بیتوته |
1 روز پیش

بیوگرافی عکس های مائده محمدی بازیگر مدل ایرانیتصاویر مائده محمدی, آثار مائده محمدی, فیلم های مائده محمدی

مائده محمدی از بازیگران و مدل های ایرانی 

بیوگرافی مائده محمدی + زندگی شخصی و هنری مدل ایرانی 

مائده محمدی، یکی از جوان ترین و زیبا ترین مدل های ایرانی است که در پیام های بازرگانی بسیاری حضور داشته است و در صدا و سیما مشغول فعالیت است. مائده محمدی، به تازگی در زمینه ی بازیگری نیز فعالیت هایی داشته است و به عنوان یک بازیگر نیز شناخته می شود. در ادامه ی این مطلب، با ما همراه باشید تا درباره ی این مدل زیبا و زندگی شخصی اش بیشتر بدانید.

چکیده ای از بیوگرافی مائده محمدی

نام و نام خانوادگی: مائده محمدی

تاریخ تولد: 1372

محل تولد: تهران

وضعیت تاهل: متأهل

حرفه: مدلینگ، بازیگری، ورزش

 

بیوگرافی کامل مائده محمدی

 

بیوگرافی مائده محمدی مدلینگ, زندگی نامه مائده محمدی, مائده محمدی و همسرش

مائده محمدی زیبا ترین مدل ایرانی معرفی شده است

 

مائده محمدی، یکی از معروف ترین و محبوب ترین مدل های ایرانی است که در پیام های بازرگانی بسیار زیادی بازی کرده است. مائده محمدی، به تازگی پا به عرصه سینما نیز گذاشته است و به عنوان بازیگر نیز در بعضی از فیلم ها ایفای نقش کرده است. 

 

مائده محمدی، متولد سال 1372 در تهران است. او به دلیل اینکه در زمینه های ورزشی فعالیت می کند و به عنوان یک ورزشکار حرفه ای نیز شناخته می شود، از بدن زیبایی نیز برخوردار است. به گفته برخی از افراد، مائده محمدی، زیبا ترین مدل ایرانی است.

 

شرکت ال جی، یکی از بزرگترین شرکت های ساخت لوازم خانگی و الکترونیک در جهان است که محصولات آن در ایران نیز به فروش می رسند و از محبوبیت بالایی برخوردار است. شرکت ال جی، در یکی از تبلیغات خودش، از مائده محمدی به عنوان مدل استفاده کرد. این مورد، نشان می دهد که مائده محمدی، مدل بسیار موفقی است و پتانسیل های بالایی دارد.

 

زمینه های فعالیت مائده محمدی

 

صفحه اینستاگرام مائده محمدی, مائده محمدی, بیوگرافی مائده محمدی مدلینگ

عکس های مائده محمدی  

 

همانطور که قبل تر به آن اشاره کردیم، مائده محمدی در زمینه مدلینگ، به صورت حرفه ای فعالیت می کند. البته او به تازگی وارد حرفه بازیگری نیز شده است.

یکی از حرفه های مائده محمدی که ممکن است برخی از افراد درباره آن هیچ اطلاعی نداشته باشند، ورزش است. مائده محمدی، در زمینه بدنسازی نیز فعالیت می کند. فعالیت مائده محمدی در زمینه بدنسازی، در حدی است که حتی به عنوان مربی بدنسازی هم در حال فعالیت است.

 

بسیاری از افرادی که در زمینه مدلینگ فعالیت می کنند، اشاره کرده اند که یکی از دلایل زیبایی بدن مائده محمدی، فعالیت او در زمینه بدنسازی است. 

 

زندگی شخصی مائده محمدی

 

تصاویر مائده محمدی, آثار مائده محمدی, فیلم های مائده محمدی

تصویر مائده محمدی و همسرش سامان نایبی

 

مائده محمدی، چندین سال است که ازدواج کرده است و با همسر خود، زندگی موفقی دارد. نام همسر مائده محمدی، سامان نایبی است. شاید اسم سامان نایبی برای برخی از افراد بسیار آشنا به نظر برسد. سامان نایبی نیز مانند مائده محمدی، در زمینه مدلینگ فعالیت می کند و در تبلیغات تلویزیونی زیادی بازی کرده است.

