خبرورزشی |
۱ هفته پیش

اروگوئه کره جنوبی تیر دروازه ببرها را زنده نگه داشت تساوی در نبرد پایاپای

اروگوئه ۰ – کره‌جنوبی ۰/ تیر دروازه ببرها را زنده نگه داشت/ تساوی در نبرد پایاپای
شهراد باغستانی
۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰

نبرد پایاپای و هیجان‌انگیز اروگوئه و کره‌جنوبی در گروه H جام‌جهانی ۲۰۲۲ بدون ثبت گل و با تقسیم امتیازات تمام شد.

  • اجاره ویلا شمال jabama
  • اجاره ویلا شمال jabama

ورزشگاه اجوکیشن سیتی امروز میزبان دیدار تیم‌های اروگوئه و کره‌جنوبی در گروه H جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر بود که در نهایت با تساوی بدون‌گل تمام شد.

نیمه اول هر دو تیم یک موقعیت بسیار خوب را هدر دادند و تا حدودی بازی پایاپای بود. اما بهترین فرصت را دیگو گودین کاپیتان لاسلسته داشت که ضربه سرش در دقیقه ۴۳ به تیر دروازه برخورد کرد تا این نیمه بدون گل تمام شود.

نیمه دوم هم این بازی تماشایی و پرهیجان ادامه پیدا کرد و دائم روی هر دو دروازه بود. به تدریج اروگوئه برای کسب ۳ امتیاز مهم این بازی پیش کشید و فرصت‌های خوبی هم داشت؛ از جمله شوت دیدنی داروین نونیس که با فاصله کم به بیرون رفت. اما خطرناک‌ترین موقعیت را فدریکو والورده خلق کرد که شوتش به تیر دروازه برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد.

در دیگر دیدار این گروه تیم‌های ملی پرتغال و غنا به مصاف هم خواهند رفت.

  • علی بابا
  • علی بابا

برچسب‌ها

  • تیم ملی اروگوئه
  • تیم ملی کره‌جنوبی
  • جام جهانی ۲۰۲۲ قطر
  • خبر ویژه


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اسطوره فوتبال برزیل و جهان در حال حاضر به دلیل سرطان، در بیمارستان بستری است.

3 ساعت پیش

محسن زارعی رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش، درباره کم‌وکیف برگزاری امتحانات نهایی و حفظ امنیت آن با توجه به تغییراتی که از سال جاری در برگزاری کنکور رخ داده و سهم سوابق تحصیلی به ۴۰ درصد رسیده است توضیحاتی ارائه و تاکید کرد که فرایند طراحی و ارسال سوالات امتحانان نهایی به گونه‌ای است که به هیچ عنوان لو رفتن سوال امکان ندارد.

6 ساعت پیش

تقابل تیم‌های ملی فوتبال فرانسه و لهستان در نیمه اول با برتری شاگردان دشان همراه شد.

6 ساعت پیش

محمدرضا گرایی، قهرمان المپیک گفت: بازی‌های جام جهانی را دیدم و به بازیکنان هم خسته نباشید می‌گویم، اما شنیدم که با وجود حذف تیم ملی، بازیکنان حواله واردات خودرو دریافت کرده اند. من هیچ وقت نمی‌گویم چرا به فوتبال رسیدگی شد و یا چرا به فلان ورزشکار پاداش دادند. نوش جان فوتبالیست‌ها، اما اینکه تبعیض بین رشته‌ها قائل می‌شوند، اذیت کننده است.

6 ساعت پیش

گلن کرشنر دادستان سابق فدرال ایالات‌متحده در پاسخ به سوالی در مورد تحقیقات جاری علیه ترامپ پیش‌بینی کرد که رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا در نهایت محکوم می‌شود.

5 ساعت پیش

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها می‌گوید که شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که چنین ماموریتی را به نیروی انتظامی واگذار نکرده بودیم یا چنین انتظاری را از نیروی انتظامی نداشته‌ایم.

4 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نظامیان آمریکایی می‌دانند اگر نیتی و چشم‌داشتی به منافع ایران در خلیج فارس، سواحل، جزایر و سکو‌های نفتی داشته باشند با نیرو‌های قهرمان سپاه مواجه می‌شوند.

5 ساعت پیش

امباپه رکورد رونالدو و پله را با هم شکست.

4 ساعت پیش

بیشتر...