اراذل اوباش منطقه صادقیه تهران دستگیر شدند all tv logo

اراذل و اوباش منطقه صادقیه تهران دستگیر شدند
اجتماعیحوادث و انتظامی

سرگرد محمد زیدی گفت: روز گذشته ماموران پایگاه دوم سازمان اطلاعات پلیس تهران خبری را در خصوص دستگیری اراذل و اوباش که با سلاح سرد اقدام به تخریب و رعب و وحشت محله صادقیه کرده بودند، دریافت که بلافاصله پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی مشخص شد عاملان این تخریب از اراذل و اوباش‌های منطقه بوده که اقدام به تخریب ۲ خودرو پارک شده کرده اند.

زیدی خاطر نشان کرد: ماموران پلیس اطلاعات پس از دریافت گزارش موصوف، به صورت ویژه پیگیر اراذل و اوباش شدند و پس از اخذ دستور قضائی و بازبینی دوربین‌های مداربسته محل و شناسایی افراد در یک عملیات اطلاعاتی اقدام به دستگیری آنان در مخفیگاهشان کردند.

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس اطلاعات تهران با اشاره به اینکه پس از دستگیری اراذل و اوباش از آنان تعدادی سلاح سرد کشف شد تصریح کرد: خسارات وارده به خودرو‌ها حدود ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده و همچنین متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

سرگرد زیدی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد جدی خواهد کرد.

باشگاه خبرنگاران جواناجتماعیحوادث و انتظامی#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرعامل نیروگاه ری از انجام 6 مورد تعمیرات اساسی، 4 بازدید مسیر داغ توربین و 11 بازدید محفظه احتراق در 6 ماه دوم سال گذشته خبر داد و گفت: تمام بازدیدها و تعمیرات واحدهای این نیروگاه توسط کارشناسان و متخصصان توانمند و جهادگر نیروگاه ری انجام شد.

یک ربع پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

10 دقیقه پیش

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قم گفت: روزانه 700 تن زباله و پسماند شهری در قم تولید می‌شود.

یک ربع پیش

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی از اعزام بیش از 10 هزار زائر خانه خدا در حج تمتع 1403 از فرودگاه بین‌‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد مقدس خبر داد.

یک ربع پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ابهت پلید و پوشالی رژیم صهیونیستی با عملیات وعده صادق شکست، گفت: این اقدام نشان داد که ایران در قبال حفظ تمامیت ارضی خود با کسی تعارف ندارد.

12 دقیقه پیش

دختر نوجوانی که هدف آدم‌ربایی قرار گرفته بود، توسط تیم جنایی آزاد شد و آدم‌ربا به چنگال قانون افتاد.

یک ربع پیش

نخستین صادرات ریلی افغانستان شامل 1100 تُن سنگ معدنی از طریق خطوط ریلی ایران به ترکیه فرستاده شد.

یک ربع پیش

بررسی تحولات بلندمدت نرخ رشد نقدینگی در اقتصاد ایران نشان می‌دهد، این نرخ در پایان اسفندماه 1402 نسبت به متوسط 20 ساله، 25 ساله و حتی 62 ساله این شاخص میزان کمتری را نشان می‌دهد.

یک ربع پیش

دادستان شهرستان بهارستان از بازداشت شهردار منتخب شورای شهر نسیم شهر به اتهام پرداخت رشوه و یکی از اعضای شورای این شهر خبر داد.

12 دقیقه پیش

بیشتر...