خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

با برهم زنندگان امنیت قاطعانه برخورد می کنیم ایسنا

با برهم زنندگان امنیت قاطعانه برخورد می کنیم

ایسنا/گلستانرئیس کل دادگستری استان گلستان در بازدید از بازداشتگاه محل نگهداری اغتشاشگران از برخورد قاطعانه قانون با مخلان امنیت مردم خبر داد.

در اجرای دستور رئیس قوه قضاییه مبنی بر بررسی وضعیت بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر، رئیس کل دادگستری گلستان با همراهی دادستان مرکز استان و رئیس حفاظت‌ و اطلاعات دادگستری به صورت سرزده شبانگاه در زندان گرگان حضور یافتند و با کلیه بازداشتی شدگان حوادث اخیر گرگان دیدار و وضعیت متهمین بازداشتی را از نزدیک بررسی کردند.

رئیس کل دادگستری گلستان در حاشیه این سرکشی که به مدت چهار ساعت طول کشید گفت: در این سرکشی، با همه بازداشتی ها به صورت رو در رو گفت و گو و وضعیت آنان بررسی شد.

حیدر آسیابی بر رسیدگی قاطع به پرونده عوامل اغتشاشات و کسانی که به اموال عمومی خسارت زدند هم تاکید کرد و ادامه داد: طبق تاکید رئیس قوه قضاییه به پرونده عناصر اصلی اغتشاشات با سرعت و قاطعیت رسیدگی خواهد شد.

رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان در ادامه سرکشی شبانه به دیدار نیروهای انتظامی و یگان ویژه استان رفتند و از تلاش های آنان در برقراری امنیت و آرامش در استان قدردانی کردند.

امشب همزمان، با دستور رئیس کل دادگستری گلستان، رئیس و دادستان شهرستان گنبدکاووس هم برای سرکشی به محل نگهداری بازداشتی های اغتشاشات اخیر در این شهرستان رفتند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

متن های عاشقانه را در مطلب زیر بخوانید.

6 ساعت پیش

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فرهنگیان در حین و بعد از خدمت تسهیلات دریافت می‌کنند و به قشر عظیمی از معلمان فروش خودرو لیزینگی خواهیم داشت.

6 ساعت پیش

رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست گفت: تقریباً 103 هزار میلیارد تومان در بخش داخلی و 3 میلیارد دلار نیز در بخش ارزی برآورد اعتبار شده تا در بودجه سال 1402 برای اجرای قانون هوای پاک پیش‌بینی شود.

5 ساعت پیش

مهاجم جوان تیم ملی فوتبال فرانسه تا پایان روز پانزدهم مسابقات جام جهانی قطر در صدر جدول گلزنان قرار دارد.

7 ساعت پیش

بخش قابل توجهی از مردم ایران، ازجمله عمده افرادی که در انتخابات 1400 شرکت نکردند یا رای سفید دادند، نه فقط از اصلاح‌طلبان بلکه از همه‌چیز عبور کرده‌اند. یعنی مردم مجموعه نظام موجود را با همه موجودی آن و همه جریان‌هایی که در حاکمیت نقش داشته یا دارند را قادر به تحقق خواسته‌های انباشته‌شده خود نمی‌بینند و این طبعا شامل اصلاح‌طلبان هم می‌شود.

6 ساعت پیش

سرمربی سابق تیم ملی درباره عملکرد ایران در جام جهانی صحبت کرد.

5 ساعت پیش

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق و کلاهبردار حرفه‌ای که با سوءاستفاده از شهروندان اقدام به سرقت از کارت عابر آن‌ها می‌کرد خبر داد و گفت: تا کنون ۲۰ مالباخته شناسایی شده اند.

4 ساعت پیش

پژوهشی که به‌ تازگی صورت گرفته، نحوه شکل‌گیری رعدوبرق را توضیح می‌دهد. آگاهی درباره این پدیده طبیعی به محافظت بهتر از ساختمان‌ها و افراد کمک می‌کند.

6 ساعت پیش

ستاره تیم ملی ایران خطرناک تر از آمریکا، ولز و سنگال در جام جهانی شد.

5 ساعت پیش

بیشتر...