ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ذوب آهن: این یک هشدار به باشگاه پرسپولیس است ورزش سه

کد خبر : 1837688 |20 مرداد 1401 ساعت 13:50 |26.2K بازدید |16دیدگاه

هیچ بازیکنی بدون قرارداد یک و نیم ماه تمرین نمی‌کند؛

ذوب آهن: این یک هشدار به باشگاه پرسپولیس است!

برایتان نامه ارسال کردیم و گفتیم که این بازیکن تحت قرارداد ماست و مگر می‌شود بازیکنی در این سطح بدون امضای قرارداد یک ماه و نیم با تیمی تمرین کند و در بازی دوستانه‌اش شرکت کند؟

به گزارش "ورزش سه"، آخرین خریدپرسپولیسدر پنجره تابستانی، سینا اسدبیگی بازیکن ذوب آهن بوده که در پیش فصل تمرینات خود را با سبزپوشان اصفهانی انجام داد اما ناگهان راهی پرسپولیس شد تا واکنش تند مدیران ذوب آهن را برانگیزد.

مدیران ذوب آهن اعتقاد دارند که سینا اسدبیگی تحت قرارداد آنها بوده و جذب این بازیکن بدون رضایت نامه، عواقب سختی را برای پرسپولیس به دنبال خواهد داشت و نکته جالب آنکه ذوبی‌ها قصد دارند در صورت استفاده از اسدبیگی در بازی رودررو، با اتهام بازیکن غیرمجاز، شکایت دیگری را هم تنظیم کنند.

علی احسانی مدیرعامل ذوب آهن که کمتر در رسانه‌ها ظاهر می‌شود، این بار در گفت‌وگو با خبرنگار ما راجع به این موضوع و همچنین سایر مسائل مربوط به باشگاه ذوب آهن اظهار نظر کرده است.

* با پرسپولیس نامه نگاری کردیم
مستندات را کامل کردیم و به زودی شکایت را به صورت رسمی ثبت خواهیم کرد. ما به باشگاه پرسپولیس نامه زدیم و جوابی نگرفتیم و به همین خاطر روال قانونی را طی خواهیم کرد. ما کارهایی که باید را انجام دادیم اما قبل از اینکه چنین کاری کنیم، مسالمت آمیز نامه نگاری کردیم تا این مسئله مسالمت آمیز حل شود اما پاسخی به ما ندادند و تماسی هم نگرفتند و در واقع ما مجبور شدیم که به سمت شکایت برویم و نتیجه هرچه که باشد هم مسئولیت آن برعهده باشگاه پرسپولیس است چون ما فرصت جلوگیری از جریمه و محرومیت را به آنها دادیم.

این قراردادی است با سربرگ باشگاه ذوب آهن که امضای اسدبیگی پای آن دیده می‌شود.

* مگر می‌شود کسی بدون قرارداد تمرین کند؟
روز اول ما نامه اول را زدیم که این بازیکن تحت قرارداد ماست و شما نمی‌توانید با او قرارداد ببندید. بازیکن یک ماه و خرده‌ای با ما تمرین کرده و در بازی‌های دوستانه حضور داشته؛ مگر می‌شود بازیکنی در این سطح بدون قرارداد بیاید و سلامتی‌اش را به خطر بیاندازد و در تمرینات شرکت کند؟ معلوم است که قرارداد بسته و این موضوع را خودش هم قبول دارد. بعد نامه زدیم که این قضیه را تعیین تکلیف کنید و ما این فرصت را دادیم که همه چیز مسالمت آمیز حل شود و کار به جریمه و محرومیت نرسد اما هیچ پاسخی نگرفتیم و الان هم حق خود می‌دانیم با مدارکی که داریم، طرح دعوا کنیم.

* آنها می‌دانند که این بازیکن غیرمجاز است
این حق باشگاه ما است در صورتی‌که در بازی رودررو از هر بازیکن غیرمجازی استفاده شود، شکایت کنیم و این کار را هم خواهیم کرد. نمی‌دانم می‌خواهند هشدار تلقی کنند یا هرچیز دیگری. آنها از این بازیکن استفاده کنند یا نکنند، ما شکایت می‌کنیم و در صورت استفاده، شکایت بازیکن غیرمجاز را هم خواهیم داشت که تبعات خودش را دارد. قطعا برای این موضوع قوانین وجود دارد و در سال‌های گذشته نیز دیدیم که در پرونده مشابه چه احکامی صادر شد. هرکسی که با مسائل حقوقی آشنا باشد هم به این موضوع واقف است اما نمی‌خواهند ترتیب اثر بدهند.

