ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

ضرغامی: گردشگری آبی آبادان با ترویج سرمایه گذاری احیا می شود ایران آنلاین

ضرغامی: گردشگری آبی آبادان با ترویج سرمایه گذاری احیا می‌شود

به گزارش ایران آنلاین،وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: گردشگری به ویژه گردشگری آبی با ترویج سرمایه گذاری در آبادان رونق خواهد گرفت.

 عزت الله ضرغامی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران افزود: آبادان انواع مزیت‌های گردشگری خاصی را دارد و برای سلایق مختلف از ظرفیت‌های خدادادی برخوردار است.

وی ادامه داد: رودخانه بهمنشیر به شکل زیبا، پرآب، شیرین و همراه با نخلستان‌های فوق‌العاده با چینش زیبا و استثنایی، جاذبه طبیعی خاصی است.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: متاسفانه به دلایل مختلف و بی توجهی‌ها در سال های گذشته، از ظرفیت رودخانه بهمنشیر برای گردشگری استفاده نشده است.

وی افزود: در زمینه گردشگری ورزشی می‌توان بازی‌های آبی همچون جت اسکی، جت بُت، قایقرانی و سایر رشته‌های آبی را در این منطقه توسعه داد.

ضرغامی اظهارداشت: باید با کمک نهادهای مختلف در راستای توسعه صنعت گردشگری آبی، سرمایه‌گذاری را در منطقه ترویج و آرام آرام این منطقه فوق‌العاده را با حفظ محیط زیست احیا کرد.

وی پرنده نگری از جمله فلامینگوهای ایتالیایی را یک ظرفیت بکر برای گردشگری آبادان دانست و افزود: مهاجرت فلامینگوها به این منطقه جذابیت خاصی دارد که می‌تواند زمینه توسعه گردشگری و جذب گردشگر را فراهم کند.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی صبح امروز پنجشنبه برای بازدید از ظرفیت‌های گردشگری آبادان وارد این شهرستان شد.


انتهای پیام/


 #‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آیا می دانید نیش زنبور عسل چه فایده هایی برای انسان دارد؟ در این مقاله به بررسی فواید نیش زنبور عسل بر روی انسان می پردازیم.

4 ساعت پیش

روایت عبدالله روا از درگیری علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی و پولادگر، معاونت وزارت ورزش بر سر بودجه اختصاص یافته به کشتی را ببینید.

4 ساعت پیش

انتقادات سعید عبدولی و پیشنهاد عبدالله روا برای این کشتی گیر را ببینید.

4 ساعت پیش

قیمت مرغ در بازار قزوین این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته با افزایش روبه‌رو شد و از ۵۵ هزار تومان به ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

4 ساعت پیش

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران از جمع قرمزپوشان پرتغالی خداحافظی کرد.

4 ساعت پیش

تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی رسمی خود با سرمربیگری سعید ارمغانی، به مصاف قزاقستان می‌رود.

4 ساعت پیش

باشگاه بارسلونا با فروش بخشی از حق پخش تلویزیونی خود درآمد هنگفتی ایجاد کرد.

4 ساعت پیش

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

4 ساعت پیش

بیشتر...