خبرگزاری میزان |
3 روز پیش

استاندار اردبیل: اولویت کاری ما رسیدگی به وضعیت اقتصادی معیشتی مردم است resize

سید حامد عاملیدر گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اقدامات مهم در دستورکار استانداری اردبیل گفت: رسیدگی به مسائل اقتصادی مهم‌ترین اولویت در دوره‌کاری جدید خواهد بود.

وی افزود: همانطور که مقام معظم رهبری بار‌ها در سخنرانی‌ها و بیانات خود مسئولان را به مسائل اقتصادی توجه می‌دهند و باتوجه به شرایط اقتصادی کشور، رسیدگی به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در اولویت کاری ما قرار دارد.

استاندار اردبیل عنوان کرد: رئیس جمهور یکی از مأموریت‌های اصلی که بعد از موضوع کرونا بر عهده مدیران دولت سیزدهم گذاشته‌اند، رسیدگی به وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم است.
 
عاملی خاطرنشان کرد: علیرغم ظرفیت‌های مناسب و مطلوبی که در حوزه اقتصادی استان وجود دارد، نسبت به شاخص‌های متوسط کشوری فاصله معناداری وجود دارد، اگر بتوانیم این ظرفیت‌ها را تبدیل به ثروت در کشور کنیم، قطعاً در استان نیز به لحاظ اشتغال و افزایش درآمد مردم تأثیر بسیار عمده‌ای خواهد داشت.

استاندار اردبیل گفت: عمده مشکل ما این است که در طول ۱۲۰ سالی که منابع نفتی وارد اقتصاد کشور شده است، سازو کار تولید ثروت در کشور فراهم  نشده است. لذا ضرورت ایجاد سازوکار و مقرراتی در کشور برای تولید ثروت و درونگرایی اقتصادی بیش از هر زمان دیگری لازم به نظر می‌رسد.

عاملی با بیان اینکه درونگرایی در اقتصاد و تولید ثروت اصلی‌ترین چالش دولت ماست، گفت: تبدیل ظرفیت‌های داخلی استان‌ها به ثروت موجب گشایش اقتصادی در کشور می‌شود
 
  • بیشتر بخوانید: 
  • استاندار اردبیل: مبتلایان و فوتی‌های ناشی از کرونا در استان کاهش یافته است
 

انتهای پیام/


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیر کل خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه انحصار در واردات نهاده‌های دامی را قبول نداریم گفت: امسال بیش از ۹۱ شرکت، نهاده‌های دامی وارد کشور کردند.

3 ساعت پیش

نفت صرفاً یک ماده سیاه نیست که از پوسته کره زمین به دست می‌آید بلکه یک کالای مهمی است که بخش عمده از اقتصاد کشور‌های دنیا را تحت تأثیر قرار داده است.

4 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

5 ساعت پیش

نتایج قرعه کشی فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در 24 مهر اعلام شد برای مشاهده لینک اسامی فروش فوق العاده ایران خودرو به سایت تیتربرتر مراجعه کنید.

6 ساعت پیش

سهام عدالت در معاملات امروز بورس و با قرار گرفتن شاخص کل بر مدار صعودی، بخشی از ضرر و زیان‌های خود را جبران کرد و ارزشش با رشد ۲.۵ درصدی همراه شد.

6 ساعت پیش

با افزایش قیمت دلار در بازار آزاد امروز، قیمت طلا و سکه در بازار امروز روند افزایشی داشتند.

6 ساعت پیش

رئیس سازمان بورس در خصوص برنامه بازار سرمایه برای بازار بدهی و فروش اوراق توضیحات جدیدی را بیان کرد.

6 ساعت پیش

شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی با سود یک درصد از آبان 1400 اعلام شد.

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

7 ساعت پیش

پنجمین دور گفتگو‌های سیاسی ایران و اتریش امروز به ریاست معاون سیاسی وزارت امور خارجه کشورمان و دبیر کل وزارت امور خارجه اتریش در تهران برگزار شد.

7 ساعت پیش

نظرسنجی مرکز تحقیقات درباره سریال‌های سیما در نیمه اول مهر ۱۴۰۰ نشان می‌دهد ۷۹.۲ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان سریال‌های جدیدی که روی آنتن رفته است، مجموعه تلویزیونی «افرا» از شبکه یک با ۴۶ درصد مخاطب و کسب رضایت «در حد زیاد» ۸۲.۹ درصدی پربیننده‌تر از دیگر مجموعه‌های تلویزیونی در صدر سریال‌های سیما قرار گرفت.

8 ساعت پیش

بیشتر...