ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

رسمی: فرناندو سانتوس سرمربی لهستان شد ورزش سه

کد خبر : 1866552 |04 بهمن 1401 ساعت 16:20 |32.4K بازدید |8دیدگاه

با قراردادی تا سال 2026

رسمی: فرناندو سانتوس سرمربی لهستان شد

فرناندو سانتوس، مربی سابق تیم ملی پرتغال، از این پس هدایت تیم ملی لهستان را برعهده خواهد داشت.

رسمی: فرناندو سانتوس سرمربی لهستان شد

به گزارش "ورزش سه"، ماه گذشته چندین رسانه لهستانی از جمله PZPN و Polsat اعلام کردندفرناندو سانتوس، سرمربی سابقتیم ملی پرتغال، در کمیته‌ تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال لهستان حضور دارد و به زودی رسما به عنوان جانشین چسلاو میخنیویچ معرفی شده و به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور شروع به کار خواهد کرد.

1794744

این خبر امروز تایید شد و سانتوس با اعلام فدراسیون فوتبال لهستان هدایت تیمی را برعهده گرفت که روبرت لواندوفسکی را به عنوان ستاره جهانی در اختیار دارد. لهستان با میخنیویچ در یک هشتم نهایی جام جهانی مغلوب فرانسه شد و سانتوس هم نتوانست با پرتغال در جام جهانی موفق عمل کند و در یک چهارم نهایی مغلوب مراکش شدند تا سانتوس نیز به کار خود در پرتغال پایان دهد.

1794738

او پرتغال را قهرمان یورو 2016 و لیگ ملت های اروپا 2019 کرده بود. قرارداد سانتوس تا جام جهانی 2026 اعتبار دارد و اولین ماموریتش رساندن لهستان به یورو 2024 خواهد بود.

سانتوس وظیفه دارد رکورد ضعیف لهستان را در تورنمنت های مهم بهبود بخشد. از سال 1986، تیم ملی لهستان تنها در یک جام جهانی (2022) و یک جام ملت های اروپا (2016) از مرحله گروهی صعود کرده است. او سابقه هدایت یونان را نیز در کارنامه دارد. پائولو بنتو و استیون جرارد هم دیگر گزینه های مربیگری لهستان بودند ولی تجربه جهانی بیشتر این مربی 68 ساله کمک کرد تا او جانشین میخنیویچ شود.

تیم ملی پرتغالتیم ملی پرتغال
رابرت لواندوفسکیرابرت لواندوفسکی
تیم ملی لهستانتیم ملی لهستان
جام جهانی 2022 قطر
جام جهانی جام جهانی
فرناندو سانتوسفرناندو سانتوس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی پرتغالتیم ملی پرتغال

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی پرتغال، بازی بعدی تیم ملی پرتغال و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی پرتغال#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...