* امضای الکرونیکی اعتبار دارد
ممکن است هر تحلیلی در فضای مجازی انجام بدهند اما وقتی شما بازیکن خارجی از یک قاره دیگر جذب می‌کنید، امضای الکترونیکی می‌کنید. بازیکنی که از آفریقا به تیمی اروپایی می‌رود، امضای الکترونیکی دارد و این امضا اعتبار دارد. این حرفها توجیه است و می‌خواهند بگویند که کار اشتباه انجام نداده‌اند اما این موارد در قانون آمده است. این امضا جزو امضاهای پذیرفته در ایران است.

* مشکلی برای بلیت فروشی نداریم
اینکه بازی بدون تماشاگر شده را درک نمی‌کنیم و امروز هم اعتراضمان را به سازمان لیگ خواهیم داشت که چرا باید این بازی بدون تماشاگر باشد؟ اگر اینطور است، باید دوربرگشت هم بدون تماشاگر شود. ما تنها باشگاهی هستیم که از لحاظ گیت و سیستم بلیت فروشی شرایط خوبی داریم و هیچ مشکلی وجود ندارد.

* اگر اشتباهات داوری وجود نداشت...
به لحاظ مالی ما شاید جزو تیمهایی باشیم که کمترین هزینه را کردیم اما تیم با انگیزه ای هستیم و از نظر بازیکن و کادرفنی، دست و پا بسته خواهیم بود. بازیکنان باکیفیتی داریم و بازیکن خارجی هم چون مستقیم جذب کردیم، با قیمت پایین خریدیم وگرنه او کیفیت فوق‌العاده‌ای دارد. ما قطعا انتظار داریم بهتر از فصل گذشته باشیم و فصل گذشته هم اگر اشتباهات داوری وجود نداشت، جزو تیمهایی بودیم که سهمیه آسیایی می‌گیرند.

مسئولان ذوب آهن می‌گویند اگر اسدبیگی با ذوب آهن قرارداد نداشت، این پست اینستاگرامی را تکذیب می‌کرد.


* از آقای تارتار بیشترین حمایت را خواهیم کرد
قطعا از کادرفنی و بازیکنان حمایت خواهیم کرد. اگر یک سرمربی خواهد تفکراتش اجرا شود، سه یا چهار سال زمان نیاز دارد. پارسال ما یک ساختمان را تخریب کردیم و چیز جدیدی ساختیم که به زمان نیاز داشت و نتیجه را هم دیدیم. الان استراتژی پارسال را دنبال می‌کنیم و سالیان بعد هم از کادرفنی با دانشمان حمایت خواهیم کرد.

گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

لیگ برتر
پرسپولیس
ذوب آهن
سینا اسدبیگی
علی احسانی
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی کمیته ملی المپیک از برپایی چهارمین نشست هیئت اجرایی کمیته با حضور وزیر ورزش و جوانان و رئیس کمیته ملی المپیک خبر داد.

11 ساعت پیش

به نظر می‌رسد فلوریان ویرتس ممکن است فشار زیادی به زانوی چپ آسیب دیده خود وارد کند.

11 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی از رقیب امروز ایران خاطرات خوبی ندارد.

7 ساعت پیش

پرسپولیس در دیدار هیجان‌انگیز و جذاب موفق شد با تک گل زیبای محمد عمری گل‌گهر را شکست دهد.

11 ساعت پیش

دو داور بین المللی کاراته ایران از امروز در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان به قضاوت خواهند پرداخت.

11 ساعت پیش

فدراسیون‌های والیبال جمهوری اسلامی ایران و امارات متحده عربی در حاشیه کنگره جهانی 2022 در کشور هلند، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

11 ساعت پیش

حریف ایران در مرحله گروهی جام جهانی ضعیف‌ترین عملکرد را بین تمام تیم‌های لیگ A ملت‌های اروپا داشت.

11 ساعت پیش

دراگان اسکوچیچ و فرهاد مجیدی یک اشتراک جالب دارند.

7 ساعت پیش

نایب رئیس فدراسیون فوتبال حضور نکونام در کادر فنی تیم ملی را منوط به رضایت باشگاه فولاد دانست.

11 ساعت پیش

بیشتر...