خودروتک |
۱ هفته پیش

قیمت دلار آسمانی شد جدیدترین قیمت دلار امروز دی

قیمت دلار آسمانی شد | جدیدترین قیمت دلار امروز 8 دی

قیمت دلار طی هفته گذشته تحرکات محدودی در بازار آزاد داشت و در نهایت با بازدهی صفر نخستین هفته زمستان را پشت سر گذاشت! دلار در مرکز مبادله ارز و طلای ایران نیز با افت کمتر از ۱۰ تومانی همراه شد و با نوسانات کاهشی، هفته نخست دی‌ماه را به پایان رساند.

قیمت دلار هفته گذشته با بازدهی صفر در کف کانال ۵۰ هزار تومانی بسته شد. هفته گذشته اسکناس دلار در حالی با تلرانس ۵۰ تا ۱۵۰ تومانی در نوسان بود که همین تغییرات محدود، دلار را به پله‌ پایانی کریدور ۴۰ هزار تومانی رساند، اما برخی معامله‌گران فشار تقاضا را دلیل اصلی برگشت قیمت دلار به کانال ۵۰ هزار تومانی می‌دانند.

کارشناسان اقتصادی معتقدند با وجود اینکه نهاد سیاست‌گذار تلاش دارد قیمت دلار به پله‌های بالایی کریدور ۴۰ هزار تومانی برگردد، اما تمایلی نیز به عقب‌نشینی قیمت در کریدور مذکور ندارد. آنها با استناد به افزایش قیمت کالاهای اساسی، مصرفی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیک و خودرو معتقدند دلار از رشد قیمت سایر بازارها جا مانده و این اسکناس در حصار سیاست‌گذار گرفتار شده است.

گفتنی است در هفته گذشته، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلای ایران برخلاف روزهای افزایشی آذر، روند کاهشی ناچیزی داشت.

قیمتنرخ‌هایمختلف

روز پنجشنبه هفتم دی در مرکز مبادله ارز و طلای ایران اسکناس دلار با قیمت ۴۲ هزار و ۹۳۳ تومان عرضه شد و کاهش سه تومانی داشت. دلار حواله نیز با ۱۲ تومان کاهش با قیمت ۳۹ هزار و ۳۱ تومان عرضه شد. همچنین قیمت دلار نیمایی مانند هفته‌های گذشته روی رقم ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ثابت بود.

قیمتارزهایموثر

روز پنجشنبه اسکناس یورو با رقم ۵۵ هزار و ۹۲۷ تومان معامله شد و رشد قیمت ۵۰۰ تومانی داشت. قیمت اسکناس یورو در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با رشد ۳۳۹ تومانی با رقم ۴۷ هزار و ۷۰۶ تومان عرضه شد. قیمت یوروی حواله نیز رشد ۲۹۸ تومانی داشت و با قیمت ۴۳ هزار و ۳۷۱ تومان قیمت‌گذاری شد.

در آخرین روز هفته گذشته درهم امارات با ۵۰ تومان افزایش روی قیمت ۱۳ هزار و ۷۸۰ تومانی ایستاد. در مرکز مبادله ارز و طلای ایران حواله درهم کاهش سه تومانی داشت و با رقم ۱۰ هزار و ۶۳۱ تومان عرضه شد، اسکناس درهم نیز با کاهش یک تومانی با قیمت ۱۱ هزار و ۶۹۰ تومان عرضه شد.#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

با توجه وضعیت اقتصادی حاکم بر جامعه و تمرکز دولت بر درآمدهای مالیاتی در سال جدید پیش بینی می‌شود که دولت در بخش افزایش حقوق در بودجه سال 1402 با موانعی مواجه شود.

یک ربع پیش

چهره شاخص موتورسواری بانوان در ایران، با بیان این که عده‌ای از افراد با پول خرج کردن به جای قهرمانان مجوز واردات موتور گرفته‌اند، گفت: من با ۱۸ سال سابقه فعالیت در این رشته هنوز هم نتوانسته‌ام حتی یک موتورسیکت وارد کنم!

یک ربع پیش

تیزر تبلیغاتی پژو 405 را مشاهده می کنید. این ویدئو تبلیغاتی مربوط به بیش از 30 سال پیش است.

یک ربع پیش

شرکت تیونینگ خودرو «منصوری» از نسخه سفارشی لامبورگینی اوروس با نام «وناتوس» رونمایی کرد که با پیشرانه قدرتمند ۸۳۸ اسب بخاری و قطعات فراوان فیبرکربنی عرضه می‌شود. منبع: خبرآنلاین

یک ربع پیش

قیمت ارز در بازار آزاد تهران در جریان معاملات امروز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ مشخص شد.

یک ربع پیش

فرمان خودرو ازجمله بخش‌هایی است که راننده به‌صورت مداوم با آن سروکار دارد. بنابراین توجه به آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و عملکرد مناسب فرمان خودرو علاوه بر راحتی راننده موجب حس امنیت و عملکرد دقیق خودرو می‌شود.

یک ربع پیش

با بررسی آمار تولید از سوی خودروسازان بزرگ، مشخص شده است که تولید خودروهای سواری (و وانت سایپا) در اولین ماه از سال جدید، توسط ایران‌خودرو و سایپا، نسبت به مدت مشابه در سال قبل، ۲۱ درصد کاهش داشته است.

یک ربع پیش

شرایط تبدیل حواله های خودرو پژو پارس ELX به دیگر محصولات ویژه تیرماه ۱۴۰۳ را اعلام شد.

یک ربع پیش

طبق مصوبه ۶۵۹ شورای رقابت، خودروهای برقی از شمولیت دستورالعمل بازار خودروهای سواری مصوبه ۵۴۳ خارج شد.

14 دقیقه پیش

بیشتر...