گاز رسانی به ۴۸۸ روستای خرم آباد all tv logo

گاز رسانی به ۴۸۸ روستای خرم آباد
لرستانخرم آباد

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به ضریب ۹۹.۹ درصدی نفوذ گازرسانی در استان گفت: ضریب نفوذ گاز رسانی در روستا‌های لرستان بیش از ۹۷ درصد است و هم اکنون ۲ هزار و ۴۲۸ روستای استان گاز رسانی شده اند.

کرم گودرزی اجرای مصوبات سفر ریاست‌جمهوری را از جمله اولویت‌های شرکت گاز لرستان برشمرد و گفت: از ۵ مصوبه دور اول سفر، گازرسانی به ۱۳۲ روستا بود که ۱۲۰ روستای آن انجام شده، همچنین گازرسانی به شول‌آباد و بزنوید در حال انجام بوده و گازرسانی به شهرک آهک هیدراته پلدختر نیز به بهره‌برداری رسیده است.

وی گفت: از مجموع ۷۶۳ روستا در شهرستان خرم‌آباد، ۵۰۷ روستا واجد شرایط گازرسانی هستند و از این تعداد ۴۸۸ روستا گازرسانی شدند.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان در پایان با اشاره به بهره مندی ۶۰۰ هزار مشترک گاز در استان گفت: هم اکنون ۲۷۰ میلیارد تومان از بخش‌های خانگی، صنعتی و تجاری عمومی طلب داریم.

باشگاه خبرنگاران جوانلرستانخرم آباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی وزارت گفت: ‌امروز موشک‌هایی در اختیار داریم که اسم آنها را موشک‌های اسرائیل‌زن گذاشته‌ایم و نقطه هدف آنان در وهله اول سرزمین‌های اشغالی است.

یک ربع پیش

بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو به صورت رسمی از امروز (یکشنبه) آغاز شد و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌ به لحظه کاروان ایران همراه باشید.

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه کشورمان سیاست منطقه‌ای ایران را مبتنی بر تعامل و همکاری سازنده دانست.

یک ربع پیش

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره شایعه‌ منتشر شده درباره آلودگی آب دریاچه آزادی و آبیاری چمن آزادی بیانیه‌ای صادر کرد.

14 دقیقه پیش

هافبک هلندی تیم فوتبال بارسلونا به دلیل مصدومیت اخیرش تا دو ماه دیگر نمی‌تواند بازی کند.

یک ربع پیش

رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن دلخوری ستاره پیشین این باشگاه بابت بی‌تفاوتی نسبت به قهرمانی او در جام جهانی را بی‌مورد دانست.

یک ربع پیش

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از شناسایی انبار کالای قاچاق در "خادم آباد" شهریار و کشف 30 میلیارد ریال لوازم آرایشی و بهداشتی و بدلیجات تزئینی پیش از عرضه در بازار تهران خبر داد.

یک ربع پیش

معاون مبارزه با مواد مخدر وزارت کشور دولت طالبان اعلام کرد نزدیک به 4هزار نفر به اتهام قاچاق مواد مخدر در شش ماه نخست سال جاری بازداشت شده‌اند.

یک ربع پیش

رئیس بسیج اصناف شهرستان ری از شناسایی انبار غیرمجاز آرد با موجودی 435 کیسه خبر داد و گفت: سودجویان با خریداری غیرمجاز آرد یارانه‌ای از برخی نانوایان در این انبار اقدام به تعویض کیسه آرد کرده و آرد یارانه‌ای را به‌عنوان آرد آزاد به فروش می‌رساندند.

14 دقیقه پیش

بیشتر...