مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می شود

مشکلات اقتصادی را حل کنیم، بسیاری از مشکلات دیگر حل می‌شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: چنانچه مشکلات اقتصادی جوانان را حل کنیم، بخش عمده مشکلات دیگر نیز حل می‌شود.

به گزارشسراج24آیت‌الله مصطفی علماء در خطبه‌های نماز جمعه امروز (چهارم آذر) در کرمانشاه بر لزوم حل مسائل اقتصادی در زمینه اشتغال، مسکن و خصوصا ازدواج جوانان تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نیز بر حل مشکلات اقتصادی از سوی مسئولان تاکید دارند، یادآور شد: از این طریق است که بسیاری از مشکلات دیگر کشور حل خواهد شد.

امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه اگرچه مشکلات اقتصادی باید مورد توجه باشد اما نباید تمام تمرکز ما را به خود اختصاص دهد، تاکید کرد: نباید فراموش کنیم امروز در ایران اسلامی زندگی می‌کنیم که مستقل ایستاده و برای حفاظت از منافع خود مقابل قدرت‌های جهان می‌ایستد.

آیت‌الله علما پیشرفت‌های ایران در زمینه نفت و گاز، پتروشیمی، هوافضا و ... را از جمله نقاط اقتدار کشور دانست و عنوان کرد: دشمن برای مقابله با همین پیشرفت‌ها است که مقابل ما می‌ایستد و قصد دارد با حیله و فتنه جوانان را ناامید کند.

وی در ادامه بر لزوم استفاده صحیح از فضای مجازی تاکید کرد و ادامه داد: باید از این فضا برای بازتاب پیشرفت‌های کشور در زمینه‌های مختلف استفاده کنیم.

امام جمعه کرمانشاه به سالروز تشکیل بسیج هم اشاره کرد و افزود: تشکیل بسیج حاصل درایت امام راحل برای حفظ آینده انقلاب و اسلام است.

آیت‌الله علما سالروز نیروی دریایی ارتش را نیز گرامیداشت و با اشاره به سالروز شهادت آیت‌الله مدرس، از ایشان به عنوان یک الگو برای همه ما یاد کرد.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهرانی‌ها در روز ۳ میلیون مترمکعب آب مصرف می‌کنند که با این حساب، حجم آب سد لتیان بدون درنظر گرفتن آب سد‌های دیگر‏، تنها برای پنج روز مصرف تهرانی‌ها کافی است.

10 ساعت پیش

بارش بی سابقه باران در شهر جده عربستان سعودی منجر به جاری شدن سیل، آب گرفتگی و خسارت سنگین به ساکنان این شهر شده است.

10 ساعت پیش

اگر قبل از ثبت نام کنکور ارشد، نکات مهم در مورد ثبت نام

11 ساعت پیش

وستون مک‌کنی، بازیکن آمریکایی، با خشک کردن دستهایش با لباس یکی از عکاسان باعث خنده تماشاگران شد اما برخی از طرفداران فوتبال از حرکات ناشایست خوششان نمی‌آید.

11 ساعت پیش

رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: تغییرات اقلیمی موجب گرم شدن زمین، افزایش دی‌اکسیدکربن، بالا آمدن سطح آب دریاها، بروز سیلاب‌ها، تغییرات آب و هوایی، گرد و غبار، کاهش منابع آب، باران‌های سیل‌آسا و به هم ریختگی فصول شده است.

10 ساعت پیش

تا زمانی که ریاض برای امنیت خود به واشنگتن وابسته باشد، خواستگاری چین از ریاض به  قیمت تهران بعید است. اهمیت استراتژیک عربستان سعودی برای چین در مقایسه با تهران کمرنگ است.

10 ساعت پیش

 بسیجی دهه شصتی و دهه هشتادی و دهه نودی تفاوتی ندارند. شما دهه هشتادی و دهه هفتادی و ... هستید؛ جوانان نورس هستید؛ نه امام را دیده‌اید، نه دوران انقلاب را دیده‌اید، نه دوران دفاع مقدس را دیده‌اید، اما همان روحیه‌ی جوان تو میدان جنگ در شما هم هست. دهه‌ی شصت و نود و هشتاد ندارد؛ این حرفهای انقطاع نسلی و از این چیزهایی که میگویند، اینها حرف‌های روشنفکری در گعده‌های روشنفکرانه است؛ واقعیت‌ها غیر از این است. امروز بسیج، همان بسیج دهه شصت است.

11 ساعت پیش

مرتضی پورعلی گنجی به رهبر خط دفاعی تیم ملی فوتبال ایران تبدیل شده است.

11 ساعت پیش

موضوع در دستور کار متخصصان پلیس فتا پایتخت قرار گرفت و پس از اقدامات تخصصی و تحقیقات سایبری، متهم شناسایی و پس از تشریفات قضائی در یکی از مناطق غربی تهران بزرگ دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد.

11 ساعت پیش

بیشتر...