 

سامان نایبی و مائده محمدی، در زمینه کاری با یکدیگر آشنا شدند، و رابطه آنها در نهایت به ازدواج ختم شد. محبوبیت این زوج مدل، بسیار بالا رفته است، و توانسته اند طرفداران زیادی پیدا کنند. آنها عاشقانه با یکدیگر زندگی می کنند. مائده محمدی و سامان نایبی، هنوز صاحب فرزند نشده اند.

مائده محمدی و سامان نایبی، در چندین تیزر تبلیغاتی در کنار یکدیگر حضور داشته اند. 

 

عمل جراحی مائده محمدی

مائده محمدی، چهره بسیار زیبا و دلنشینی دارد که او را برای مدلینگ ویژه کرده است. شاید برای برخی از شما این سوال به وجود آمده باشد که آیا مائده محمدی بدون عمل جراحی انقدر زیبا است، یا اینکه عمل جراحی زیبایی انجام داده است؟ مائده محمدی، تعدادی عمل جراحی زیبایی صورت داشته است و نتیجه این عمل ها، صورت زیبایی است که می توانید آن را در صفحه اینستاگرام این مدل و بازیگر مشاهده کنید. 

 

گفته می شود که این مدل از لنز نیز استفاده می کند، اما به نظر می رسد که این مورد، شایعه ای بیش نباشد. به گفته ی برخی از منابع، رنگ چشم های مائده محمدی، کاملا طبیعی است و از لنز استفاده نمی کند. زیبایی صورت مائده محمدی، به همراه خوش فرم بودن بدن او، باعث شده اند که مائده به عنوان یکی از بهترین مدل های ایرانی شناخته شده باشد.

 

صفحه اینستاگرام مائده محمدی

مائده محمدی، در اینستاگرام نیز فعالیت دارد. البته فعالیت مائده محمدی در رسانه اینستاگرام، بسیار زیاد نیست و حواشی ندارد. مائده محمدی، در صفحه اینستاگرام خود معمولا عکس های خودش را به اشتراک می گذارد.

 

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، مائده محمدی و همسرش، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و فالور های مائده محمدی در اینستاگرام، به چندین هزار نفر می رسد که به عنوان یک مدل و بازیگر تازه کار، مقدار بالایی است.  

مائده محمدی در پست های خودش، بدون حاشیه سخن می گوید. به طور کلی، مائده محمدی و همسرش، سامان نایبی، در حاشیه به سر نمی برند و در نتیجه، حاشیه خاصی در مورد آنها وجود ندارد. 

 

یکی از پست های اینستاگرامی مائده محمدی، در مورد برخورد درست با سگ ها است. این پست، یک تیزر است که مائده محمدی و چندی دیگر از مدل ها در آن حضور دارند. در این تیزر، اهمیت سگ ها برای افراد یاد آوری می شود و هدف این است که با سگ ها به درستی برخورد شود. این تیزر، باعث شده است که مائده محمدی طرفداران بسیار بیشتری پیدا کند. بیشتر این طرفداران، فعالان حقوق حیوانات هستند.

 

بازی مائده محمدی در سریال مانکن

 

 مائده محمدی, بیوگرافی مائده محمدی مدلینگ, زندگی نامه مائده محمدی

عکس مائده محمدی 

 

اولین فعالیت مائده محمدی در زمینه بازیگری، سریال مانکن بود. سریال مانکن، در شبکه خانگی پخش شد و یکی از پر طرفدار ترین سریال های شبکه خانگی بود که مائده محمدی در آن، به ایفای نقش پرداخت. البته ایفای نقش مائده محمدی در سریال مانکن، در دو سکانس کوتاه بود. 

 

بازیگران دیگری که در سریال مانکن بازی کرده اند، نازنین بیاتی، امیر حسین آرمان، رضا توکلی، الهام پاوه نژاد، نفیسه روشن، فرزاد فرزین و ... هستند. فرزاد فرزین، یکی از محبوب ترین خوانندگان ایرانی است که در سریال مانکن، هم به ایفای نقش پرداخته است، و هم در تیزر آغازین سریال مانکن، خوانندگی کرده است.

