شما نیوز |
1 ماه پیش

عکسی از همسر دوم شهاب حسینی در لباس عقد این عکس ازدواج شهاب حسینی را رسمی کرد twitter cd3333 twitter cd3333 linkedin 161 rss

عکسی از همسر دوم شهاب حسینی در لباس عقد | این عکس ازدواج شهاب حسینی را رسمی کرد
آنچه دیگران می خوانند:
  • لاله صبوری پس از مدتها با چهره جدید پیداش شد | لاله صبوری در آستانه 60 سالگی همچون دختر 14 ساله شد

  • همسر سانتال مانتال مجید یاسر بازیگر نون‌خ در واقعیت | مجید یاسر در واقعیت زمین تا زیر زمین فرق داره

  • ببینید | ستاره سادات قطبی استوری از خانه مادر شوهرش گذاشت | ستاره سادات قطبی با این استوری دعوا عروس مادر شوهری را شروع کرد؟

  • هانده ارچل به ایران مهاجرت می‌کند؟ | رابطه هانده ارچل با شهاب حسینی چیست ؟

  • عکسی از همسر دوم شهاب حسینی در لباس عقد | این عکس ازدواج شهاب حسینی را رسمی کرد

    عکسی از همسر دوم شهاب حسینی در لباس عقد | این عکس ازدواج شهاب حسینی را رسمی کرد

عکسی از ساناز ارجمند همسر دومشهاب حسینیدر لباس عقد منتشر شد و ازدواج این بازیگر را رسمی کرد.شهاب حسینی به شهرت از طریق بازی در سریال پس از باران دست یافته است و دو پسر دارد. شهاب حسینی موفق به دریافت اسکار شده است. شهاب حسینی در گناه فرشته با پردیس پور عابدینی همبازی است.

شهاب حسینی

ماجرای بیماری شهاب حسینی در برنامه همرفیق

سال ۹۳ دوستان یه روزی، ساعت ۱۰ – ۱۱ صبح در حالی که داشتم یک روز معمولی رو می‌گذروندم، کم کم یه دردی اینجا(قفسه سینه) شروع شد و گفتم عه عه و این عه ها تعجبش بیشتر می‌شد، به جایی رسیدم که دراز کشیدم و پذیرفتم گفتم اشهد ان لا اله الا الله و اشهد ان محمدا رسول الله تموم شد و بعدشم دیگه تا رسوندنم بیمارستان، نفهمیدم و دو سه روز بعد به هوش اومدم.

چیزی که خیلی جالب بود، این بود که یه حقیقت اساسی و پرده‌ای رفت کنار، قطار را نگه داشتند و به من گفتن بفرمایید پایین، گفتم من کار دارم، خونه ام، زندگیم، زن و بچه‌ام، شغلم، اعتبارم!

گفتند بفرمایید بفرمایید، اینجا ایستگاه شماست، دیدم که منم که در اون لحظه دارم به همه چیز بی‌اعتبار می‌شم، همه چیز داره به اعتبار خودش، ادامه خودش رو پیدا می‌کنه، این منم که از ادامه باز موندم.

از اونجایی بود که وقتی خوب شدم اومدم گفتم زندگی تا حالا من و شما شطرنج بازی می‌کردیم، آدم دوست داره با مهره سفید بازی کنه، چرا چون حرکت اول با مهره سفید، تا حالا داشتم با مهره سفید باهات بازی می‌کردم اما غلط کردم و از حالا به بعد می‌خوام با مهره سیاه باهات بازی کنم، چرا چون می‌خوام حرکت اولو تو بدی و بعد من یک حرکت متناسب با تو انجام بدم.

دست از اکشن برداشتم و رو به ری اکشن آوردم، چون ما نسبت به خیلی چیزها دستمون بسته است، باید منتظر باشیم و جوری زندگی کنیم که بهترین عکس‌العمل‌ها رو داشته باشیم تا اینکه بهترین عمل‌ها، احساس کردم باید جور دیگه‌ای به زندگی نگاه کرد، با زندگی باید رفیق شد، خدا را شکر خدا فرصت دیگری داد تا بلکه بشه بهتر ازش استفاده کرد.#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شبکه اسرائیلی «کان» گزارش داد دولت جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال سلاح به اسرائیل را بعد از تعلیق موقت آن از سر گرفت.

۱ هفته پیش

اداره کل هواشناسی خراسان رضوی در خصوص وقوع دوباره سیل در این استان هشدار نارنجی صادر کرد.

۱ هفته پیش

رویداد ملی جوانی جمعیت با شعار «هر فرزند هدیه‌ای از بهشت» در باغ موزه دفاع مقدس استان قم برگزار شد.

۱ هفته پیش

سیل برزیل که از هفته گذشته آغاز شده صد‌ها هزار نفر را مجبور به تخلیه منازل خود کرده و جان ۱۵۰ نفر را گرفته است.

۱ هفته پیش

بارش شدید باران مجددا از شامگاه پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مشهد آغاز شد.

۱ هفته پیش

شاهدان دروغگو یا دلالان کذاب، افرادی هستند که مقابل مجتمع‌های قضایی برای شهادت دروغ در محاکم در ازای دریافت پول حاضر می‌شوند؛ موضوعی که در قانون جرم‌انگاری شده و قوه قضاییه درصدد است با رصد هوشمند این پدیده مذموم از وقوع و تکرار آن جلوگیری کند.

۱ هفته پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۲۵۰ هزار میلیارد تومان بیش از سقف ترازنامه بانک‌ها برای پروژه‌های پیشران و ملی به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسیده است.

۱ هفته پیش

به گفته معاون رئیس‌جمهور امسال مبلغ ۷۵ هزار میلیارد تومان به پروژه‌های راه و شهرسازی اختصاص داده شد‌.

۱ هفته پیش

معاون نخست وزیر اسلواکی می‌گوید به دلیل پیچیدگی جراحات وارده ، وضعیت نخست وزیر این کشور هنوز «وخیم» است و در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شود.

۱ هفته پیش

بیشتر...