بیتوته |
3 روز پیش

بیوگرافی عکس های سارا مقربی بازیگر جوان ایرانیعکس های سارا مقربی, زندگی نامه سارا مقربی, اینستاگرام سارا مقربی

سارا مقربی از بازیگران بااستعداد تلویزیون و تئاتر ایران  

 

بیوگرافی و عکس های جدید سارا مقربی 

سارا مقربی، یکی از بازیگرانی است که از سال 1397 وارد دنیای بازیگری و تئاتر شده است. بسیاری از افراد بر این باور هستند که سارا مقربی، یکی از بهترین بازیگران زن تئاتر و سینمای ایران است و آینده بسیار درخشانی خواهد داشت. اگر می خواهید باسارا مقربی، خانواده و فعالیت های او بیشتر آشنا شوید، در ادامه ی این مطلب، با ما همراه باشید.

چکیده ای از بیوگرافی سارا مقربی 

نام: سارا

نام خانوادگی: مقربی

تاریخ تولد: سوم  شهریور سال 1379

محل تولد: تهران

وضعیت تأهل: مجرد

حرفه: بازیگر سینما و تئاتر

 

بیوگرافی کامل سارا مقربی

 

سارا مقربی در بوتیمار, سارا مقربی, بیوگرافی سارا مقربی

سارا مقربی در کنار برادرش سیاوش

 

سارا مقربی، در یک خانواده چهار نفره در شهر تهران به دنیا آمد. سارا مقربی، کوچک ترین عضو خانواده است و یک برادر بزرگ تر از خود دارد که نامش سیاوش مقربی است. نام پدر سارا مقربی، حسن مقربی و نام مادر او، لیلا شهرزاد است. 

 

سارا مقربی، از همان دوران کودکی، به بازیگری علاقه داشت و دوست داشت که در این زمینه به فعالیت بپردازد. سارا مقربی، دانشجوی رشته طراحی لباس است، اما با این حال، هم زمان به دنبال بازیگری در تئاتر و تلویزیون رفت. 

 

آغاز فعالیت حرفه ای سارا مقربی

 

عکس های سارا مقربی, زندگی نامه سارا مقربی, اینستاگرام سارا مقربی

فعالیت هنری سارا مقربی در تئاتر 

 

سارا مقربی، در سال 1397 توانست برای نخستین بار، به روی صحنه تئاتر برود. سارا مقربی برای نخستین بار، در تئاتر خانه برنارد البا نقش ایفا کرد و این تئاتر، به عنوان اولین تجربه او در زمینه بازیگری تئاتر شناخته می شود. سارا مقربی، توانست با ایفای نقش در تئاتر خانه برنارد البا، خودش را به دیگران اثبات کند.

 

پس از ایفای نقش سارا مقربی در تئاتر خانه برنارد البا، کارگردانان و فعالان در زمینه تئاتر، توانستند استعداد های او را مشاهده کنند. در نتیجه، سارا مقربی پس از این تئاتر، در نمایش سوکاریس نیز به ایفای نقش پرداخت. یکی دیگر از فعالیت های ابتدایی سارا مقربی، تئاتر عروسی خون لورکا بود که باعث شد محبوبیت او افزایش پیدا کند.

 

پس از فعالیت های تئاتر سارا مقربی، او در سریال بوتیمار که محصول سال 1400 است، ایفای نقش کرد. این سریال، اولین تجربه سارا مقربی در مقابل دوربین بود و باعث شد که بیشتر دیده شود. 

 

یکی دیگر از آثار تلویزیونی که باعث دیده شدن بیشتر سارا مقربی شد، سریال زندگی زیبا نیست بود. سارا مقربی توانست در این سریال، به بهترین شکل ممکن نقش خود را ایفا کند. نکته جالب درباره نقش آفرینی سارا مقربی در سریال زندگی زیبا نیست، این است که شخصیت او در این سریال، هم نام خودش است و سارا نام دارد.

 

دیدگاه سارا مقربی به بازیگری

 

عکس های اینستاگرام سارا مقربی, سارا مقربی در بوتیمار, سارا مقربی

سارا مقربی 

 

طبق گفته خود سارا مقربی، او دوست دارد نقش هایی را بازی کند که بسیار سخت و چالشی هستند. سارا مقربی، می خواهد نقش هایی به او پیشنهاد شوند که بتواند با استفاده از آنها، زندگی مربوط به شخصیت فیلم را تجربه کند. 

