خبرداغ |
3 ماه پیش

تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان صاحب نظران در مناطق آزاد کشور

تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان و صاحب نظران در مناطق آزاد با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور قرار گرفت.

تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان و صاحب نظران در مناطق آزاد کشوربه گزارشخبرداغبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی طی نشست ویدئو کنفرانسی با بانوان شاغل در مناطق آزاد؛ ضمن گرامی داشت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، موضوع توانمندسازی بانوان را مهم ارزیابی کرد و گفت: تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان و صاحب نظران در مناطق آزاد و با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار شورایعالی مناطق آزاد کشور قرار گرفته است.

سعید محمد در این ویدئو کنفرانس، افزود: بیش از یک و نیم میلیون نفر از شهرهای مختلف در مناطق آزاد زندگی می کنند.

وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد: تشکیل اتاق فکر لازمه ایجاد تعامل سازنده میان جامعه بانوان و مدیران مناطق آزاد است.

مشاور رییس جمهور افزود: بخش عمده ای از آسیب های اجتماعی مسائل و مشکلات اقتصادی است و باید برای مرتفع کردن مشکلات موجود برنامه ریزی های لازم انجام شود.

به گفته محمد، توانمندسازی بانوان یکی از موضوعات مهمی است که در دستور کار دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور قرار گرفته است.

وی نقش مهم سرمایه گذاران جهت ایجاد فرصت های جدید شغلی برای بانوان را فرصت مناسبی در مناطق آزاد برشمرد و گفت: استفاده بهینه از ظرفیت های سرمایه گذاران در خصوص توانمندسازی بانوان هنگام اخذ پروانه؛ به عنوان بخشی از قرارداد پیش بینی شود.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهم‌ترین اخبار برای بورس امروز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت کدام است؟

3 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.

3 ساعت پیش

یکی از ابعاد پرورش فرزند بالنده و متعادل، پرورش فردی است که به والد بودن تمایل دارد و مهارتهای کافی برای انجام این کار را هم آموخته است. این ویژگی، علاوه بر اهمیت داشتن از منظر فردی، نقش بسزایی در تعادل، ثبات و رشدیافتگی اجتماع دارد. حال سوال اینجاست که برای ایجاد و تثبیت هویت پدری و هویت مادری در فرزندانمان، به چه لوازمی نیازمندیم؟ با آغاز اجرایی شدن سیاست اصلاح ارز ترجیحی طی روزهای اخیر، این موضوع به اصلی‌ترین بحث درمحافل علمی تبدیل شده است. از ماه‌های قبل گزارش‌ها و تحلیل‌های متعددی درباره انحراف شدید اختصاص ارز ترجیحی و تأثیر بسیار اندک آن منتشر شده است.

3 ساعت پیش

وضعیت آب و هوا برای سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت منتشر شد.

3 ساعت پیش

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: رسیدگی به پرونده‌های تخلفات ارز ۴۲۰۰ تومانی هم اکنون در دادسرا است و تا دو ماه آینده به اتمام می‌رسد.

4 ساعت پیش

رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت به اجرای برنامه نهضت ملی مسکن، این برنامه را از اولویت‌های اساسی دولت خواند و به دستگاه‌های مسئول در این زمینه دستور داد مانع‌تراشان در مسیر تحقق جهش ساخت مسکن را از روند اجرای این طرح کنار بگذارند.

3 ساعت پیش

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۵۲ بیمار جدید و فوت ۴ بیمار کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

4 ساعت پیش

ارزش سهام عدالت، ۱٫۶درصد افزایش یافت.

3 ساعت پیش

برد 2-1 استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال برابر فولاد و شکست پرسپولیس با همین نتیجه برابر سپاهان باعث شد آبی‌پوشان پایتخت 3 هفته مانده به پایان لیگ برتر، قهرمانی شان را قطعی کنند.

4 ساعت پیش

بیشتر...