فوتبالی |
2 روز پیش

گزارش ویژه معمای وریا غفوری در استقلال تا کی صبر می کند فوتبالی

گزارش ویژه/ معمای وریا غفوری در استقلال؛ تا کی صبر می‌کند؟

گزارش ویژه/ معمای وریا غفوری در استقلال؛ تا کی صبر می‌کند؟

پایگاه خبری فوتبالی- در حالیکه سرمربیاستقلالمشخص شده است، بسیاری از هواداران استقلال منتظر این بودند تا قرارداد باوریا غفوریبه عنوان کاپیتان استقلال تمدید شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

به گزارش فوتبالی، ماندن و یا رفتن وریا غفوری از استقلال به یکی از دغدغه های هواداران این تیم تبدیل شده است. کمپین های بزرگی در فضای مجازی برای وریا غفوری درست شده تا بلکه او در استقلال بماند اما هنوز هیچ گونه تماسی با او گرفته نشده است. با توجه به اینکه وریا غفوری کاپیتان استقلال در چند فصل گذشته بوده، مقبولیت خاصی بین بازیکنان و حتی هواداران استقلال دارد. او علاوه بر کاریزمایی که دارد، روحیه جنگجویی و انگیزشی خوب هم به استقلال می دهد و حتی در چند وقت گذشته چندین بازیکن استقلال در تماس با او ابراز امیدواری کرده بودند که او در استقلال بماند اما هنوز مدیران استقلال تماسی با او نگرفته اند.

فرهاد هم نتوانست وریا را کنار بگذارد

این در حالی است که فرهاد مجیدی و وریا غفوری، مشکلات ریشه ای و سلیقه ای زیادی با یکدیگر داشتند که البته مربوط به فصل گذشته هم نبود واز دو فصل پیش این ماجراها وجود داشت، اما فرهاد مجیدی با اخلاق خاص و غروری که داشت ودر نهایت در مقطعی هم وریا را در اختیار باشگاه گذاشت، نخواست و یا بهتر می شود گفت نتوانست غفوری را حذف کند و در نهایت هم چند بار در کنفرانس مطبوعاتی گفت:" تا وریا غفوری، کاپیتان تیم، جام را بالای سر نبرد، استقلال قهرمان نشده است." اهمیت کاپیتان برای یک باشگاه البته در بسیاری جهات، از موارد فنی هم مهم تر است و حتی اگر کاپیتان روی نیمکت باشد (اتفاقی که چند فصل است درپرسپولیسمی افتد) تیم همچنان بزرگتر دارد و حل کردن مسایل حاشیه ای برای یک سرمربی، آن هم یک سرمربی خارجی راحت تر است.

موضع مبهم مدیران استقلال

مدیران استقلال در قبال وریا غفوری مواضع مبهمی دارند. آنها به خبرنگاران حوزه استقلال می گویند که در کانالها و فضای مجازی و رسانه ای مرتب ماندن وریا در استقلال را منتشر کنید و بگویید باشگاه با او تمدید می کند تا هواداران علیه باشگاه نشوند، اما در عمل هیچ تماسی با وریا غفوری گرفته نمی شود. در همین چند روز گذشته فعالان رسانه ای استقلال در توییتر و تلگرام و اینستاگرام، مرتب خبر تمدید قرارداد با وریا را پمپاژ می کنند اما خود وریا غفوری مصاحبه می کند و می گوید حتی یک تماس هم با او گرفته نشده است. همه اینها نشان می دهد که تمدید قرارداد با وریا، حتی اگر باشگاه هم به آن متمایل باشد، به این راحتی ها نیست.

کاسه صبر کی لبریز می شود؟

نزدیکان وریا غفوری خبر می دهند که او کم کم از تمدید قرارداد با استقلال ناامید شده است. او چند پیشنهاد هم دارد. در روزهای گذشتهتراکتورو فولاد وسپاهانباشگاههایی بودند که برای به خدمت گرفتن غفوری، اعلام آمادگی کرده اند. پیگیریها نشان می دهد که غفوری بیش از همه این تیم ها به فولاد نزدیک تر است و تمایل نکونام به گرفتن غفوری کم نیست اما وریا غفوری همه تقاضاها را تا به امروز رد کرده است. او دیروز در گفت و گویش با رسانه ها هم گفت که نمی خواهد توپ در زمینش باشد. معنای حرف او این است که اگر باشگاه او را نمی خواهد به صورت رسمی اعلام کند چرا که سکوت باشگاه یعنی اینکه آنها وریایی که شرط مالی هم ندارد را نخواهند، اما اعلام هم نکنند تا اگر غفوری به تیم دیگری رفت، اعلام کنند که او خودش رفته و باشگاه قصد داشته با او تمدید کند. کاسه صبر وریا احتمالا زمانی لبریز می شود که با توجه به تقاضاهایش یک اولتیماتوم زمانی تعیین کند. دلیلش هم ساده است. او نمی خواهد زندگی حرفه ای اش تحت تاثیر قرار بگیرد. باشگاههایی که خواهان او هستند هم به او مدت زمان اعلام می کنند و اگر غفوری در مدت زمانی که به او اعلام شده، تصمیم نهایی اش را نگیرد، نمی تواند به تیم جدیدی برود. پس او با مصاحبه دیروزش با زیرکی توپ را به زمین باشگاه انداخت.

1111#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گل های برتر و تماشایی تاریخ باشگاه لیورپول را در این بخش از رسانه فوتبالی تماشا کنید

19 ساعت پیش

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم تیر ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

1 روز پیش

مسابقه دورهمی با حضور علی رضا واحدی نیکبخت را در این بخش از رسانه فوتبالی تماشا کنید

19 ساعت پیش

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم تیر ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

1 روز پیش

پایگاه خبری فوتبالی - مالک باشگاه تراکتور با تأکید بر اینکه هواداران نگران نباشند، گفت: تیمی برای کسب قهرمانی و سهمیه آسیا می‌بندیم.به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، محمدرضا زنوزی مطلق درباره آخرین وضعیت تیم تراکتور پس از انتخاب قربان بردیف اظهار دا,محمدرضا زنوزی,تراکتور,ایران

20 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی - سرمربی تیم نفت آبادان گفت: دوشنبه یا سه‌شنبه هفته آینده تکلیف من با این باشگاه مشخص می‌شود.به گزارش فوتبالی، علیرضا منصوریان درباره آخرین وضعیت مذاکرات خود با صنعت نفت آبادان برای ادامه همکاری با این باشگاه اظهار داشت: ۹-۸ روز ق,صنعت نفت آبادان,علیرضا منصوریان,ایران

20 ساعت پیش

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم تیر ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

19 ساعت پیش

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم تیر ماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

1 روز پیش

بیشتر...