پیش بینی افزایش دما در لرستان all tv logo

پیش بینی افزایش دما در لرستان
لرستانخرم آباد

بهروز مرادپور بیان کرد: براساس مدل‌ها و نقشه‌های هواشناسی از امروز تا اوایل هفته آینده برای همه نقاط استان جوی آرام و پایدار پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه در ساعات روز آسمان صاف و آفتابی در استان قابل انتظار است، اظهار کرد: این مدت در پاره ای نقاط سرعت وزش باد افزایش می یابد و به بازه قابل ملاحظه می رسد.

مدیرکل هواشناسی لرستان با بیان اینکه مدت یاد شده دماهای شبانه در استان با روند کاهشی مواجه خواهدشد، ادامه داد: طی ۴۸ ساعت آینده دماهای روزانه در اغلب نقاط به آرامی افزایش می یابند.


باشگاه خبرنگاران جوانلرستانخرم آباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رهبر کره شمالی ضمن تاکید بر اهمیت تسریع در نوسازی تسلیحات اتمی این کشور، تقویت روابط با کشورهای مخالف سلطه آمریکا را ضروری توصیف کرد.

یک ربع پیش

در نقد و بررسی این نشریات دانشجویی داورها شاخص هایی مانند؛ محتوای تولیدی، ساختار منسجم، ارتباط موضوع با مخاطب، به روز بودن، نوآوری و خلاقیت در پرداخت به موضوع، صفحه آرایی، انتشار منظم، تعداد افراد دست اندر کار، تنوع مطالب، قواعد نگارشی، اصول روزنامه نگاری و ... مورد بررسی قرار می‌دهند.

یک ربع پیش

فرآیند صدور مجوز عبور گمرکی خودرو‌های زائران و گردشگران عراقی به منظور کاهش تشریفات و تسهیل تردد بین ایران و دیگر کشورها اجرایی شد.

یک ربع پیش

ورزشگاه آزادی احتمالا فقط یک بازی دیگر را میزبان لیگ قهرمانان آسیا باشد.

نیم ساعت پیش

رئیس جمهور آمریکا ضمن ابراز نگرانی درباره راه جلوگیری از تعطیلی دولت این کشور، هشدار داد که در صورت رخ دادن آن، حجم زیادی از مشاغل حیاتی تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

یک ربع پیش

ملی‌پوش تنیس روی میز ایران از بازی‌های آسیایی هانگژو حذف شد.

نیم ساعت پیش

طرز درست کردن پیاز پلو اردبیلی خوشمزه در ادامه این آموزش خوشمزهرا از دست ندهید.

یک ربع پیش

در روزهای پایانی اولین هفته از فصل زیبای پاییز با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیماهمراه باشید.

نیم ساعت پیش

گاهی گفته می‌شود که هوای سرد باتری تلفن همراه شما را از کار می‌اندازد اما هوا باید چقدر سرد باشد که روی ابزار تکنولوژی شما تاثیر منفی بگذارد و مشکل ایجاد کند؟

یک ربع پیش

بیشتر...