مجموعه رویان روایتگر پیشرفت های علمی کشور در قاب تلویزیون all tv logo

رسانه ملی این روز‌ها دست به تولید سریال‌هایی با طرح‌ها و موضوعات مختلفی زده است که در فضا‌های امنیتی، پلیسی، علمی و حتی اجتماعی و کمدی در حال نگارش و پیش تولید هستند.

«رویان» یکی از سریال‌های جدید رسانه ملی است که به کارگردانی شکیل مظفری و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد در حال تصویربرداری است.

سریال «رویان» از جمله سریال‌هایی که با فضای علمی در دستور ساخت قرار دارد، این سریال به نویسندگی امیرعباس پیام است که به دستاورد‌های پژوهشگاه رویان می‌پردازد.

خط اصلی قصه سریال درباره گروهی از متخصصان شاغل در پژوهشگاه رویان است که به پیشرفت‌های علمی کشور در زمینه درمان ناباروری و سلول‌های بنیادی در قالب فعالیت‌های پژوهشگاه رویان می‌پردازند.#‌اخبار_فرهنگی_هنری منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد ایران، ضمن تجدیدنظر صورت گرفته توسط این سازمان، تولیدکنندگان و فروشندگان تایر از هفتم شهریور ماه سال جاری، برای توزیع هر حلقه تایر، ملزم به ارائه برگه‌ ضمانت‌نامه خواهند بود.

11 دقیقه پیش

به گفته سخنگوی شورای رقابت هرگونه قیمت‌گذاری در مورد خودرو از فیلتر سازمان حمایت، شورای رقابت و وزارت صمت عبور می‌کند و خودروساز نمی‌تواند در این زمینه مستقل عمل کند.

12 دقیقه پیش

مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت اعلام کرد که تمام خدمات مربوط به انتقال سهام عدالت متوفیان به ورثه‌ها، به شرط اینکه از طریق بازار سرمایه صورت گیرد، رایگان خواهد بود.

12 دقیقه پیش

بر اساس شاخص سرمایه‌گذاری لوکس نایت فرانک، خودروهای کلاسیک یکی از دارایی‌ها با بهترین عملکرد در سطح جهان بوده‌اند و در طول سال‌ها گاهی از کلاس‌های دارایی سنتی بهتر عمل کرده‌اند. حتی در دوران اوج کووید، اتومبیل‌های کلاسیک دومین سرمایه‌گذاری پرطرفدار بودند.

یک ربع پیش

تصویری از گوهر خیراندیش در روز عروسی اش با چهره ای بسیار متفاوت منتشر شد.

یک ربع پیش

وزیر کشور: احتمال ادامه تعطیلی با تشخیص وزارت بهداشت وجود دارد.

11 دقیقه پیش

مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران در نامه‌ای از رئیس سازمان حمایت خواست علت افزایش قیمت پژو پارس را تعیین تکلیف کند و درباره افزایش قیمت این خودرو اظهارنظر کارشناسی داشته باشد.

یک ربع پیش

شاید باور کنید قالپاق خودرو ارزان باشد اما دوران ارزانی این قطعه هم گذشت.

یک ربع پیش

تصویری قدیمی از چند بازیگر مطرح ایرانی در یونان با تیپ های بسیار از مد افتاده منتشر شد.

یک ربع پیش

بیشتر...