 

سارا مقربی، بر این نکته تأکید کرده است که دوست دارد محبوب باشد و همه او را به عنوان یک بازیگر حرفه ای و موفق بشناسند، اما او به این دلیل وارد صنعت فیلمسازی و بازیگری نشده است. بر طبق گفته های سارا مقربی، علاقه ی او به بازیگری باعث شده است که او وارد این صنعت شود و بخواهد در زمینه بازیگری تئاتر و تلویزیون فعالیت کند. 

 

سارا مقربی، به بازیگری علاقه ی بسیار زیادی دارد و این امر، سبب پیشرفت او شده است. سارا مقربی گفته است هدفش این است که در سینمای ایران، به یک چهره ماندگار و به یاد ماندنی تبدیل شود که تا سال ها، در یاد مردم باقی بماند و فراموش نشود. او اشاره کرده است که ماندگاری در هنر و سینمای ایران را به عنوان هدف اصلی خودش برگزیده است و برای به موفقیت رساندن آن، تلاش می کند.

 

سارا مقربی، همچنین گفته است که بازیگری، کار راحتی نیست و بر خلاف تصور برخی از مردم، می تواند بسیار سخت باشد. او اشاره کرده است که زمان های کاری، یکی از عواملی هستند که باعث سخت شدن شغل بازیگری می شوند. برای مثال، طبق گفته خود سارا مقربی، بعضی روزها شده است که تا 24 ساعت بدون هیچگونه استراحت، مشغول کار بوده اند. 

 

سارا مقربی، گفته است که علاقه به انجام یک کار، باعث می شود که سختی های آن کار فراموش شوند. یعنی اینکه اگر فردی به بازیگری علاقه داشته باشد، سختی های کار را فراموش خواهد کرد و به بهترین نحو ممکن، کار را پیش می برد. اما اگر هنگام انجام یک کار، عشق و علاقه ای وجود نداشته باشد، حتی اگر کار بسیار ساده ای هم باشد، فرد سریعا از آن خسته می شود و دیگر آن را ادامه نخواهد داد.

 

زندگی شخصی سارا مقربی

 

سارا مقربی و همسرش, مشخصات سارا مقربی, سارا مقربی و همسرش

سارا مقربی در سریال بوتیمار 

 

سارا مقربی، مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است. این در حالی است که تا چندی پیش، شایعه شده بود که سارا مقربی، با علی صبوری ازدواج کرده است. این شایعه، از آنجایی بر روی زبان ها افتاد که سارا مقربی و علی صبوری، در سریال بوتیمار، در کنار هم به ایفای نقش پرداختند. اما این اطلاعات، شایعه ای بیش نیست و همانطور که اشاره کردیم، سارا مقربی هنوز ازدواج نکرده است.

 

علایق سارا مقربی

 

عکس های سارا مقربی, زندگی نامه سارا مقربی, اینستاگرام سارا مقربی

عکس های اینستاگرام سارا مقربی 

 

سارا مقربی، به گوش دادن موسیقی علاقه ی فراوانی دارد و گفته است که هر نوع سبک موسیقی را دوست دارد. سارا مقربی، گفته است که نمی تواند بسیاری از کار های خود را بدون موسیقی انجام دهد و باید حتما قبل از آنها، یا هنگام انجام دادن کارها، مشغول گوش دادن به موسیقی دلخواهش باشد.

 

سارا مقربی، به ورزش نیز علاقمند است. سارا مقربی علاقه زیادی به ورزش تنیس دارد و در هنگام اوقات فراغت خود، تنیس بازی می کند. سارا مقربی گفته است که به قایقرانی نیز علاقه زیادی دارد.

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، سارا مقربی در رشته طراحی لباس مشغول به تحصیل است. او گفته است هنگامی که به بازیگری مشغول نیست و سرش خلوت است، طراحی لباس انجام می دهد.

