خبرگزاری ایسنا |
2 ماه پیش

۳۵۰ طرح زنجیره سبز در لرستان عملیاتی شد ایسنا

۳۵۰ طرح  "زنجیره سبز" در لرستان عملیاتی شد

ایسنا/لرستانمدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان گفت: ۳۵۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد در حوزه "زنجیره سبز" در استان عملیاتی شد.

مجید طائف امروز هشتم آذرماه در جمع خبرنگاران از افتتاح طرح ساخت در و پنجره دو جداره گروه صنعتی خورشیدی خبر داد و افزود: حجم سرمایه‌گذاری این طرح پنج میلیارد تومان و حجم سرمایه‌گذاری بنیاد ۷۰۰ میلیون تومان با اشتغال پنج نفر است.

وی با اشاره بر اینکه طرح تولید قطعات پلاستیکی شرکت عالی مهام صنعت، نیز امروز به بهره داری رسید، گفت: این طرح با حجم سرمایه‌گذاری پنج میلیارد تومان و حجم سرمایه‌گذاری ۸۰۵ میلیون تومانی و اشتغال ۱۰ نفر توسط بابک کائدی اجرایی شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) یکی از برنامه‌های این ستاد را اجرای طرح‌های زنجیره سبز در حوزه کشاورزی و توسعه و تکمیل طرح‌های کارگاه‌محور عنوان و تصریح کرد : در سال گذشته ۹۴۰ طرح به مبلغ ۷۰ میلیارد تومان اجرایی شد، همچنین از ابتدای امسال تاکنون ۳۵۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد در حوزه زنجیره سبز عملیاتی شده است.

طائف یادآور شد: همچنین در این بازه زمانی ۲۲۰ طرح به مبلغ ۲۰ میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی شده است.

این مسئول گفت: منابع این طرح‌ها از اعتبارات داخلی ستاد و استانی فراهم می‌شود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تاخیر متعدد پرواز هواپیمایی ایران ایرتور تبریز به مشهد باعث قضای نماز صبح تمامی مسافران شد.

یک ربع پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با اعلام اینکه زنان سرپرست خانوار که در بخش تولید فعالیت دارند مورد حمایت جدی دولت قرار می‌گیرند، گفت: زنانی که در حوزه مشاغل خانگی فعالیت دارند، حمایت از این زنان به‌صورت مجازی و حقیقی برای ارائه آموزش‌های خانگی و خرید محصولات تولیدی باید مورد توجه قرار گیرد.

نیم ساعت پیش

پردیس افکاری، بازیگر سینما و تلویزیون عصر امروز، پنجشنبه ۳ اسفند ماه بر اثر بیماری از دنیا رفت.

نیم ساعت پیش

انسدادی که جناب سروش و امثال تاج‌زاده اسیرش شده‌اند، محصول عدم اتکا به تجربه‌ی سیاست و نتیجه‌ی قدم گذاشتن در مسیری است که بیشتر جنبه‌ی فانتزی و قدرت‌طلبانه و خروج از چارچوب سیاست داشته است.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف 14 فقره سرقت مسحانه خبر داد.

یک ربع پیش

امام جمعه موقت تهران حکومت را به‌منزله کشتی دانست و با تاکید بر نقش مهم زمامدار این کشتی گفت: امام(ره) دین خدا را احیا و مقابله با طاغوت را تبدیل به فرهنگ کردند و مردم را از وابستگی به شیاطین نجات دادند.

یک ربع پیش

کاوشگر خصوصی شرکت اینتویتیو ماشینز(Intuitive Machines) موسوم به اودیسیس(Odysseus) بامداد فردا ماموریت IM-۱ خود را روی ماه فرود می‌آورد.

یک ربع پیش

سردار سید محمد کسائیان، فرمانده تیپ لشکر 25 کربلا و فرمانده تیپ 75 ظفر در دوران دفاع مقدس، دعوت حق را لبیک گفت و به همرزمان شهیدش پیوست.

یک ربع پیش

مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان گفت: در سال‌جاری بالغ بر 4000 پرونده گلخانه خانگی یا کوچک مقیاس در سطح استان مورد بررسی قرار گرفت.

یک ربع پیش

بیشتر...