ورزش سه‌ |
۲ هفته پیش

شهردار مادرید: اتلتیکو هرگز در برنابئو نمی بازد ورزش سه

کد خبر : 1866523 |04 بهمن 1401 ساعت 15:15 |4.6K بازدید |5دیدگاه

شهردار مادرید: اتلتیکو هرگز در برنابئو نمی‌بازد

اتلتیکو هرگز در فینال کوپا دل ری برابر رئال در برنابئو نباخته و شهردار مادرید معتقد است در بازی پنجشنبه شب نیز اتلتیکو سربلند از برنابئو خارج می‌شود.

شهردار مادرید: اتلتیکو هرگز در برنابئو نمی‌بازد

به گزارش "ورزش سه"،رئال مادریدو اتلتیکو پنجشنبه شب در برنابئو از مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا دل ری برابر هم قرار خواهند گرفت. این یک تک بازی است و حکم فینال را برای هر دو تیم دارد. رئال از سال 2014 دیگر نتوانسته قهرمان کوپا دل ری شود و جالب اینکه آخرین بار که قهرمان شد، کارلو آنچلوتی روی نیمکت تیم حضور داشت. فصل قبل رئال با شکست از بیلبائو در یک‌چهارم نهایی حذف شد.

1794696
1794697

خوزه لوئیس آلمیدا، شهردار مادرید، که از هواداران سرسخت اتلتیکو است، در مصاحبه با مارکا گفت که تیم محبوبش هرگز در برنابئو یک بازی فینال را نباخته و این بار هم نمی‌بازد: «هر فینال کوپا دل ری که در برنابئو برگزار کرده‌ایم را پیروز شده‌ایم. اتلتیکو فینال‌ها را در برنابئو نمی‌بازد. این بازی هم مثل یک فینال است و در برنابئو برگزار می‌شود. تیم بازنده حذف می‌شود ولی آن تیم اتلتیکو نخواهد بود.»

1794698

این ادعا البته درست است. اتلتیکو مادرید آخرین بار در سال 2013 در فینال کوپا دل ری و در برنابئو برابر رئال به میدان رفت و 1-2 برنده شد. در سال های 1992، 1961 و 1960 نیز اتلتیکو توانسته بود رئال را در برنابئو مغلوب کند و قهرمان کوپا دل ری شود.

1794695
رئال مادریدرئال مادرید
اتلتیکومادریداتلتیکومادرید
لالیگا اسپانیالالیگا اسپانیا
جام حذفی اسپانیاجام حذفی اسپانیا
فوتبالفوتبال
گزارش خطاگزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

رئال مادریدرئال مادرید

مشاهده برنامه و نتایج رئال مادرید، بازی بعدی رئال مادرید و ویدئو خلاصه بازی های رئال مادرید#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...