ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

مطهری: درباره اتفاقات، بعدها جزئی تر صحبت خواهم کرد ورزش سه

کد خبر : 1824355 |25 اردیبهشت 1401 ساعت 00:43 |20,813 بازدید |6دیدگاه

بهانه نمی‌گیریم اما...

‌مطهری: درباره اتفاقات، بعدها جزئی‌تر صحبت خواهم کرد

حمید مطهری در نشست خبری کوتاهی که بعد از شکست برابر سپاهان داشت، تیمش را شایسته موفقیت در جدال برابر شاگردان نویدکیا توصیف کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مربی پرسپولیس در غیاب یحیی گل محمدی که همچنان دوران محرومیت خود را پشت سر می‌گذارد، در نشست خبری حاضر شد و بعد از شکست برابر سپاهان و از دست رفتن قهرمانی این فصل گفت: اول به تیم خوب سپاهان تبریک می‌گویم. تیم آنها حتی شایسته قهرمانی این فصل بودند. باشگاهی با ساختار مناسب هستند و به کادرفنی آنها تبریک می‌گویم. روی دو ضربه ساده دو گل دریافت کردیم. در جلسات آنالیز داشتیم که سپاهان در ضربات ایستگاهی چه برنامه‌ای دارد. گل دوم روح تیم ما را آزار داد. در مجموع در نیمه اول سپاهان فوتبال خوبی ارائه داده و در نیمه دوم بازی در اختیار ما بود. سپاهان دفاعِ فشرده می‌کرد و دنبال ضدحملات بود. کاملا طبیعی بود که حریف بعد از پیش افتادن این سبک بازی را انتخاب کند.

وی ادامه داد: نیمه دوم مالکیت ما برابر تیم حریف فوق العاده بود. خیلی خوب از کانال‌های کناری استفاده کردیم و ارسال‌های خوبی هم داشتیم که استفاده نکردیم. به بچه‌های خودمان خسته نباشید می‌گویم.

مربی پرسپولیس در ادامه گفت: چیزی که می‌خواهم الان بگویم شاید خیل‌ها به آن بهانه بگویند. من خودم بارها گفتم که باید قوی‌تر از بهانه‌ها باشیم. مسئولیت این شکست هم با ما و کادرفنی است اما تیمی که پنج دوره قهرمان لیگ شده واقعا به‌طور شایسته از آن تقدیر نشده. به آن فکر نمی‌کردند و این روزها را پیش بینی می‌کردیم. آنطور که باید به این تیم رسیدگی نشد و به هر حال این اتفاق افتاده. حالا بعدها به‌صورت خیلی جزئی‌تر درباره آن صحبت می‌کنم اما به‌طور کلی تیم ما شایسته رسیدگیِ بیشتری بود.

پرسپولیس
حمید مطهری
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

احتمال جدایی سرژ گنابری، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، از این باشگاه قوت گرفته است.

نیم ساعت پیش

قهرمان کشتی فرنگی المپیک و جهان در حالی مهیای حضور در تورنمنت قزاقستان می‌شود که معتقد است راه پر فراز و نشیبی برای تکرار افتخاراتش دارد.

نیم ساعت پیش

محمد خدابنده‌لو هافبک جوان ذوب آهن تبدیل به چهره اصلی نقل و انتقالات شده است.

نیم ساعت پیش

لباس شماره یک تیم ملی ایران در جام جهانی؛ این احتمالا مهم ترین دغدغه دراگان اسکوچیچ در فاصله شش ماه مانده به شروع تورنمنت است.

نیم ساعت پیش

مدیر باشگاه مس رفسنجان معتقد است تفاوت خاصی بین رتبه‌های چهارم تا هفتم وجود ندارد چرا که سهمیه آسیا وجود ندارد.

نیم ساعت پیش

میشائیل هنکه مربی سابق استقلال که مدتی را به عنوان کمک پرویز مظلومی در ایران سپری کرد، خاطرات خوبی از کشورمان دارد.

نیم ساعت پیش

مربی پیشین تیم ملی والیبال اعتقاد دارد در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا کار تیمی پیکان از شهداب یزد قوی‌تر بوده است.

نیم ساعت پیش

از آنجایی که پرسپولیس قهرمانی را از دست داد و این مسأله برای خیلی از هوادارانش باور کردنی نبوده حالا یحیی و باشگاه دنبال این هستند که حضوری فعال در عرصه نقل و انتقالات داشته باشند.

نیم ساعت پیش

پینی زهاوی، مدیر برنامه رابرت لواندوفسکی می‌گوید دخالتی در تصمیمات این ستاره لهستانی برای جدایی از بایرن مونیخ ندارد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...