ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

ستاره انگلیسی فقط رئال را می خواهد ورزش سه

کد خبر : 1866522 |04 بهمن 1401 ساعت 14:38 |21.6K بازدید |7دیدگاه

مقاومت در مقابل پیشنهاد سیتی

ستاره انگلیسی فقط رئال را می‌خواهد

مارکا ادعا می کند که جود بلینگام در حال حاضر نه علاقه‌ای به تمدید با دورتموند دارد و نه پیشنهاد منچسترسیتی را قبول خواهد کرد. او فقط رئال را می‌خواهد.

ستاره انگلیسی فقط رئال را می‌خواهد

به گزارش "ورزش سه"، درخشش جود بلینگام در ترکیبدورتموندو همچنین نمایش خوب این بازیکن برای تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2022 قطر باعث شد که بسیاری از باشگاه‌های اروپایی به دنبال جذب او باشند.این ستاره انگلیسی یکی از مهره‌های کلیدیدورتموند، خصوصا پس از جدایی ارلینگ هالند بوده است و عملکرد قابل توجه او در خط میانی این تیم تحسین بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان را به همراه داشته است.

1793918

بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله منچسترسیتی، لیورپول، پی اس جی ورئال مادریدعلاقه زیادی به جذب او دارند و گفته می‌شود مدیران رئال مذاکراتی را با نمایندگان این بازیکن و همچنین باشگاهدورتموندانجام داده‌اند و شانس اول به خدمت گرفتن او به حساب می‌آیند. مدیران رئال با توصیه جونی کالافات، مدیر استعدادیابی باشگاه، به قطعیت رسیده‌اند که بلینگام می‌تواند بهترین خرید تابستانی باشد و برای جذب او خیلی زود اقدام خواهند کرد.

1790404

طبق ادعای مارکا، تنها رقیب جدی رئال برای جذب بلینگام منچسترسیتی است و این باشگاه حاضر است 170 میلیون یورو برای انتقال او هزینه کند. لیورپول به دلیل ابهام در کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد، شانس زیادی برای خرید این ستاره جوان ندارد و رئال تنها از سیتی بیم دارد. با این حال مدیران رئال معتقدند هرکاری که برای توافق با بلینگام نیاز بوده انجام داده‌اند و او به خوبی از پروژه باشگاه در مورد خودش باخبر است. رئال از بلینگام خواسته بود تا با دورتموند تمدید نکند و تا به امروز او به تمامی پیشنهادات تمدید پاسخ منفی داده است.

1783876

باشگاه آلمانی اخیرا اعلام کرد که هیچ پیشنهاد رسمی برای بلینگام دریافت نکرده؛ اما مارکا می‌گوید که دورتموند به خوبی از علاقه رئال به بلینگام آگاه است و باشگاه مادریدی تا زمانی که پاسخ نهایی بازیکن را نگرفته، پیشنهاد رسمی ارائه نخواهد کرد. بلینگام نه با دورتموند تمدید کرده نه با سیتی پاسخ مثبت داده است. او در حال حاضر بیش از هر باشگاهی به رئال نزدیک است و می‌خواهد فصل بعد ستاره خط میانی رئال باشد اما او هنوز پاسخ نهایی و قطعی خود را نداده و در مادرید منتظر حرف آخر او هستند.

رئال مادریدرئال مادرید
لیورپوللیورپول
دورتمونددورتموند
نقل و انتقالات اروپا
جود بلینگامجود بلینگام
لیگ برتر انگلیسلیگ برتر انگلیس
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...