خبرگزاری رضوی |
10 ماه پیش

خط لوله انتقال نفت به طول ۵۲۰ کیلومتر از جنوب کرمان تا زاهدان احداث می شود رضوی

وزیر نفت:
خط لوله انتقال نفت به طول ۵۲۰ کیلومتر از جنوب کرمان تا زاهدان احداث می‌شود
به گزارشخبرگزاری رضوی، جواد اوجی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره تامین سوخت استان سیستان و بلوچستان به سفر دیروزش به همراه معاون اول رئیس جمهور به این استان اشاره کرد و افزود: در این سفر تصمیم‌های خوبی برای سوخت رسانی به استان سیستان و بلوچستان گرفته شد.
وی در ارتباط با بحث حل اساسی معضل تامین سوخت این استان افزود: در گذشته فرآورده‌های نفتی اعم از بنزین و نفت گاز و نفت سفید با تانکرهای سوخت‌رسان و ریلی به سیستان و بلوچستان انتقال می یافت که مقرر شد احداث خط لوله انتقال فرآورده‌های نفتی در دستور کار قرار گیرد.
احداث خط لوله فرآورده‌های نفتی از جنوب استان کرمان به زاهدان
وزیر نفت ادامه داد: در این ارتباط مقرر شد خط لوله فرآورده‌های نفتی از جنوب کرمان تا زاهدان به طول ۵۲۰ کیلومتر و بار مالی ۵ هزار میلیارد تومان احداث می‌شود.
اوجی اظهار داشت: احداث این خط لوله در شورای اقتصاد مطرح خواهد شد تا مصوب شده و کار اجرایی آن آغاز شود.
به وی افزود: ظرف دو سال آتی مساله تامین فرآورده‌های استان در این اقدام میان مدت کاملا حل می‌شود
۵ شهرستان حوزه سیستان تا پایان امسال گازدار می‌شوند
وزیر نفت همچنین گفت: در حوزه سیستان تا پایان امسال پنج شهرستان گازدار خواهد شد.
وی توضیح داد: ۶۵ تانکر سوخت رسان به سیستان و بلوچستان اختصاص یافت تا طی ۲ سال آینده که خط لوله فرآورده نفتی احداث شود مشکلی در تامین سوخت این منطقه نداشته باشیم.
وزیر نفت خاطرنشان کرد: ۵۰ جایگاه سی ان جی جدید و ۳۰ جایگاه بنزین نیز در سیستان و بلوچستان احداث خواهد شد که تجهیزات این جایگاه‌های جدید نیز به صورت رایگان از سوی وزارت نفت تامین می‌شود.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس پلیس راه لرستان گفت: مسیر پل زال بر اثر ریزش تونل‌های اثر سه و خرگوشان مسدود شده بود که اکنون بازگشایی شد.

یک ربع پیش

برخی از بشقاب‌ها و کاسه‌های سرامیکی با لعاب حاوی سرب تهیه شده‌اند.

یک ربع پیش

رئیس مرکز بهداشت ملایر گفت: پویش ملی غربالگری دیابت و فشارخون در افراد بالای ۱۸ سال در سطح شهرستان ملایر در حال اجراست.

13 دقیقه پیش

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، آمار معاینات انجام شده نزاع، طی هفت ماه ابتدای سال جاری در استان را ۱۲هزارو ۱۱مصدوم اعلام و اظهار کرد: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل یک درصد افزایش داشت.

یک ربع پیش

خواهر قدرتمند رهبر کره‌شمالی امروز (پنج‌شنبه) در بحبوحه تنش‌های تازه بر سر پرتاب ماهواره شناسایی پیونگ‌یانگ، احتمال از سرگیری گفت‌وگو با ایالات متحده را رد کرد.

یک ربع پیش

سرمربی فجرسپاسی اقرار می‌کند که تیمش ایرادهای تاکتیکی داشته و می‌توانسته حتی بازنده دیدار در شهربابک باشد.

12 دقیقه پیش

محمدبن‌محمدبن‌نعمان ملقب به شیخ مفید و معروف به ابن‌المعلم، عالم و دانشمند بزرگ جهان اسلام در قرن چهارم و پنجم قمری است. او در برابر دو روش عقل‌گرایی افراطی و اکتفا کردن به روایات بدون توجه به عقل، اندیشه شیعه را که روشی میانه‌ بود، پایه‌گذاری کرد.

یک ربع پیش

بنابر اعلام مسئولان مربوطه قیمت گوجه فرنگی تا ۱۰ روز آینده با عرضه زیاد در بازار شکسته خواهد شد و به قیمت‌های قبل باز می گردد.

یک ربع پیش

ایده های جدید و جالب برای انجام انواع خلاقیت در خانه و ترفند هایی زیبا و کاربردی برای انجام امور منزل و خانه داری را در نمناک ببینید.

یک ربع پیش

بیشتر...