مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می شود

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: چنانچه مشکلات اقتصادی جوانان را حل کنیم، بخش عمده مشکلات دیگر نیز حل می‌شود.

به گزارشسراج24آیت‌الله مصطفی علماء در خطبه‌های نماز جمعه امروز (چهارم آذر) در کرمانشاه بر لزوم حل مسائل اقتصادی در زمینه اشتغال، مسکن و خصوصا ازدواج جوانان تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز بر حل مشکلات اقتصادی از سوی مسئولان تاکید دارند، یادآور شد: از این طریق است که بسیاری از مشکلات دیگر کشور حل خواهد شد.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه اگرچه مشکلات اقتصادی باید مورد توجه باشد اما نباید تمام تمرکز ما را به خود اختصاص دهد، تاکید کرد: نباید فراموش کنیم امروز در ایران اسلامی زندگی می‌کنیم که مستقل ایستاده و برای حفاظت از منافع خود مقابل قدرت‌های جهان می‌ایستد.

آیت‌الله علما پیشرفت‌های ایران در زمینه نفت و گاز، پتروشیمی، هوافضا و ... را از جمله نقاط اقتدار کشور دانست و عنوان کرد: دشمن برای مقابله با همین پیشرفت‌ها است که مقابل ما می‌ایستد و قصد دارد با حیله و فتنه جوانان را ناامید کند.

وی در ادامه بر لزوم استفاده صحیح از فضای مجازی تاکید کرد و ادامه داد: باید از این فضا برای بازتاب پیشرفت‌های کشور در زمینه‌های مختلف استفاده کنیم.

امام جمعه کرمانشاه به سالروز تشکیل بسیج هم اشاره کرد و افزود: تشکیل بسیج حاصل درایت امام راحل برای حفظ آینده انقلاب و اسلام است.

آیت‌الله علما سالروز نیروی دریایی ارتش را نیز گرامیداشت و با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس، از ایشان به عنوان یک الگو برای همه ما یاد کرد.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم بزرگداشت روز دانشجو با بیان اینکه آرمان‌خواهی و مطالبه‌گری را رسالت تمام شما دانشجویان می‌دانم گفت: آرمان‌خواهی همراه با واقع‌بینی کشور را نجات می‌دهد.

1 دقیقه پیش

بانک مرکزی اعلام کرد در خصوص پرونده «واردات چای دبش»، حتی یک دلار ارز ترجیحی با نرخ 28500 تومان اختصاص نداده است.

لحظاتی پیش

مراسم تجلیل از مدال‌آوران اصفهانی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو برگزار شد.

لحظاتی پیش

شهردار شهرکرد گفت: اعتبارات بحران برای جلوگیری از ریزش کوه، مسیل‌ها، هدایت آب‌های سطحی و ... در مناطق میرآباد و منظریه شهرکرد ضروری است که اختصاص یابد.

1 دقیقه پیش

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر گفت: طرح جدیدی در صندوق اعتباری هنر در حال اجراست که براساس آن استعدادهای برتر فرهنگی و هنری در کشور شناسایی و مورد حمایت قرار می گیرند.

لحظاتی پیش

با اشراف و رصد اطلاعاتی دریادلان منطقه سپاه پاسداران، 2 فروند کشتی خارجی حامل میلیون‌ها لیتر سوخت قاچاق در آب‌های خلیج فارس و در نزدیکی جزیره ابوموسی توقیف شد.

1 دقیقه پیش

بیش از شصت روز از جنگ اخیر غزه می‌گذرد و رژیم صهیونیستی ناتوان از نبرد مستقیم نظامی با گروه‌های مقاومت، همچنان بدون هیچ‌گونه راهبرد مشخصی مشغول بمباران‌های کور و کشتار مردم غزه به‌ویژه زنان و کودکان است.

لحظاتی پیش

رسانه های عبری به وقوع دو عملیات همزمان مقاومت علیه ارتش رژیم اسرائیل در کرانه باختری اشغالی اعتراف کردند.

1 دقیقه پیش

رئیس دستگاه قضا در بیست و هشتمین سفر استانی خود روز پنجشنبه (16 آذر) به استان اردبیل سفر خواهد کرد.

1 دقیقه پیش

بیشتر...