 

سارا مقربی گفته است که علاقه ی شدیدی دارد تا در فیلم های اصغر فرهادی، به ایفای نقش بپردازد. او همچنین دوست دارد که در کنار شخصیت هایی مانند هدیه تهرانی، لیلا حاتمی و... به ایفای نقش بپردازد

 

فیلم های سارا مقربی

• بوتیمار (1400)

• زندگی زیبا نیست (1400)

 

آلبوم تصاویر سارا مقربی

 

سارا مقربی در بوتیمار, سارا مقربی, بیوگرافی سارا مقربی

سارا مقربی بازیگر 

 

 سارا مقربی در بوتیمار, سارا مقربی, بیوگرافی سارا مقربی

سارا مقربی 

 

زندگی نامه سارا مقربی, اینستاگرام سارا مقربی, عکس های اینستاگرام سارا مقربی

تصاویر سارا مقربی  

 

بیوگرافی سارا مقربی, سارا مقربی و همسرش, مشخصات سارا مقربی

عکس پرتره سارا مقربی 

 

گرداوری:بخش بازیگران بیتوته

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مرتضی امینی تبار ، بیوگرافی مرتضی امینی تبار ، عکس های مرتضی امینی تبار ، مرتضی امینی تبار و همسرش ، مرتضی امینی تبار بازیگر ، مرتضی امینی تبار در سریال زخم کاری ، بازیگر نقش میثم در زخم کاری ، مرتضی امینی در تئاتر ، تصاویر مرتضی امینی تبار ، زندگی نامه مرتضی امینی تبار ،

4 ساعت پیش

هو یون جونگ، بیوگرافی هو یون جونگ، زندگینامه هو یون جونگ، زندگی نامه هو یون جونگ، چکیده ای از بیوگرافی هو یون جونگ، آشنایی با هو یون جونگ، تصاویر هو یون جونگ، تصاویر اینستاگرامی هو یون جونگ،بیوگرافی کانگ سه بیوک در بازی مرکب،آشنایی با بازیگران،بیوگرافی بازیگران،هویون جونگ بازیگر و مدل کره ای،هویون جونگ کیست،هو یون جونگ کیست،عکس هایی از مدل هو یون جونگ،هو یون جونگ در نقش کانگ سه بیوک در بازی مرکب،نقش کانگ سه بیوک در بازی مرکب کیست

پریروز

آسنا کسکینجی ، بیوگرافی آسنا کسکینجی ، عکس های آسنا کسکینجی ، آسنا کسکینجی بازیگر ، آسنا کسکینجی و همسرش ، آسنا کسکینجی بازیگر ترک ، بازیگر ترکیه ای ، زندگی نامه آسنا کسکینجی ، آسنا کسکینجی و ابراهیم تاتلیس ، عکس بچگی آسنا کسکینجی ،

پریروز

مهتاب ثروتی ، بیوگرافی مهتاب ثروتی ، عکس های مهتاب ثروتی ، زندگی نامه مهتاب ثروتی ، فیلم های مهتاب ثروتی ، مهتاب ثروتی و همسرش ،مهتاب ثروتی چند سال دارد ، مهتاب ثروتی در خاتون ، مهتاب ثروتی اینستاگرام ، مهتاب ثروتی بازیگر ،

3 روز پیش

بیوگرافی ایلئانا دی کروز ، ایلئانا دی کروز بازیگر ، ایلیانا دی کروز و همسرش ، عکس های ایلئانا دی کروز ، ایلئانا دی کروز مدل ، فیلم های ایلئانا دی کروز ، زندگی نامه ایلئانا دی کروز ، بازی ایلئانا دی کروز در گران ترین فیلم ، همسر ایلیانا دی کروز ، عکس ایلیانا دی کروز ،

۱ هفته پیش

کیسان دیباج ، کیسان دیباج اینستا ، زندگینامه کیسان دیباج ، اهنگ کیسان دیباج ، سن کیسان دیباج ، پدر کیسان دیباج ، کیسان دیباج هنرپیشه ی جوان ، بیوگرافی کیسان دیباج ، کیسان دیباج و همسرش ، خوانندگی کیسان دیباج ، عکس های جدید کیسان دیباج ،

۱ هفته پیش

مونیکا بلوچی،عکس مونیکا بلوچی،عکسهای مونیکا بلوچی،فیلم های مونیکا بلوچی،مونیکا بلوچی بیوگرافی،تصاویر مونیکا بلوچی،لیست فیلمهای مونیکا بلوچی،عکس های جدید مونیکا بلوچی، بیوگرافی مونیکا بلوچی،زندگینامه مونیکا بلوچی ،

۱ هفته پیش

جیجی حدید ، بیوگرافی جیجی حدید ، عکس های جیجی حدید ، زندگی نامه جیجی حدید ، جیجی حدید بازیگر ، جیجی حدید و همسرش ، جلینا نورا جیجی حدید ، جیجی حدید مدلینگ ، جیجی حدید مدل ، جیجی حدید و زین جواد ملک ،

۱ هفته پیش

بیشتر...