خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

احداث پایانه مسافربری نیاز مبرم درگزین است ایسنا

احداث پایانه مسافربری نیاز مبرم درگزین است

ایسنا/همدانفرماندار شهرستان درگزین گفت: احداث پایانه مسافربری شهرستان درگزین نیاز مبرم مردم این شهرستان بوده که به جد پیگیر این موضوع هستیم.

کمیل خواستان در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان درگزین، با بیان اینکه رسانه ها بزرگترین ظرفیت برای فرهنگسازی در مباحث ترافیکی به شمار می‌روند، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت رسانه ها برای فرهنگ سازی ضرورت داشته چراکه رسانه ها می توانند فرهنگ ترافیکی را در میان مردم به نحو مطلوبی نهادینه کنند.

وی با اشاره به رفع نقاط حادثه خیز در شهرستان تصریح کرد: از نقاط حادثه خیز در شهرستان دو نقطه مشخص شده بود که این دو نقطه حادثه خیز بهسازی و اصلاح شد.

خواستان ادامه داد: اعتبارات بسیار خوبی در حوزه تملک دارایی ها و سفر ریاست جمهوری برای شهرستان درگزین درنظر گرفته شد که تخصیص آن نیازمند پیگیری از طرف دستگاه های شهرستان است.

وی با تاکید بر تداوم نظارت‌های اکیپ سد معبر شهرداری خاطرنشان کرد: نظارت مستمر اکیپ‌های سد معبر شهرداری از نقش موثری در کاهش ترافیک شهری قروه درگزین برخودار خواهد بود.

خواستان همچنین گفت: اعتباراتی برای نصب دوربین های نظارتی به منظور کاهش حوادث و ترافیک درنظر گرفته شده که با تخصیص آن عملیات اجرایی شروع خواهد شد.

وی یادآور شد: رنگ آمیزی سرعتکاه ها و جاده ها از مهمترین موضوعات شورای هماهنگی ترافیک شهرستان بوده که باید قبل از شروع بارش برف و باران انجام شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فرمانداری درگزین، خواستان در جلسه کارگروه کشاورزی این شهرستان نیز اظهار کرد: با شروع عملیات عمرانی در شهرک گلخانه‌ای کرفس، درگزین به عنوان قطب گلخانه ای در کشور تبدیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه قنوات شهرستان، عمده آب کشاورزی را در درگزین تشکیل می دهد و روند احیاء و لایروبی آنها از سرعت مطلوبی برخوردار است، یادآور شد: جهادکشاورزی شهرستان موضوع شهرک گلخانه ای شهر کرفس را با جدیت پیگیری و به نتیجه برساند .

خواستان افزود: درگزین با این که جوان و نوپاست اما در تمام زمینه ها ظرفیت تبدیل شدن به یک شهرستان برتر را دارد.

وی گفت:️ محصولات تولیدی در شهرک گلخانه ای رز شهرستان در کشور عرضه و مقداری از نیازمندی های استان را تامین می کند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...