خبرآنلاین |
1 ماه پیش

اولین نمایشگاه مدوفارم با موفقیت برگزار شد خبرآنلاین

اولین نمایشگاه مدوفارم با موفقیت برگزار شد

اولین همایش جامع کووید ۱۹ و نمایشگاه دستاوردهای دارویی و تجهیزات پزشکی کشور با عنوان مدوفارم از روز چهارشنبه بیستم اردیبهشت سال جاری به مدت سه روز با همراهی سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ برگزار شد و با استقبال پرشور پزشکان و سایر دست اندرکاران حوزه سلامت مواجه شد.

استقبال پزشکان از اولین مدوفارم

نمایشگاه مدوفارم، موفق به جذب حدود دو هزار پزشک با امتیاز بازآموزی ۹ امتیاز (جمعا در ۳روز ۲۷ امتیاز) در قالب ۱۴ پنل تخصصی با موضوعات مختلف کووید ۱۹ و تشخیص آزمایشگاهی، تازه‌های ویروس‌شناسی در کووید، قصور پزشکی در دوران کرونا، کووید و پوست، به‌ روز رسانی درمان‌های بستری و سرپایی بیماران مبتلا به کووید، قلب و کووید،‌ عوارض نورولوژی کووید، واکسیناسیون کووید، تظاهرات گوارشی و کبدی کووید و پساکووید، کووید در اطفال، اختلالات غددی در بیماری کووید، پیامدهای کووید در بارداری و نوزادی شد و در این رویداد علمی و ارزشمند اساتید سرشناس پزشکی اقدام به ارائه جدیدترین مباحث علمی کردند.

در مدوفارم ۱۴۰۱ از شرکت های واکسن سازی برکت، سیناژن، موسسه انستیتو پاستور ایران، شرکت واکسن سازی فخرا، شرکت واکسن سازی نورا و موسسه واکسن سازی رازی تقدیر شد.

افزون بر این از خانواده شهدای مدافع سلامت شامل خانواده شهید محمود پویانی، خانواده شهید دکتر مجید شریفی نیا، شهید دکتر مهدی صالحی و خانواده شهید علی فعال بارو هم تقدیر شد.

همچنین در این مراسم از زحمات خبرنگاران حوزه سلامت به دلیل سهم مهم آنها در اطلاع رسانی اخبار مرتبط با کووید ۱۹ ارزشمند و شایسته تقدیر شناخته و از خبرنگاران حوزه سلامت در خبرگزاری های ایرنا، مهر، فارس، ایسنا، دانشجو، باشگاه خبرنگاران جوان، روزنامه ایران، سپید و پایگاه اطلاع رسانیدوشنبه های داروییقدردانی شد.

اولین نمایشگاه تخصصی مدوفارم به مساحت دو هزار متر با حضور بیش از ۳۰ شرکت دارویی و تجهیزات پزشکی از قبیلشرکت های داروییبرکت، سیناژن و تولیدکنندگان و ارایه دهندگان تجهیزات پزشکی و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی با موفقیت برگزار شد و مورد استقبال بیش از دو هزار پزشک حاضر در همایش و نیز سایر پزشکانی که از بیرون از همایش حضور پیدا کردند، قرار گرفت.

گفتنی است اولین مدوفارم ایران در سالن همایش های ایران مال برگزار شد و دکتر سید موید علویان، رئیس سازمان نظام پزشکی تهران به عنوان رئیس همایش و دکتر داوود یادگاری به عنوان دبیر همایش ایفای نقش کردند و اساتید حوزه های مختلف پزشکی به عنوان سخنران، در این گردهمایی حضور بهم رساندند.

مدوفارم 1401#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: واحدهای شناسایی و فراهم آوری اعضای دانشگاه ها باید پویاتر از همیشه کار کنند تا هیچ عضو پیوندی از دست نرود.

دیروز

مدیرگروه تحقیقات بالینی و اپیدمیولوژی انستیتو پاستور ایران ضمن تشریح روند انجام مطالعات بر واکسن پاستوکووک و پاستوکووک پلاس، از صدور مجوز مصرف واکسن پاستوکووک به عنوان دز یادآور تمام واکسن­‌های تزریق شده در کشور خبر داد.

دیروز

باشگاه خبرنگاران نوشت: ما تمایل داریم با افرادی دوست شویم که بوی بدن شبیه به ما دارند.

18 ساعت پیش

مهر نوشت: سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که شیوع آبله میمونی باید به دقت تحت نظر باشد، اما در حال حاضر این یک وضعیت اضطراری جهانی نیست.

دیروز

فلوشیپ فوق تخصصی قاعده جمجمه گفت: ایجاد فلج عصب در ناحیه صورت یکی از بیماری‌های پیچیده‌ است و درمان بیماران مبتلا به این مشکل نیاز به همفکری و کار تیمی مجموعه‌ای از پزشکان دارد.

دیروز

دکتر رضا داوری اردکانی، رئیس فرهنگستان علوم ایران با نقدهای جدی به نظام آموزش و پرورش کشور آرزو کرده است: «کاش می توانستیم مدرسه ای تأسیس کنم که دانش آموزانش در یک سال فقط پنج درس بیاموزند.»

22 ساعت پیش

همشهری آنلاین نوشت: آیا می‌دانید ساده‌ترین راه برای جلوگیری از سبز شدن و جوانه زدن سیر خشک چیست؟ می‌خواهیم به شما یک راهکار راحت، سریع و بدون هزینه پیشنهاد بدهیم.

دیروز

تسنیم نوشت: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به محض ورود به خانه‌ای در خیابان آیت‌الله کاشانی با نوشته‌ عجیب قاتل بر روی دیوار خانه مواجه شدند!

دیروز

بیشتر...