ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

تن هاخ: فرصت زیادی برای جشن قهرمانی نداشتیم ورزش سه

کد خبر : 1873380 |11 اسفند 1401 ساعت 08:10 |9.6K بازدید |2دیدگاه

وظیفه داشتیم که خیلی سریع برگردیم

تن‌هاخ: فرصت زیادی برای جشن قهرمانی نداشتیم

سرمربی منچستریونایتد از اتحاد بالای تیمش صحبت کرده و آن را عاملی مهم در موفقیت شیاطین سرخ دانست.

تن‌هاخ: فرصت زیادی برای جشن قهرمانی نداشتیم

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد تنها چند روز پس از فتح جام اتحادیه موفق شد وستهام را در مرحله پنجم جام حذفی شکست داده و به دور بعد راه یابد. اریک تن‌هاخ بعد از کامبک دلچسب شاگردانش در اولدترافورد یک بار دیگر تاکید کرد که تیم متحدی دارد.

او در نشست خبری بعد از بازی با وستهام که با پیروزی 3-1 شیاطین سرخ به پایان رسید گفت: "برد آسانی نبود. مطمئنا وقتی یک جام را می برید، جشن می گیرید ولی خب باید خیلی سریع به کار خود برگردید و این وظیفه ای بود که ما داشتیم. در نیمه اول بازیکنانم انتظارات را برآورده نکردند ولی در نیمه دوم عملکردی را به نمایش گذاشتند که از آن راضی هستم."

1807457

سرمربی یونایتد با تحسین شاگردانش ادامه داد: "استقامت و خستگی ناپذیری به همراه اعتقاد به این که می توانند برنده بازی شوند، واقعا فوق العاده بود. تیم ما شخصیت بالای خود را نشان داد و روحیه بسیار خوبی داشت. این شرایط نه تنها در زمین بلکه بر نیمکت نیز حکمفرما بود. بچه ها با اتحاد و تاثیر مثبت روی هم، یکدیگر را رو به جلو هل می‌دهند. من واقعا این شرایط را دوست دارم و امیدوارم بتوانیم حفظش کنیم."

تن هاخ در مورد بازی دادن به رشفورد و کاسمیرو گفت: "استفاده از آنها طبق برنامه ریزی بود که صورت داده بودم چون به نظرم برای حفظ بازیکن در شرایط بازی نیاز بود. آنها به تیم انرژی بخشیدند و بعد از 45 دقیقه استراحت، تاثیر خوبی روی بازی گذاشتند. به نظرم استراحت یک نیمه ای قبل از بازی با لیورپول برای آنها لازم بود."

1807458

او با اشاره به جو فوق العاده ورزشگاه اولدترافورد تاکید کرد: "هواداران بخشی از تیم ما را تشکیل می‌دهند و ما باهم هستیم. آنها با روحیه و انرژی مثبت خود باعث می‌شوند تا بازیکنان بهتر و بیشتر بدوند، ریکاوری کرده و برای کسب بهترین نتایج تلاش کنند."

او با تاکید به اینکه مشکل گلزنی وخهورست به مرور حل خواهد شد تاکید کرد: "من این در مورد بازیکنان زیادی تجربه کرده ام. می‌توانم به رشفورد در ابتدای فصل اشاره کنم که در هر بازی گل نمی زد. اما می دانستم که وقتی از نظر روحی و روانی به آرامش برسد، این اتفاق خواهد افتاد. این اتفاق در یک دوره طولانی رخ می‌دهد ولی رفته رفته با زدن گل، شرایط مدام بهتر خواهد شد."

فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...