یک نمایش مد این هفته لباس پوشیده است. او از زندگی لذت می‌برد و یکی از مهمترین بازیکنانتنیس بوده است.

جوکوویچ درباره پیروزی‌اش برابر آندره روبلف نیز اظهار داشت: این دومین مسابقه کیفی فصل بود. خیلی از بازی‌امراضی هستم. من دردفاع بسیار قابل اعتماد بودم، دوست دارم در چنین شرایطی و در این زمین بازی کنم. اینجا برای من جای خاصی است.امروز باد می‌وزید و باید با آن کنار می‌آمدیم. باد شدید از یک سمت بسیار قدرتمند بود. لازم بود ضربات را با دقت بیشتری انتخاب کنیم. فکرمی‌کنم امتیاز دو ست اول حقیقت مسابقه را نشان نمی‌دهد. بازی‌های سختی داشتیم. آندرهبازیکن بزرگی است، او یکی از قوی‌ترین فورهندها را در تور دارد.

1723506

جوکوویچ 35 ساله در سه ست با نتایج 6 بر یک، 6 بر 2، 6 بر 4 آندره روبلفرا مغلوب کرد. این تنیسور صربستانی در مرحله نیمه‌نهایی گرنداسلم استرالیا 2023 به مصاف تامی پائول آمریکایی خواهد رفت.

نواک جوکوویچ
رافائل نادال
تنیستنیس
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...