خبرورزشی |
6 روز پیش

سرمربی استقلال احساساتی عاشق آشپزی

با توجه به تعطیلی مسابقات و تمرینات تیمهای باشگاهی علاقمندان به استقلال این روزها به شدت مشغول بررسی ابعاد شخصیتی سرمربی جدید این تیم هستند.

سرمربی استقلال احساساتی و عاشق آشپزی!

انتشار مصاحبه دوست قدیمی ساپینتو و توضیحاتی که او درباره دو سرمربی تازه وارد به لیگ برتر ایران داده مشخص می‌کند این مربی شخصیتی جالب توجه دارد.

سرمربی ۴۹ ساله استقلالی‌ها که در صفحه شخصی‌اش می‌توان پی برد به چه ورزشی در کنار فوتبال علاقه‌مند است به شدت عاشق هیجان است. او در صفحه شخصی اش دنبال کننده صفحات تعدادی از رانندگان اتومبیلرانی کشور پرتغال است. رانندگانی که در سبک‌های مختلف پیست، سرعت و اتومبیلرانی کوهستان به شکل حرفه ای فعال هستند و ساپینتوهم با تعدادی از آنها رفت و آمد دارد.

اما اشاره آنتونیو پیرس دوست قدیمی ساپینتو به روحیات سرمربی جدید استقلال مشخص می‌کند که ریکاردو به شدت احساسی بوده و حتی ممکن است در اوج روزهای فوتبالی تحت تاثیر اتفاقات مربوط به نتایج تیمش، اشک هم بریزد! او درباره گریه‌های ساپینتو بعد از، از دست دادن عنوان قهرمانی در فینال جام حذفی پرتغال در سالهای دور وی را یک شخصیت کاملاً حساس معرفی کرده و می‌گوید هر لحظه باید منتظر یک اتفاق جدید از طرف ساپینتو باشید.

اما نکته جالبتر دیگر درباره این مربی علاقمندی‌اش به آشپزی است. ساپینتو در کنار توجه زیادی که به فوتبال و مسابقات اتومبیلرانی از خودش نشان می‌دهد دوست دارد در اوقات فراغت آشپزی کند!

سرمربی استقلال احساساتی و عاشق آشپزی!
ساپینتو در توضیح این عکس نوشته: در نهایت در خانه!

یکی دیگر از تصاویر منتشر شده در صفحه شخصی ساپینتو او را در حال سرخ کردن سوسیس نشان می‌دهد که در روز تعطیل برای خانواده سرگرم غذا پختن است. اما پیش از سوسیس‌های او استیک‌های آبداری را هم طبخ کرده است. حضور در کنار همسر و دو دختر نوجوانش در تصاویر صفحه او کاملاً مشخص می‌کند سرمربی پرتغالی استقلال یک پدر به شدت خانواده دوست است و ظاهراً از کوچکترین فرصت‌ها برای بودن در کنار آنها استفاده می‌کند.

لازم به ذکر است؛ ساپینتو در حال حاضر کشورمان را ترک کرده و گفته می‌شود تا روز دوشنبه به ایران برمی‌گردد اما این بار همراه با همسر و فرزندانش در تهران مستقر خواهد شد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

صحبت های روزبه چشمی هافبک با تجربه استقلال تهران با دوربین این باشگاه پس از تمدید قرارداد را ببینید.

3 ساعت پیش

هافبک فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان رسماً به استقلال پیوست.

4 ساعت پیش

آیتم طنز برنامه ویدیوچک در انتقاد از مستند پوگبا و مقایسه آن با فیلم های ایرانی را ببینید.

4 ساعت پیش

رسانه‌ها از رابطه عاطفی جدید یولیان ناگلزمن سرمربی بایرن مونیخ گزارش داده‌اند.

4 ساعت پیش

این ادعا در واقع بازنشر مجدد شایعه‌ای است که ۳سال قبل برای اولین بار بعد از تودیع سردار نصیری از فرماندهی حفاظت سپاه در فضای مجازی و توسط رسانه‌های فارسی زبان خارجی مطرح شده بود.

4 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از تیم بنفیکا هواداران این تیم خداحافظی کرد.

4 ساعت پیش

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «پس از بیش از یک سال مذاکره، خطر عبور نکردن از خط پایان را داریم. ما باید در اسرع وقت توافق را منعقد کنیم و به اجرای کامل برجام برگردیم.»

3 ساعت پیش

قرارداد ادامه همکاری سیدحسین حسینی شماره یک استقلال با این باشگاه رسماً امضا شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...