 

حواشی مائده محمدی

 

زندگی نامه مائده محمدی, مائده محمدی و همسرش, عکس های مائده محمدی

مائده محمدی اخیرا وارد عرصه ی سینما شده است

 

همانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، مائده محمدی، یکی از مدل های محبوب اما بدون حاشیه است. تنها حواشی که در مورد مائده محمدی وجود دارد، عمل های جراحی او است که توسط افراد زیادی دنبال نمی شوند.

 

آثار مائده محمدی

پخش خانگی

• سریال مانکن (1397)

 

آلبوم تصاویر مائده محمدی 

 

مائده محمدی, بیوگرافی مائده محمدی مدلینگ, زندگی نامه مائده محمدی

اولین فعالیت حرفه ای مائده محمدی در سریال مانکن بود

 

بیوگرافی مائده محمدی مدلینگ, زندگی نامه مائده محمدی, مائده محمدی و همسرش

عکس های اینستاگرام مائده محمدی  

 

مائده محمدی, بیوگرافی مائده محمدی مدلینگ, زندگی نامه مائده محمدی

عکس های جدید مائده محمدی 

 

آثار مائده محمدی, فیلم های مائده محمدی, صفحه اینستاگرام مائده محمدی, مائده محمدی

فعالیت مائده محمدی در تولید تیزرهای تبلیغاتی 

 

گرداوری:بخش بازیگران بیتوته

 #‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رابرت پتینسون،عکس رابرت پتینسون،عکس های رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون و کریستین استوارت،بیوگرافی رابرت پتینسون،بیوگرافی کامل رابرت پتینسون،همسر رابرت پتینسون،ازدواج رابرت پتینسون ، جوایز رابرت پتینسون ، زندگی نامه رابرت پتینسون ،

1 روز پیش

لئا سیدو ، بیوگرافی لئا سیدو ، عکس های لئا سیدو ، لئا سیدو بازیگر ، لئا سیدو و همسرش ، زندگی نامه لئا سیدو ، لئا سیدو بازیگر و مدل ، زندگی شخصی لئا سیدو ، فیلم های لئا سیدو ، لئا سیدو، بازیگر گزارش فرانسوی ،

3 روز پیش

بهناز نازی ، بیوگرافی بهناز نازی ، عکس های بهناز نازی ، بهناز نازی و همسرش ، فیلم های بهناز نازی ، بهناز نازی بازیگر ، مصاحبه با بهناز نازی ، نمایش های بهناز نازی ، عکس های اینستاگرام بهناز نازی ، زندگی نامه بهناز نازی ،

5 روز پیش

سعید پیردوست ، بیوگرافی سعید پیردوست ، عکس های سعید پیردوست ، سعید پیردوست بازیگر ایرانی ، سعید پیردوست و همسرش ، مصاحبه با سعید پیردوست ، سعید پیردوست در گوزنها ، فیلم های سعید پیردوست ، عکس سعید پیردوست ، سعید پیردوست بازیگر ،

۱ هفته پیش

بیاینا محمودی،بیوگرافی بیاینا محمودی،نقش شارلوت در گاندو 2،بازیگر نقش شارلوت در گاندو 2،تصاویر بیاینا محمودی،بازیگر نقش شارلوت در گاندو کیست،بازی های بیاینا محمودی در تئاتر و تلویزیون،همسر بیاینا محمودی کیست،بازی بدون حجاب بیاینا محمودی،علت بازی بدون حجاب بیاینا محمودی،درباره بیاینا محمودی،بیاینا محمودی کیست،شارلوت در گاندو2 کیست،بیاینا چگونه شارلوت شد،آشنایی با بیاینا محمودی

۱ هفته پیش

ملیسا دونگل ، بیوگرافی ملیسا دونگل ، عکس های ملیسا دونگل ،ملیسا دونگل بازیگر ، ملیسا دونگل بازیگر ترکیه ای ، زندگی نامه ملیسا دونگل ، ملیسا دونگل و همسرش ، ملیسا دونگل مدلینگ ، عکس های اینستاگرام ملیسا دونگل ، علایق ملیسا دونگل ،

۱ هفته پیش

کاترینا کایف،عکس کاترینا کایف،کاترینا کایف و سلمان خان،تصاویر کاترینا کایف،بیوگرافی کاترینا کایف،عکس زیبا کاترینا کایف،فیلم جدید کاترینا کایف،ازدواج کاترینا کایف،کاترینا کایف قد،کاترینا کایف هندی،

۱ هفته پیش

بیشتر...