خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

پویش مهر کرامت نبوی در سراسر کشور رضوی

همزمان با هفته وحدتY
پویش مهر و کرامت نبوی در سراسر کشور
به گزارش سرویس دین وزندگیخبرگزاری رضوی، دبیر شورای فرهنگ عمومی با اعلام این خبر گفت: قرارگاه نشاط اجتماعی در شورای فرهنگ عمومی کشور تشکیل شده است و این پویش با تاکید بر شخصیت و سیره پیامبر اکرم (ص) و با محور توسعه نشاط اجتماعی و اخلاق اجرایی می‌شود.سید مجید امامی افزود: منظور از این پویش مجموعه‌ای از برنامه‌های شهری و مردمی است که در شهر‌های مختلف در هفته منتهی به ۱۷ ربیع الاول برگزار می‌شود و جشن‌های مردمی را توسعه می‌دهد. وی ادامه داد: اوج این برنامه‌ها در روز ۱۷ ربیع الاول است که با همراهی ستاد‌های نماز جمعه جشن‌های بزرگی برگزار می‌شود؛ همچنین بزرگترین جشنواره تولید محتوای هنری به نام محمد (ص) پیامبر رحمت در شیراز و جشن بزرگ شهری و خیابانی در سنندج در ۱۴ ربیع الاول برگزار خواهد شد. امامی به نام گذاری روز ۱۷ ربیع الاول به نام روز اخلاق در تقویم رسمی کشور نیز اشاره کرد و گفت: این اقدام برگ دیگری از تلاش‌های مردمی برای توسعه فرهنگ عمومی خواهد بود.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال فرانسه تا پایان روز پانزدهم مسابقات جام جهانی قطر در صدر جدول گلزنان قرار دارد.

8 ساعت پیش

سرمربی سابق تیم ملی درباره عملکرد ایران در جام جهانی صحبت کرد.

5 ساعت پیش

چند روز قبل مرد جوانی از یک باشگاه ورزشی در خیابان ولیعصر تهران بیرون آمد و سوار بر خودروی بنز خود شد. اما به محض سوار شدن ناگهان صدایی از صندلی عقب شنید و قبل از آنکه بتواند واکنشی نشان دهد، مرد نقابداری که همزمان با او سوار خودرو شده بود، دستش را دور گردن او انداخت.

6 ساعت پیش

اینجاست که سؤال و ابهام عجیبی ذهن را درگیر می‌کند که چطور اصولگراها با این جریان فکری و دیدگاه نسبت به بازیکنان فوتبال، یکباره حامی دوآتشه آنها از آب درآمده و هرکسی را که از گل نازک‌تر به تیم ملی و بازیکنانش بگوید، با الفاظ ناخوشایندی خطاب قرار داده و گاه زمینه بازداشت این چهره‌ها را فراهم می‌کنند.

6 ساعت پیش

متن های عاشقانه را در مطلب زیر بخوانید.

6 ساعت پیش

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فرهنگیان در حین و بعد از خدمت تسهیلات دریافت می‌کنند و به قشر عظیمی از معلمان فروش خودرو لیزینگی خواهیم داشت.

7 ساعت پیش

بخش قابل توجهی از مردم ایران، ازجمله عمده افرادی که در انتخابات 1400 شرکت نکردند یا رای سفید دادند، نه فقط از اصلاح‌طلبان بلکه از همه‌چیز عبور کرده‌اند. یعنی مردم مجموعه نظام موجود را با همه موجودی آن و همه جریان‌هایی که در حاکمیت نقش داشته یا دارند را قادر به تحقق خواسته‌های انباشته‌شده خود نمی‌بینند و این طبعا شامل اصلاح‌طلبان هم می‌شود.

7 ساعت پیش

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی تهران را ترک کرده است.

7 ساعت پیش

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: تقریباً 103 هزار میلیارد تومان در بخش داخلی و 3 میلیارد دلار نیز در بخش ارزی برآورد اعتبار شده تا در بودجه سال 1402 برای اجرای قانون هوای پاک پیش‌بینی شود.

6 ساعت پیش

بیشتر...